Graag BAG import
Bakkerpad 6 Sint-Oedenrode
BAG ID: 1948100040647569
Status: bouw gestart
BAG ID: 1948100040659765
Status: bouw gereed
BAG ID: 1948100040653993
NIET importeren bouw niet gestart.
Graag BAG import
Bakkerpad 6 Sint-Oedenrode
BAG ID: 1948100040647569
Status: bouw gestart
BAG ID: 1948100040659765
Status: bouw gereed
BAG ID: 1948100040653993
NIET importeren bouw niet gestart.
Verzoek BAG-import Operaplein 131 a t/m m in Apeldoorn. Winkelruimte is verbouwd naar woonruimten.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23039/5.98652
Alvast bedankt
Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen en panden:
De bouw is gestart, ook volgens de BAG-viewer
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018
Heel erg bedankt
Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Bouw nieuwbouwappartementen en andere gebouwen is nog nog niet gestart
Alvast bedankt
Hierbij verzoek ik om voor de volgende panden/adressen een BAG-import uit te voeren:
Kanaalpad 1 en 7 t/m 17 in Apeldoorn.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Alvast weer bedankt.
Slechts nummer 1 zichtbaar op de laatste foto’s: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576784
En je locatie klopte niet …
Graag import stukje Maria Tudorhof te Hoofddorp
https://www.openstreetmap.org/note/3191329#map=18/52.28652/4.66312&layers=N
en tevens appartementencomplex Thomas Moorelaan
https://www.openstreetmap.org/note/3191322#map=19/52.29041/4.65930&layers=N
en graag import nieuwe locatie Karwei te Rosmalen aan de Kloosterstraat
https://www.openstreetmap.org/note/3206869
BVD
eggie
Sorry voor de onjuiste locatie. Dat moet zijn: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.21495/5.97450
In de BAGviewer staan de nummers 7 t/m 17 wel degelijk. Voorbeeld:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=kanaalpad&resultOffset=0&objectId=0200100003949748&geometry.x=195148.79&geometry.y=469787.509&zoomlevel=6&detailsObjectId=0200010003949749
Martin Borsje: WandelendeFietser:Hierbij verzoek ik om voor de volgende panden/adressen een BAG-import uit te voeren:
Kanaalpad 1 en 7 t/m 17 in Apeldoorn.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Alvast weer bedankt.
Slechts nummer 1 zichtbaar op de laatste foto’s: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576784
En je locatie klopte niet …
Sorry voor de onjuiste locatie. Dat moet zijn: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.21495/5.97450
In de BAGviewer staan de nummers 7 t/m 17 wel degelijk. Voorbeeld:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=kanaalpad&resultOffset=0&objectId=0200100003949748&geometry.x=195148.79&geometry.y=469787.509&zoomlevel=6&detailsObjectId=0200010003949749
Inderdaad, maar nog niet op de laatste foto’s en soms is BAG-data optimistisch of voorbarig, dus even afwachten.
WandelendeFietser:Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen:
- Voormalige kerk aan de Haagwinde 91 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 9 appartementen met de adressen: Haagwinde 89a en 93 t/m 102 in Apeldoorn
- Voormalige pastorie aan de Zilverschoon 38 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 8 appartementen met de adressen: Haagwinde 145 t/m 159.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Bouw nieuwbouwappartementen en andere gebouwen is nog nog niet gestart
Alvast bedankt
Gedaan wat zichtbaar was: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576852
Het lijkt alsof er iets niet helemaal goed is gegaan. De link verwijst naar een andere changeset (Vlijtsemolen, Apeldoorn) en ik zie de nieuwe nummers niet in OSM staan. Zou je nog eens willen kijken?
Het lijkt alsof er iets niet helemaal goed is gegaan. De link verwijst naar een andere changeset (Vlijtsemolen, Apeldoorn) en ik zie de nieuwe nummers niet in OSM staan. Zou je nog eens willen kijken?
Ik ga even voor je kijken. Het lijkt erop dat je de link die je noemt niet de locatie is die je beschrijft, en daardoor je verzoek niet naar wens is uitgevoerd…
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123636685 Is het zo naar wens? 'k Heb ook even de omgeving meegenomen.
WandelendeFietser:Het lijkt alsof er iets niet helemaal goed is gegaan. De link verwijst naar een andere changeset (Vlijtsemolen, Apeldoorn) en ik zie de nieuwe nummers niet in OSM staan. Zou je nog eens willen kijken?
Ik ga even voor je kijken. Het lijkt erop dat je de link die je noemt niet de locatie is die je beschrijft, en daardoor je verzoek niet naar wens is uitgevoerd…
ogenblik
Ik zie het al. Ik heb zelf zitten te knoeien. De link had moeten zijn: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.22392/5.98423
Excuses.
Graag update van het wijkjes Olmentuin in Steenbergen
https://www.openstreetmap.org/changeset/123648503#map=18/51.57678/4.30993
Nummer 36 heeft startende mapper al zelf ingetekend, maar import zal de voorkeur hebben.
BVD
eggie