https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.49619/4.76612
Nieuwbouw gestart Vlietsend 47-49 Krommenie. Hier kan een BAG update komen.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.49619/4.76612
Nieuwbouw gestart Vlietsend 47-49 Krommenie. Hier kan een BAG update komen.
Graag import nieuwbouw Reusel:
https://osm.org/go/0EuI9AOv1-?layers=N&m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=139497.27671875&geometry.y=375312.67484375&zoomlevel=7&objectId=1667100000803360&detailsObjectId=1667010000803361
Bij voorbaat dank!
Dank, Martin.
Graag BAG update van Rondeelhof en Kanteelhof in Langerak
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.93017/4.87971&layers=N
edit … en wellciht is de Bastionhof nu wel ingemeten? edit 2 Graag Bastionhof opnieuw importeren … nu ingemeten.
Die andere hofjes zijn nog een chaos in de BAG… Ik leg na import de boel zelf wel beter.
BVD
eggie
Graag BAG Update
Goes
Eberhardtweg
https://osm.org/go/0EmlYA629–?m=
Goese Dieplaan/Ketelkade:
https://osm.org/go/0EmwMdjKF–?m= (adressen)
Yerseke
Ostrea
https://osm.org/go/0EmtFh67g–?m=
Steehof (Carel Fabritiuslaan/Willem Drostlaan)
https://osm.org/go/0Emn~ibp8–?m= (Bag loopt achter, veel huizen al afgerond of tenminste bouw gestart)
Kruiningen
Concordia
https://osm.org/go/0Emm6xQd5–?m=
https://www.openstreetmap.org/changeset/124597509
https://www.openstreetmap.org/changeset/124597598
https://www.openstreetmap.org/changeset/124597717
https://www.openstreetmap.org/changeset/124597757
https://www.openstreetmap.org/changeset/124597846
https://www.openstreetmap.org/changeset/124597912
Bij Park Vronesteyn 12, Voorburg,
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07572&mlon=4.38015#map=19/52.07572/4.38015
keek ik tegen de eerste muren van de nieuwbouw aan.
Nr. 12 lijkt zonder de aanpalende vleugel - zoals in BAG zichtbaar - te worden verbouwd.
Dus graag een import van de nieuwbouwnummers 12A, 12B en 12C.
B.v.d.
Graag een import van Krönerweg 1a te Maarn.
Het hoogste punt van de bouw is bereikt.
https://www.openstreetmap.org/note/3304429
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=153387.31&geometry.y=453301.84484375&zoomlevel=7&objectId=1581100000328798&detailsObjectId=1581010000050980
B.v.d.
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=124613832
Maar nu wel overlap met andere gebouw, heb ik even zo gelaten. Kan mss weg?
En is het gebouw klaar? Dan aub uit construction halen.
Verzoek voor import bouw twee opvanglocaties:
Graag import van een uit OSM verdwenen villa aan de Koning Willem III-laan 8 te Blaricum: https://www.openstreetmap.org/note/3309028, bedankt.
Dank weer, arvdk.