BING открывает свои спутниковые снимки для OSM

Останнім часом спостерігається різне зміщення квадратів на різних рівнях масштабування в Бінг :(. Чи то так у всіх, чи тільки в Дніпропетровську?

у Києві теж трохи є, я б сказав

В мене складається враження, що в Бінгу йде оновлення супутникових знімків, але вся мозаїка ще не оновилась, частина старої лишається в кешах серверів Майкрософт. На самому Бінгу теж той самий ефект, коли на одному рівні масштабування видаються елементи мозаїки одної ділянки поверхні з різних мозаїк.

Ось приклад
http://www.bing.com/maps/explore/?org=aj#5003/s=w&p=c/5872/style=a&lat=48.475397&lon=34.911253&alt=78.181404&z=18&pid=5874

UPD.
Знайшов на сайті Бінг чарівну кнопочку (у правому нижньому куті - синеньке коло із знаком питання) у виринаючому меню є пункт «Send Feedback». Клацнувши по ньому попадаємо на нову сторінку де можна вказати на проблеми, що виникли у вас під час користування Бінгом.

Написав три повідомлення: про зміщення елементів мозаїк, про хмари, про відсутність знімків високої розподільчої здатності для західної частини Дніпропетровська.

Пишіть, може ваші повідомлення зможуть вплинути на якість покриття супутниковими знімками тих ділянок для яких їх немає, або ж значно покращити якість вже існуючих.

Так, оновлення йде. Київ тепер покритий повністю, але стало більше хмар. Написав їм, що центральну частину міста краще повернути стару.

Спробував повторити з Чернівцями, подивимся, чи буде результат…

Може Майкрософт збирає десь пропозиції/запити для покриття супутниковими знімками нових територій?

Дивись мій пост в цій темі трохи вище, там є посилання, а також короткий опис.

Прочитав новину про нову послугу гугл-мапс - надання відомостей про погоду. Зайшов зацінити і був заінтригований новими супутниковими знімками. Кинулося в очі, що вони “зазеленіли” - попередні були якимись сірими, демісезонними. Не можу сказати, що якість підвищилась, можливо навіть деталізація стала гірше.
Але у зв’язку з цим виникає питання - а чи старі знімки у зв’язку з втратою актуальності не виставлені на продаж? Чи можна сподіватися, що вони з’являться в іншому сервісі, дружньому до OSM?

нет, не выставлены.

Не розумію питання. DigitalGlobe та інші провайдери і так їх продають. Як вже помітили на російському форумі в деяких регіонах знімки Бінґа цілком збігаються з ґуґловськими – обидва купили одні й ті самі знімки.
До речі, з Google старі знімки не щезли: в Google Earth можна ввімкнути “машину часу” і подивитись усі старі знімки певної місцевості.

Підніму цю тему. Виявляється, нещодавно Бінг додав нових супутникових знімків. Бажаючі можуть пройтись по районам, що їх цікавлять у http://ant.dev.openstreetmap.org/bingimageanalyzer/ - при певному наближенні сайт аналізує покриття і замальовує зеленим знайдені ділянки з хорошою якістю. Перегляньте ділянки, які були непокриті раніше - я знайшов нові ділянки у Чернівецькій, Тернопільській та Рівненській областях. Також, при можливості, додавайте знайдені ділянки у відношення з полігонами Ukraine Bing hires (можете знайти, скачавши ділянку з кутка старого знімка)

На Волині 1 знімок з’явився - посередині полоса шириною 19,5км з півночі на південь, аж до Бурштина (через Львівщину). Покриває міста Ковель, Локачі, Горохів.

через Тернопільщину також додали знімки, причому настільки довгі що тягнуться десь аж до Рівненщини

Ось на мапі гарно видно ділянки з знімками. Захід України менше покритий :frowning: Житомирська, Київська, Дніпропетровська, Донецька мають велику площу покриття

Боявся озвучувати щоб не наврочити, але схоже, стається те, чого я боявся.
Разом з усім позитивом наявність супутникових знімків спровокувала нашестя диванних мапперів, які не обтяжують себе читанням інструкцій.

истино так
потому тихое болотце, в котором за 5 лет никто не удосужился обрисовать леса и водоёмы, с каждым месяцем будет переживать нашествие рисовальщиков

смотрите на историю развития проекта в более цивилизованных странах.

если хочется следить за территорией, которая вам небезразлична - почитайте, как создать себе rss вместо неработающего owl: http://shtosm.ru/2012/06/15/2/
не пропустите правки новичков!

Я слідкую, не пропускаю. Просто є такі самородки, за якими фізично неможливо встигнути з правками.
dima_ua, ви правильно вгадали, мова про вас.
Я вже заморився давати вам поради.
Оскільки ви їх читаєте по діагоналі, давайте спробуємо ще так:

Відкритий лист до користувача dima_ua

Линди, меньше драмы
если ПОКА ещё не поняли, что тихое болотце и междусобойчик закончились - ок
пройдет время - запомните со временем это

если вы ничего не видите странного по ссылке http://osm.org/go/0hYUHJ- - тоже со временем придет понимание

OK, dima_ua, відкрийте нам очі - у чому тут “міждусобойчик”? Я як можу, популяризую OSM і долучаю максимум людей до нього. Дайте пруфлінки на досвід цивілізованих країн. Особисто я з радістю його прийматиму. Для мене за щастя бачити кожен новий штик в комадні OSM. Тому що потенційно це означатиме менше навантаження на кожного окремо взятого рядового маппера, і на мене особисто. Наша з вами особиста переписка є максимально толерантною - ви не знайдете жодного грубого слова, самі лише рекомендації і заохочення.
На жаль, відповіді на прямі питання я так і не отримав - чому ви ігноруєте рекомендації досвідчених мапперів, не читаєте документації і “від балди” розставляєте пріорітети на дороги. Незважаючи на мої рекомендації, посунули залізниці за невирівняними космознімками. Дуже рекомендую почитати статтю Вандалізм.

Я вірю в ваші добрі наміри. Поки що. Але доведіть що це так. Прочитайте документацію. Встановіть JOSM. Коментуйте свої правки. Це важко? Це те що ви називаєте “міждоусобойчиком”?