Graag import (in aanbouw):
Volgens mij alles wel gedaan.
Hoi allemaal,
Op de Zaadmarkt 37 wordt flink gebouwd aan iets dat ons in de vaart der volkeren moet helpen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70068&mlon=5.14628#map=17/52.70068/5.14628&layers=N
Kan iemand dat op de kaart zetten? Net trouwens nog de naamgeving van Fruitmarket omgezet in Fruitmarkt; AND was wel heel internationaal!
Graag officiële import van dit nieuwe hoofdkantoor Trambaan 1 Warmenhuizen
Mapper heeft e.e.a. al keurig ingetekend.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.72597/4.73515&layers=N
zie ook changeset https://www.openstreetmap.org/changeset/126733888#map=18/52.72626/4.73588&layers=N
BVD
eggie
Dank, Martin.
Is inderdaad Bospad, mijn fout.
Aan de Oude Doetinchemseweg (Doetinchem) is weer wat nieuwbouw gepleegd. Startende mapper heeft nr 30 al zelf ingetekend. Wellicht heeft import de voorkeur. Bouw is daadwerkelijk gestart van een aantal woningen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/126765269#map=19/51.95507/6.27935
BVD
eggie
Gaarne een herimport van Huis Stoutenburg aan - jawel - de Stoutenburgerlaan 5 te Stoutenburg, de zuidvleugel is enige tijd geleden verbouwd: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15271/5.45062. Dank wederom.
Verzoek voor een import van een aantal nieuwbouwwoningen die inmiddels al bijna af zijn:
- Molenstreek 141 t/m Molenstreek 155E Veendam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.10197/6.88508&layers=N
Alvast dank.
Ik kan op de foto van augustus nog geen fundamenten zien; lijkt me niet “bijna af”.
Ja, ik weet ook niet hoe ze dat zo snel doen, maar zie deze satelliet (https://www.satellietdataportaal.nl/?base=brtachtergrondkaart&res=0.5&datemin=01-10-2021&loc=53.10170951226159%2C6.884860396385194%2C18z&marker=loc&acqdate=2022-09-22&acqid=20220922_105159_SV1-04&sensor=SuperView-1) en dit artikel (https://www.parkstadveendam.nl/node/30484).
Ik zie het, maar hoe kom je aan deze recente foto? Ik kan op satellietdataportaal.nl alleen juli/aug 22 selecteren en daar staan ze niet op.
Heb het geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126857860
Martin, je kunt op Satellietdataportaal een locatie of gebied markeren en dan krijg je een tijdlijn met alle beeldopnames aldaar. Dus ook die van september, indien aanwezig. Werkt alleen op de volledige website, niet mobiel.
Martin, je kunt op Satellietdataportaal een locatie of gebied markeren en dan krijg je een tijdlijn met alle beeldopnames aldaar. Dus ook die van september, indien aanwezig. Werkt alleen op de volledige website, niet mobiel.
Je was me voor; ik had het net gevonden. Weer wat geleerd!
De Verlaat te Enkhuizen met verdwenen en vernieuwde panden en met al of niet gedraaide dakvlakken verdient enige aandacht, bij voorbaat bedankt.
De gebouwen van het tijdelijke asielzoekerscentrum in Delft (Manderspark 10) staan in de BAG. De gebouwen zijn nu grof ingetekend vanuit de luchtfoto.