eggie
(Eggie)
September 27, 2022, 8:06am
11149
Het laatste stukje Kwartshove in Leerdam is nu aardig volgebouwd zie ik op sat dataportaal. 'k Denk dat import nu wel gerechtvaardigd is.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.88704/5.07607&layers=N
en
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88452/5.07646&layers=N
Scheelt wellicht in steeds maar die massale opmerkingen op de kaart.
edit En hier in Almelo zie ik nu ook weer nieuwbouw aan de Noorderes…
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36084/6.66946&layers=N
BVD
eggie
HenkL
(Henk L)
September 27, 2022, 11:50am
11150
Graag import (in aanbouw):
Volgens mij alles wel gedaan.
Lachgast
(Luciën)
September 28, 2022, 8:14am
11153
Hoi allemaal,
Op de Zaadmarkt 37 wordt flink gebouwd aan iets dat ons in de vaart der volkeren moet helpen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70068&mlon=5.14628#map=17/52.70068/5.14628&layers=N
Kan iemand dat op de kaart zetten? Net trouwens nog de naamgeving van Fruitmarket omgezet in Fruitmarkt; AND was wel heel internationaal!
eggie
(Eggie)
September 28, 2022, 11:00am
11154
Graag officiële import van dit nieuwe hoofdkantoor Trambaan 1 Warmenhuizen
Mapper heeft e.e.a. al keurig ingetekend.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.72597/4.73515&layers=N
zie ook changeset https://www.openstreetmap.org/changeset/126733888#map=18/52.72626/4.73588&layers=N
BVD
eggie
HenkL
(Henk L)
September 28, 2022, 12:47pm
11155
Dank, Martin.
Is inderdaad Bospad, mijn fout.
eggie
(Eggie)
September 29, 2022, 8:30am
11158
Aan de Oude Doetinchemseweg (Doetinchem) is weer wat nieuwbouw gepleegd. Startende mapper heeft nr 30 al zelf ingetekend. Wellicht heeft import de voorkeur. Bouw is daadwerkelijk gestart van een aantal woningen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/126765269#map=19/51.95507/6.27935
BVD
eggie
Jillis_E
September 29, 2022, 2:01pm
11159
Gaarne een herimport van Huis Stoutenburg aan - jawel - de Stoutenburgerlaan 5 te Stoutenburg, de zuidvleugel is enige tijd geleden verbouwd: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15271/5.45062 . Dank wederom.
the-wouter
(Wouter)
September 30, 2022, 9:17am
11160
Verzoek voor een import van een aantal nieuwbouwwoningen die inmiddels al bijna af zijn:
Molenstreek 141 t/m Molenstreek 155E Veendam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.10197/6.88508&layers=N
Alvast dank.
Ik kan op de foto van augustus nog geen fundamenten zien; lijkt me niet “bijna af”.
the-wouter
(Wouter)
October 1, 2022, 11:42am
11164
Ik zie het, maar hoe kom je aan deze recente foto? Ik kan op satellietdataportaal.nl alleen juli/aug 22 selecteren en daar staan ze niet op.
Heb het geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126857860
Martin, je kunt op Satellietdataportaal een locatie of gebied markeren en dan krijg je een tijdlijn met alle beeldopnames aldaar. Dus ook die van september, indien aanwezig. Werkt alleen op de volledige website, niet mobiel.
Martin, je kunt op Satellietdataportaal een locatie of gebied markeren en dan krijg je een tijdlijn met alle beeldopnames aldaar. Dus ook die van september, indien aanwezig. Werkt alleen op de volledige website, niet mobiel.
Je was me voor; ik had het net gevonden. Weer wat geleerd!
De Verlaat te Enkhuizen met verdwenen en vernieuwde panden en met al of niet gedraaide dakvlakken verdient enige aandacht, bij voorbaat bedankt.