Een beweegbare barrierre bedoeld als bussluis wordt genegeerd als ik een route met activiteit op autorijden zet in Basecamp.
Ook op de GPSr wordt de barrière genegeerd. Ik gebruik de map OSM Generic (new style)
Het gaat om de volgende: https://www.openstreetmap.org/node/47066403
Volgens mij ontbreekt ook nog de tag foot=yes.
Iemand een idee waarom?
De reden dat ie wordt genegeerd is een fout in de scripts van Lambertus (alle barrieres worden genegeerd).
Ik heb Lambertus er al over ingelicht maar die is momenteel niet bereikbaar?
Foot=yes zal men op OSM wel hebben vergeten, zou je moeten toevoegen als je de situatie daar kent.
Je kan de weg ook access tags geven in verband met het C1 bord (als dat er nog staat), of de borden taggen.
Borden gaan voor barriers.
en de uitgezonderd taggen ook voor ook mofa!
Hier heeft men overigens ook foot=yes over het hoofd gezien.
Normaal moet de Garmin ook die nodes kunnen begrijpen, maar aangezien er iets vergeten in de scripts werkt het nu niet.
Even geduld dus totdat Lambertus het heeft hersteld.