Famlam
(Famlam)
September 22, 2022, 6:44pm
11134
Zou ik een (her)import mogen aanvragen van de volgende delen van het centrum van Nijmegen:
En buiten het centrum:
Alvast dank!
Robert_Webbe
(Robert Webbe)
September 23, 2022, 2:23pm
11135
Verzoek voor BAG import in Made voor https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.67529/4.80232
Rendout 2 - 4 - 6
Zijlbergsestraat 31A - 31B - 31C
Status: bouw is gestart.
Bij voorbaat dank!
Alleen de eerste gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126572667
Van de laatste is nog niets te zien.
FrankOverman
(Frank Overman)
September 24, 2022, 11:21am
11139
FrankOverman
(Frank Overman)
September 24, 2022, 11:24am
11140
JeroenK88
(JeroenK88)
September 25, 2022, 11:45am
11141
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50038/4.76287
De woningen die hier komen zijn bijna gereed. Graag BAG import.
FrankOverman
(Frank Overman)
September 25, 2022, 11:50am
11142
Ik stond nog net niet buiten, dus even meegenomen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126612636
JeroenK88
(JeroenK88)
September 25, 2022, 12:57pm
11143
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.51705/5.01307&layers=N
Hier wordt druk gebouwd en zijn inmiddels weer wat panden bij gekomen.
JTS51
(Jts51)
September 25, 2022, 2:58pm
11144
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.58488/6.28808&layers=N
Graag een bag import van woningen/ appartementen aan De Wieken 1 t/m 83 en Omloop 26 t/m 32 in Nieuwleusen.
Alvast bedankt.
emvee
(Emvee)
September 26, 2022, 12:53pm
11145
Zou iemand dit huis willen bijwerken, was April 2019 als construction ingetekend maar de outline is anders.
Ik zie nog niets op de laatste luchtfoto’s. Even wachten nog?
eggie
(Eggie)
September 27, 2022, 8:06am
11149
Het laatste stukje Kwartshove in Leerdam is nu aardig volgebouwd zie ik op sat dataportaal. 'k Denk dat import nu wel gerechtvaardigd is.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.88704/5.07607&layers=N
en
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88452/5.07646&layers=N
Scheelt wellicht in steeds maar die massale opmerkingen op de kaart.
edit En hier in Almelo zie ik nu ook weer nieuwbouw aan de Noorderes…
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36084/6.66946&layers=N
BVD
eggie
HenkL
(Henk L)
September 27, 2022, 11:50am
11150
Graag import (in aanbouw):
Volgens mij alles wel gedaan.
Lachgast
(Luciën)
September 28, 2022, 8:14am
11153
Hoi allemaal,
Op de Zaadmarkt 37 wordt flink gebouwd aan iets dat ons in de vaart der volkeren moet helpen:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.70068&mlon=5.14628#map=17/52.70068/5.14628&layers=N
Kan iemand dat op de kaart zetten? Net trouwens nog de naamgeving van Fruitmarket omgezet in Fruitmarkt; AND was wel heel internationaal!