Ik zie op de kaart dat je al flink wat wegen hebt samengevoegd. Lekker bezig. Met zo’n tempo snap ik deze vraag
Ik heb het meeste geautomatiseerd waaronder het downloaden van de NL OSM data bij geofabrik, inlezen in een postgis database en het uitvoeren van een sql script om tot het resultaat te komen. Helaas moet ik nog wel handmatig de data naar Qgiscloud pushen. Omdat ik zie dat jij en nog een aantal andere mappers hier mee bezig zijn heb ik het de afgelopen dagen (en ook vandaag) ververst maar ik denk dat dit niet zo door blijft gaan. Kortom… ik doe mijn best maar het zal niet dagelijks zijn. Tenzij ik alles kan automatiseren maar zover is het dus nog niet.
Er zijn nog zo’n 20.000 punten waar alleen de 2 samen te voegen wegen samenkomen dus dan heb je voorlopig voldoende te doen. . Maar ik kan me ook voorstellen dat als je een specifiek gebied onder handen wilt nemen je wel snel wilt zien wat er nog te doen is.
Ik gebruik de WMS in JOSM om snel te zien waar ik kan samenvoegen. Dat werkt best fijn maar ik heb gemerkt dat JOSM WMS cache vasthoudt. Dan kan het dus lijken dat de kaart niet bijgewerkt is maar dat is dus niet het issue. Ook het legen van de cache in JOSM lijkt het niet op te lossen. Ik heb nu handmatig de cache (met filemanager) verwijderd en dan werkt het wel goed bij mij.
Op mijn Windows machine staat de cache in de (verborgen) map C:\Users{USER-ID}\AppData\Local\JOSM\cache