Graag gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123701394
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123701486
Graag BAG import
Boschweg 160 tm 164 Schijndel
Status bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1079106816
Staat er op!
Graag een import van elf nieuwe bedrijfspandjes aan de Plantageweg 12-12d en 23-23e te Leusden, bouw ervan is gestart, bedankt: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14047/5.41851
Sorry, maar je hebt teveel gedaan. Het gros van wat extra geïmporteerd is bestaat nog niet eens. Zou je dit willen herstellen ajb?
Edit: na een revert is er niks over van de import, ook niet het deel waar ik om verzocht.
Verzoek om in te tekenen.
Moergestel Zandstraat 11
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123776012
Gaarne in eventuele volgende verzoeken een plaatsmarker als: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55294&mlon=5.21833#map=18/51.55294/5.21833
Hier kan een BAG update komen. De meeste woningen zijn al opgeleverd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50495/4.76986&layers=N
Hier graag een BAG import https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50787/4.78869 van de panden Atlantis 51 - 59 er staat nu slechts een ruwe vorm op.
Bij het aanschouwen van de situatie in Wijk bij Duurstede zag ik dat een aantal geïmporteerde huizenrijen verschoven zijn. Een beetje verschuiven bood geen soelaas omdat de contouren ervan ook niet geheel kloppen.
Kan iemand de woningen aan David van Bourgondiëweg 41-51 en Dirk Fokstraat 2-62 opnieuw importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97351&mlon=5.33724#map=19/51.97351/5.33724
Dank namens de Wijkers!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123888956
Je changeset 123888655 in dezelfde omgeving bracht mijn Josm even in verwarring, omdat ik daarvoor had gedownload en daarna ging uploaden. Ging goed gelukkig
edit: bericht aangepast.
De volgende gebouwen in Delft zijn in aanbouw:
-Nijverheidspad 4 t/m 168
-Röntgenweg 2 t/m 190 (bouwvergunning verleend volgens BAG, maar muren schieten al uit de grond)
-Delflandplein 4 t/m 524 Delft
-Manderspark 10
Graag import nieuwe woningen Sportlaan 2a t/m 2f te Gemert
Startende mapper heeft al adresnodes toegevoegd.
https://www.openstreetmap.org/changeset/123942673
BVD
eggie
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123947264
Hier moet nog wel wat landuse aangepast worden, anders krijgt men natte voeten.
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123947501
Hier heb ik puur de inhoud van BAG geïmporteerd: niets gemerged, aangezien hier door A67-A67 building parts zijn aangebracht;
ook staan er ingangen geplot op randen van het gebouw dat merging tegenwerkt:
dus het verzoek de nieuwe gebouwen zelf te mergen met de oude, anders roep maar.
EDIT: A67-A67 bedankt voor het mergen
Gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123947705
Hier heb ik de adresnodes gemerged om de moeite en naam niet verloren te laten gaan
Graag een import van Zandstraat 13,15,15a,17 in Moergestel.r
Omdat er juridisch gedoe rond bouwhoogte in de Binckhorst, Den Haag is, heb ik er even virtueel rondgekeken.
Zie: https://vlietnieuws.nl/2022/07/23/den-haag-bouwde-te-hoog-op-binckhorst/
We missen een gebouw in aanbouw: Elara, hoek Regulusweg, Maanweg
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06751&mlon=4.35225#map=19/52.06751/4.35225
Wat verderop liggen alleen de fundamenten van Nova op Maanplein 110, Den Haag. Ik weet niet of dat al genoeg is voor een import; laat ik aan de importeur over.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06654&mlon=4.34935#map=19/52.06654/4.34935
En aan de overkant op Melkwegstraat 23, Den Haag zie ik op Satellietdataportaal ook de nodige kranen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06650&mlon=4.34780#map=19/52.06650/4.34780
(A67-A67 had die bouwterreinen al ingetekend).
Edit: inmiddels ter plekke geweest:
Elara is ca 15 hoog
Nova heeft een vloer, kolommen en deels een dak van een parkeergarage
Frank is een Binck (de nr. 3) is al 2-3 hoog