Ik zie nog niets op de laatste luchtfoto’s. Even wachten nog?
Het laatste stukje Kwartshove in Leerdam is nu aardig volgebouwd zie ik op sat dataportaal. 'k Denk dat import nu wel gerechtvaardigd is.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.88704/5.07607&layers=N
en
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88452/5.07646&layers=N
Scheelt wellicht in steeds maar die massale opmerkingen op de kaart.
edit En hier in Almelo zie ik nu ook weer nieuwbouw aan de Noorderes…
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36084/6.66946&layers=N
BVD
eggie
Volgens mij alles wel gedaan.
Hoi allemaal,
Op de Zaadmarkt 37 wordt flink gebouwd aan iets dat ons in de vaart der volkeren moet helpen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70068&mlon=5.14628#map=17/52.70068/5.14628&layers=N
Kan iemand dat op de kaart zetten? Net trouwens nog de naamgeving van Fruitmarket omgezet in Fruitmarkt; AND was wel heel internationaal!
Graag officiële import van dit nieuwe hoofdkantoor Trambaan 1 Warmenhuizen
Mapper heeft e.e.a. al keurig ingetekend.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.72597/4.73515&layers=N
zie ook changeset https://www.openstreetmap.org/changeset/126733888#map=18/52.72626/4.73588&layers=N
BVD
eggie
Dank, Martin.
Is inderdaad Bospad, mijn fout.
Aan de Oude Doetinchemseweg (Doetinchem) is weer wat nieuwbouw gepleegd. Startende mapper heeft nr 30 al zelf ingetekend. Wellicht heeft import de voorkeur. Bouw is daadwerkelijk gestart van een aantal woningen.
https://www.openstreetmap.org/changeset/126765269#map=19/51.95507/6.27935
BVD
eggie
Gaarne een herimport van Huis Stoutenburg aan - jawel - de Stoutenburgerlaan 5 te Stoutenburg, de zuidvleugel is enige tijd geleden verbouwd: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15271/5.45062. Dank wederom.
Verzoek voor een import van een aantal nieuwbouwwoningen die inmiddels al bijna af zijn:
- Molenstreek 141 t/m Molenstreek 155E Veendam
https://www.openstreetmap.org/#map=19/53.10197/6.88508&layers=N
Alvast dank.
Ik kan op de foto van augustus nog geen fundamenten zien; lijkt me niet “bijna af”.
Ja, ik weet ook niet hoe ze dat zo snel doen, maar zie deze satelliet (https://www.satellietdataportaal.nl/?base=brtachtergrondkaart&res=0.5&datemin=01-10-2021&loc=53.10170951226159%2C6.884860396385194%2C18z&marker=loc&acqdate=2022-09-22&acqid=20220922_105159_SV1-04&sensor=SuperView-1) en dit artikel (https://www.parkstadveendam.nl/node/30484).
Ik zie het, maar hoe kom je aan deze recente foto? Ik kan op satellietdataportaal.nl alleen juli/aug 22 selecteren en daar staan ze niet op.
Heb het geïmporteerd: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126857860