Inderdaad, maar nog niet op de laatste fotoās en soms is BAG-data optimistisch of voorbarig, dus even afwachten.
WandelendeFietser:Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen:
- Voormalige kerk aan de Haagwinde 91 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 9 appartementen met de adressen: Haagwinde 89a en 93 t/m 102 in Apeldoorn
- Voormalige pastorie aan de Zilverschoon 38 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 8 appartementen met de adressen: Haagwinde 145 t/m 159.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Bouw nieuwbouwappartementen en andere gebouwen is nog nog niet gestart
Alvast bedankt
Gedaan wat zichtbaar was: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576852
Het lijkt alsof er iets niet helemaal goed is gegaan. De link verwijst naar een andere changeset (Vlijtsemolen, Apeldoorn) en ik zie de nieuwe nummers niet in OSM staan. Zou je nog eens willen kijken?
Het lijkt alsof er iets niet helemaal goed is gegaan. De link verwijst naar een andere changeset (Vlijtsemolen, Apeldoorn) en ik zie de nieuwe nummers niet in OSM staan. Zou je nog eens willen kijken?
Ik ga even voor je kijken. Het lijkt erop dat je de link die je noemt niet de locatie is die je beschrijft, en daardoor je verzoek niet naar wens is uitgevoerdā¦
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123636685 Is het zo naar wens? 'k Heb ook even de omgeving meegenomen.
WandelendeFietser:Het lijkt alsof er iets niet helemaal goed is gegaan. De link verwijst naar een andere changeset (Vlijtsemolen, Apeldoorn) en ik zie de nieuwe nummers niet in OSM staan. Zou je nog eens willen kijken?
Ik ga even voor je kijken. Het lijkt erop dat je de link die je noemt niet de locatie is die je beschrijft, en daardoor je verzoek niet naar wens is uitgevoerdā¦
ogenblik
Ik zie het al. Ik heb zelf zitten te knoeien. De link had moeten zijn: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22392/5.98423
Excuses.
Graag update van het wijkjes Olmentuin in Steenbergen
https://www.openstreetmap.org/changeset/123648503#map=18/51.57678/4.30993
Nummer 36 heeft startende mapper al zelf ingetekend, maar import zal de voorkeur hebben.
BVD
eggie
Graag update van het wijkjes Olmentuin in Steenbergen
https://www.openstreetmap.org/changeset/123648503#map=18/51.57678/4.30993Nummer 36 heeft startende mapper al zelf ingetekend, maar import zal de voorkeur hebben.
BVD
eggie
Gedaan. 1 zelf getekende woning heb ik even op planned:building gezet. Hopelijk voelt de mapper zich dan niet teveel gepasseerd.
Helaas toch wel, want het is inmiddels weer een huis met name= Olmentuin 36 Steenbergen
'k Denk niet dat mapper iets doet met de tips en/of zān mail/berichten leest.
editā¦ Inmiddels reactie op feedbackā¦
Mensen willen nu eenmaal hun huis op de kaartā¦ zelfs als er nog niet wordt gebouwd. Het zij zo.
Er is een stuk van een pand aan de burgemeester Fockema Andreaelaan in Utrecht weggesloopt. Graag ziet de mensheid dit ook op de kaart correct weergegeven. Kan iemand deze mensenwens vervullen?
Alhier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08111&mlon=5.13586#map=19/52.08111/5.13586
Dank alvast!
Er is een stuk van een pand aan de burgemeester Fockema Andreaelaan in Utrecht weggesloopt. Graag ziet de mensheid dit ook op de kaart correct weergegeven. Kan iemand deze mensenwens vervullen?
Alhier:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08111&mlon=5.13586#map=19/52.08111/5.13586Dank alvast!
Zou iemand de in 2020 gebouwde panden J.C. van Neckstraat 3 t/m 17A in IJmuiden willen importeren?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=102573.41986036&geometry.y=497420.34405363&zoomlevel=7
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.46225/4.61605
Alvast bedankt.
Graag BAG import
Nieuwe Eerdsebaan 2 Schijndel
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1079098044
Hertog Jan II Laan 40 en 42 Schijndel
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2794152365
Zou iemand de in 2020 gebouwde panden J.C. van Neckstraat 3 t/m 17A in IJmuiden willen importeren?
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=102573.41986036&geometry.y=497420.34405363&zoomlevel=7
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.46225/4.61605
Alvast bedankt.
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123701351
Graag BAG import
Nieuwe Eerdsebaan 2 Schijndel
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1079098044
Hertog Jan II Laan 40 en 42 Schijndel
Status: bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/node/2794152365
Graag gedaan:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123701394
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123701486
Graag BAG import
Boschweg 160 tm 164 Schijndel
Status bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1079106816
Graag BAG import
Boschweg 160 tm 164 Schijndel
Status bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1079106816
Staat er op!
Graag een import van elf nieuwe bedrijfspandjes aan de Plantageweg 12-12d en 23-23e te Leusden, bouw ervan is gestart, bedankt: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14047/5.41851
Graag een import van elf nieuwe bedrijfspandjes aan de Plantageweg 12-12d en 23-23e te Leusden, bouw ervan is gestart, bedankt: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.14047/5.41851
(Opnieuw) Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123790944
Sorry, maar je hebt teveel gedaan. Het gros van wat extra geĆÆmporteerd is bestaat nog niet eens. Zou je dit willen herstellen ajb?
Edit: na een revert is er niks over van de import, ook niet het deel waar ik om verzocht.
Verzoek om in te tekenen.
Moergestel Zandstraat 11
Moergestel Zandstraat
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123776012
Gaarne in eventuele volgende verzoeken een plaatsmarker als: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.55294&mlon=5.21833#map=18/51.55294/5.21833