Dank, Martin.
Is inderdaad Bospad, mijn fout.
Aan de Oude Doetinchemseweg (Doetinchem) is weer wat nieuwbouw gepleegd. Startende mapper heeft nr 30 al zelf ingetekend. Wellicht heeft import de voorkeur. Bouw is daadwerkelijk gestart van een aantal woningen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/126765269#map=19/51.95507/6.27935
BVD
eggie
Gaarne een herimport van Huis Stoutenburg aan - jawel - de Stoutenburgerlaan 5 te Stoutenburg, de zuidvleugel is enige tijd geleden verbouwd: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15271/5.45062. Dank wederom.
Verzoek voor een import van een aantal nieuwbouwwoningen die inmiddels al bijna af zijn:
- Molenstreek 141 t/m Molenstreek 155E Veendam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.10197/6.88508&layers=N
Alvast dank.
Ik kan op de foto van augustus nog geen fundamenten zien; lijkt me niet “bijna af”.
Ja, ik weet ook niet hoe ze dat zo snel doen, maar zie deze satelliet (https://www.satellietdataportaal.nl/?base=brtachtergrondkaart&res=0.5&datemin=01-10-2021&loc=53.10170951226159%2C6.884860396385194%2C18z&marker=loc&acqdate=2022-09-22&acqid=20220922_105159_SV1-04&sensor=SuperView-1) en dit artikel (https://www.parkstadveendam.nl/node/30484).
Ik zie het, maar hoe kom je aan deze recente foto? Ik kan op satellietdataportaal.nl alleen juli/aug 22 selecteren en daar staan ze niet op.
Heb het geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126857860
Martin, je kunt op Satellietdataportaal een locatie of gebied markeren en dan krijg je een tijdlijn met alle beeldopnames aldaar. Dus ook die van september, indien aanwezig. Werkt alleen op de volledige website, niet mobiel.
Martin, je kunt op Satellietdataportaal een locatie of gebied markeren en dan krijg je een tijdlijn met alle beeldopnames aldaar. Dus ook die van september, indien aanwezig. Werkt alleen op de volledige website, niet mobiel.
Je was me voor; ik had het net gevonden. Weer wat geleerd!
De Verlaat te Enkhuizen met verdwenen en vernieuwde panden en met al of niet gedraaide dakvlakken verdient enige aandacht, bij voorbaat bedankt.
De gebouwen van het tijdelijke asielzoekerscentrum in Delft (Manderspark 10) staan in de BAG. De gebouwen zijn nu grof ingetekend vanuit de luchtfoto.
Zou iemand alle nog niet geimporteerde woningen in de Delftlanden, ten westen van de Zandzoom willen importeren? Ik houd zelf dan wel bij of de bouw al dan niet opgeleverd is.
https://osm.org/go/0GWi6qQW?layers=N&m=
Alvast bedankt.
Edit:
Ook graag deze nieuwbouw importeren, is bijna opgeleverd: https://osm.org/go/0GWoHVVN?layers=N&m=
En hier wordt momenteel gebouwd: https://osm.org/go/0GWoQLaq?layers=N&m=
Nogmaals, alvast bedankt!
De Verlaat te Enkhuizen met verdwenen en vernieuwde panden en met al of niet gedraaide dakvlakken verdient enige aandacht, bij voorbaat bedankt.
Zoiets?:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126952271
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126952340
De gebouwen van het tijdelijke asielzoekerscentrum in Delft (Manderspark 10) staan in de BAG. De gebouwen zijn nu grof ingetekend vanuit de luchtfoto.
https://community.openstreetmap.org/t/bag-importverzoeken-test/3394
Gedaan aldaar, maar eoa moderator moet mijn beginnersacties nog goedkeuren
EDIT: ik ben door de ballotage commissie gekomen, pfew
Copy: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126952542