Graag (her)import
https://www.openstreetmap.org/node/2720500361/history#map=18/52.19272/5.67099
BAG laat andere gebouwen zien.
Ik kijk naar de BAG nummers die je opgeeft en neem dat hele blok mee (anders geheid bld overlap):
Deel 1: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126577767
Deel 2: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578203
Deel 3: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126577902
Deel 4: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126577989
Deel 5: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578131
Deel 6: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578072
Deel 7: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578333
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50038/4.76287
De woningen die hier komen zijn bijna gereed. Graag BAG import.
Ik stond nog net niet buiten, dus even meegenomen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126612636
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.51705/5.01307&layers=N
Hier wordt druk gebouwd en zijn inmiddels weer wat panden bij gekomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.58488/6.28808&layers=N
Graag een bag import van woningen/ appartementen aan De Wieken 1 t/m 83 en Omloop 26 t/m 32 in Nieuwleusen.
Alvast bedankt.
Zou iemand dit huis willen bijwerken, was April 2019 als construction ingetekend maar de outline is anders.
Ik zie nog niets op de laatste luchtfoto’s. Even wachten nog?
Het laatste stukje Kwartshove in Leerdam is nu aardig volgebouwd zie ik op sat dataportaal. 'k Denk dat import nu wel gerechtvaardigd is.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.88704/5.07607&layers=N
en
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88452/5.07646&layers=N
Scheelt wellicht in steeds maar die massale opmerkingen op de kaart.
edit En hier in Almelo zie ik nu ook weer nieuwbouw aan de Noorderes…
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36084/6.66946&layers=N
BVD
eggie
Volgens mij alles wel gedaan.
Hoi allemaal,
Op de Zaadmarkt 37 wordt flink gebouwd aan iets dat ons in de vaart der volkeren moet helpen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70068&mlon=5.14628#map=17/52.70068/5.14628&layers=N
Kan iemand dat op de kaart zetten? Net trouwens nog de naamgeving van Fruitmarket omgezet in Fruitmarkt; AND was wel heel internationaal!
Graag officiële import van dit nieuwe hoofdkantoor Trambaan 1 Warmenhuizen
Mapper heeft e.e.a. al keurig ingetekend.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.72597/4.73515&layers=N
zie ook changeset https://www.openstreetmap.org/changeset/126733888#map=18/52.72626/4.73588&layers=N
BVD
eggie
Dank, Martin.
Is inderdaad Bospad, mijn fout.