Graag een herimport van Bachweg 10 t/m 36 in Amersfoort, gebouwen zijn inmiddels opgeleverd en bewoond.
Dit bestrijkt ongeveer geheel Culemborg; zoek je zelf aub uit waar wat veranderd moet worden?
Graag BAG import
Panterlaan 1a Son en breugel
Status: Bouw gereed
https://www.openstreetmap.org/node/8769871710
Keverlaan 1 Son en breugel
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/738152065
Graag BAGimport:
Buitendams 225, 227, 229, 231, 233, 235 Hardinxveld Giessendam
Status: Bouw gerealiseerd
Zou ik een (her)import mogen aanvragen van de volgende delen van het centrum van Nijmegen:
-
Linkerzijde Arksteestraat Nijmegen, m.n. rondom gebouw 0268100000020304 (nrs 13-23) is de geometrie flink gewijzigd https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84258/5.86200
-
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84363/5.86684 (0268100000002688) - geometrie gewijzigd
-
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84497/5.86831 (0268100000002833 en omgeving) - geometrie gewijzigd
-
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84398/5.86606 (0268100000003014) - geometrie gewijzigd
-
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84360/5.86465 (0268100000004642 en omgeving) - geometrie gewijzigd van de meeste gebouwen tussen Tweede Walstraat en Van Welderenstraat, alsmede zuidelijk van dit deel van de Van Welderenstraat
En buiten het centrum:
-
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.80741/5.82546 (0268100000047939) LIDL Hatert (verbouwing lijkt bijna klaar, i.i.g. alle muren enzo staan er)
-
https://www.openstreetmap.org/note/3367644 (lijkt te kloppen met satellietbeelden)
Alvast dank!
Verzoek voor BAG import in Made voor https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.67529/4.80232
Rendout 2 - 4 - 6
Zijlbergsestraat 31A - 31B - 31C
Status: bouw is gestart.
Bij voorbaat dank!
Alleen de eerste gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126572667
Van de laatste is nog niets te zien.
Graag (her)import
https://www.openstreetmap.org/node/2720500361/history#map=18/52.19272/5.67099
BAG laat andere gebouwen zien.
Ik kijk naar de BAG nummers die je opgeeft en neem dat hele blok mee (anders geheid bld overlap):
Deel 1: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126577767
Deel 2: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578203
Deel 3: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126577902
Deel 4: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126577989
Deel 5: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578131
Deel 6: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578072
Deel 7: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126578333
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50038/4.76287
De woningen die hier komen zijn bijna gereed. Graag BAG import.
Ik stond nog net niet buiten, dus even meegenomen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=126612636
https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.51705/5.01307&layers=N
Hier wordt druk gebouwd en zijn inmiddels weer wat panden bij gekomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.58488/6.28808&layers=N
Graag een bag import van woningen/ appartementen aan De Wieken 1 t/m 83 en Omloop 26 t/m 32 in Nieuwleusen.
Alvast bedankt.
Zou iemand dit huis willen bijwerken, was April 2019 als construction ingetekend maar de outline is anders.
Ik zie nog niets op de laatste luchtfoto’s. Even wachten nog?