Graag BAGimport:
Buitendams 225, 227, 229, 231, 233, 235 Hardinxveld Giessendam
Status: Bouw gerealiseerd
Graag BAGimport:
Buitendams 225, 227, 229, 231, 233, 235 Hardinxveld Giessendam
Status: Bouw gerealiseerd
Zou ik een (her)import mogen aanvragen van de volgende delen van het centrum van Nijmegen:
Linkerzijde Arksteestraat Nijmegen, m.n. rondom gebouw 0268100000020304 (nrs 13-23) is de geometrie flink gewijzigd https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84258/5.86200
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84363/5.86684 (0268100000002688) - geometrie gewijzigd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84497/5.86831 (0268100000002833 en omgeving) - geometrie gewijzigd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84398/5.86606 (0268100000003014) - geometrie gewijzigd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84360/5.86465 (0268100000004642 en omgeving) - geometrie gewijzigd van de meeste gebouwen tussen Tweede Walstraat en Van Welderenstraat, alsmede zuidelijk van dit deel van de Van Welderenstraat
En buiten het centrum:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.80741/5.82546 (0268100000047939) LIDL Hatert (verbouwing lijkt bijna klaar, i.i.g. alle muren enzo staan er)
https://www.openstreetmap.org/note/3367644 (lijkt te kloppen met satellietbeelden)
Alvast dank!
Verzoek voor BAG import in Made voor https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.67529/4.80232
Rendout 2 - 4 - 6
Zijlbergsestraat 31A - 31B - 31C
Status: bouw is gestart.
Bij voorbaat dank!
Alleen de eerste gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126572667
Van de laatste is nog niets te zien.
Graag (her)import
https://www.openstreetmap.org/node/2720500361/history#map=18/52.19272/5.67099
BAG laat andere gebouwen zien.
Ik kijk naar de BAG nummers die je opgeeft en neem dat hele blok mee (anders geheid bld overlap):
Deel 1: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126577767
Deel 2: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578203
Deel 3: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126577902
Deel 4: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126577989
Deel 5: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578131
Deel 6: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578072
Deel 7: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578333
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50038/4.76287
De woningen die hier komen zijn bijna gereed. Graag BAG import.
Ik stond nog net niet buiten, dus even meegenomen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126612636
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.51705/5.01307&layers=N
Hier wordt druk gebouwd en zijn inmiddels weer wat panden bij gekomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.58488/6.28808&layers=N
Graag een bag import van woningen/ appartementen aan De Wieken 1 t/m 83 en Omloop 26 t/m 32 in Nieuwleusen.
Alvast bedankt.
Zou iemand dit huis willen bijwerken, was April 2019 als construction ingetekend maar de outline is anders.
Ik zie nog niets op de laatste luchtfoto’s. Even wachten nog?
Het laatste stukje Kwartshove in Leerdam is nu aardig volgebouwd zie ik op sat dataportaal. 'k Denk dat import nu wel gerechtvaardigd is.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.88704/5.07607&layers=N
en
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.88452/5.07646&layers=N
Scheelt wellicht in steeds maar die massale opmerkingen op de kaart.
edit En hier in Almelo zie ik nu ook weer nieuwbouw aan de Noorderes…
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.36084/6.66946&layers=N
BVD
eggie
Volgens mij alles wel gedaan.