Lachgast
(Luciën)
July 15, 2022, 5:04pm
10937
Er is een stuk van een pand aan de burgemeester Fockema Andreaelaan in Utrecht weggesloopt. Graag ziet de mensheid dit ook op de kaart correct weergegeven. Kan iemand deze mensenwens vervullen?
Alhier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08111&mlon=5.13586#map=19/52.08111/5.13586
Dank alvast!
EstherH
July 16, 2022, 2:53pm
10939
Jvitegem
(Jvitegem)
July 16, 2022, 7:26pm
10940
Graag BAG import
Nieuwe Eerdsebaan 2 Schijndel
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1079098044
Hertog Jan II Laan 40 en 42 Schijndel
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2794152365
Jvitegem
(Jvitegem)
July 16, 2022, 8:32pm
10943
Graag BAG import
Boschweg 160 tm 164 Schijndel
Status bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1079106816
Graag een import van elf nieuwe bedrijfspandjes aan de Plantageweg 12-12d en 23-23e te Leusden, bouw ervan is gestart, bedankt: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14047/5.41851
Sorry, maar je hebt teveel gedaan. Het gros van wat extra geïmporteerd is bestaat nog niet eens. Zou je dit willen herstellen ajb?
Edit: na een revert is er niks over van de import, ook niet het deel waar ik om verzocht.
Jarien
(Jarien)
July 18, 2022, 5:41pm
10948
Verzoek om in te tekenen.
Moergestel Zandstraat 11
JeroenK88
(JeroenK88)
July 19, 2022, 11:31am
10950
Hier kan een BAG update komen. De meeste woningen zijn al opgeleverd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50495/4.76986&layers=N
Teek
July 19, 2022, 9:57pm
10951
Hier graag een BAG import https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.50787/4.78869 van de panden Atlantis 51 - 59 er staat nu slechts een ruwe vorm op.
arvdk
(Arvdk)
July 20, 2022, 7:09pm
10953
Lachgast
(Luciën)
July 21, 2022, 10:18am
10954
Bij het aanschouwen van de situatie in Wijk bij Duurstede zag ik dat een aantal geïmporteerde huizenrijen verschoven zijn. Een beetje verschuiven bood geen soelaas omdat de contouren ervan ook niet geheel kloppen.
Kan iemand de woningen aan David van Bourgondiëweg 41-51 en Dirk Fokstraat 2-62 opnieuw importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97351&mlon=5.33724#map=19/51.97351/5.33724
Dank namens de Wijkers!
arvdk
(Arvdk)
July 21, 2022, 11:06am
10955
Lachgast:
Bij het aanschouwen van de situatie in Wijk bij Duurstede zag ik dat een aantal geïmporteerde huizenrijen verschoven zijn. Een beetje verschuiven bood geen soelaas omdat de contouren ervan ook niet geheel kloppen.
Kan iemand de woningen aan David van Bourgondiëweg 41-51 en Dirk Fokstraat 2-62 opnieuw importeren?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.97351&mlon=5.33724#map=19/51.97351/5.33724
Dank namens de Wijkers!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123888956
Je changeset 123888655 in dezelfde omgeving bracht mijn Josm even in verwarring, omdat ik daarvoor had gedownload en daarna ging uploaden. Ging goed gelukkig
edit: bericht aangepast.
A67-A67
July 22, 2022, 12:15pm
10956
De volgende gebouwen in Delft zijn in aanbouw:
-Nijverheidspad 4 t/m 168
-Röntgenweg 2 t/m 190 (bouwvergunning verleend volgens BAG, maar muren schieten al uit de grond)
-Delflandplein 4 t/m 524 Delft
-Manderspark 10