Leuke inzichten Emvee. Mooi dat dit soort data beschikbaar is zonder dat je een hele OSM NL inclusief historie beschikbaar hoeft te hebben. Ik hou de verwijderde wegen bij op mijn locale machine maar als daar iets mis gaat ben ik het kwijt. Niet echt belangrijk natuurlijk maar wel leuk om de voortgang inzichtelijk te maken. Wat me wel opvalt is dat bij mij de gemiddelde lengte van een highway 209 meter is en bij jou behoorlijk lager. Ook als ik de motorway uitsluit is ie nog veel hoger dan bij jou . Maakt voor de grafiek niet uit want die laat het verloop zien. Gemiddeldelengte highway in Duitsland is overigens 293 meter.
Hieronder het lijstje van aantallen verwijderde wegen (zeer waarschijnlijk door samenvoegen). Hier ontbreken dus nog de Roeloeboelie wegen van vóór die datum
“checkdatum” Aantal
“2022-08-17” 161
“2022-08-18” 194
“2022-08-19” 24
“2022-08-20” 333
“2022-08-21” 913
“2022-08-22” 917
“2022-08-23” 234
“2022-08-24” 245
“2022-08-25” 254
“2022-08-26” 426
“2022-08-27” 1794
“2022-08-28” 606
Dan hoop ik dat PeeWee toch nog ontspannen verder gewandeld heeft
Het vreemde is dat hier iemand juist met josm aan de slag was en vertrouwde op de validator van josm. Tja die gaat niet af als er sorteerfouten veroorzaakt worden.
Ja hoor … nog steeds lekker gewandeld maar wel meteen de laptop opengeklapt bij thuiskomst.
In JOSM selecteer ik eerst de ene weg en kijk dan wat er gebeurt in het tags overzicht als ik de 2e weg aanklik. In de tags zelf zie je als het goed is niets veranderen en in het ‘lid van’ overzicht daaronder ook niet behalve dat de positie kolom nu de oplopende posities in de relatie laat zien (als het goed is). Als dat er goed uitziet op C klikken en dan zijn de wegen samengevoegd.