Deze snel tussendoor: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123491464
Hierboven staan nog meer verzoeken…
Hierbij verzoek ik om de gebouwen op Slikweg 7 en 7a in Kerkwerve vanuit de BAG te importeren. Deze zijn een aantal jaren geleden nieuw gebouwd. Eén van de oude panden heb ik al verwijderd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.69160/3.84984
Alvast bedankt
Graag BAG import
Bakkerpad 6 Sint-Oedenrode
BAG ID: 1948100040647569
Status: bouw gestart
BAG ID: 1948100040659765
Status: bouw gereed
BAG ID: 1948100040653993
NIET importeren bouw niet gestart.
Verzoek BAG-import Operaplein 131 a t/m m in Apeldoorn. Winkelruimte is verbouwd naar woonruimten.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23039/5.98652
Alvast bedankt
Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen en panden:
- Vlijtsemolen 4 t/m 14 en 3 t/m 81 in Apeldoorn
- Vlijtseweg 93 t/m 99 in Apeldoorn
De bouw is gestart, ook volgens de BAG-viewer
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018
Heel erg bedankt
Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen:
- Voormalige kerk aan de Haagwinde 91 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 9 appartementen met de adressen: Haagwinde 89a en 93 t/m 102 in Apeldoorn
- Voormalige pastorie aan de Zilverschoon 38 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 8 appartementen met de adressen: Haagwinde 145 t/m 159.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Bouw nieuwbouwappartementen en andere gebouwen is nog nog niet gestart
Alvast bedankt
Hierbij verzoek ik om voor de volgende panden/adressen een BAG-import uit te voeren:
Kanaalpad 1 en 7 t/m 17 in Apeldoorn.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Alvast weer bedankt.
Slechts nummer 1 zichtbaar op de laatste foto’s: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576784
En je locatie klopte niet …
Graag import stukje Maria Tudorhof te Hoofddorp
https://www.openstreetmap.org/note/3191329#map=18/52.28652/4.66312&layers=N
en tevens appartementencomplex Thomas Moorelaan
https://www.openstreetmap.org/note/3191322#map=19/52.29041/4.65930&layers=N
en graag import nieuwe locatie Karwei te Rosmalen aan de Kloosterstraat
https://www.openstreetmap.org/note/3206869
BVD
eggie
Sorry voor de onjuiste locatie. Dat moet zijn: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.21495/5.97450
In de BAGviewer staan de nummers 7 t/m 17 wel degelijk. Voorbeeld:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=kanaalpad&resultOffset=0&objectId=0200100003949748&geometry.x=195148.79&geometry.y=469787.509&zoomlevel=6&detailsObjectId=0200010003949749
Martin Borsje: WandelendeFietser:Hierbij verzoek ik om voor de volgende panden/adressen een BAG-import uit te voeren:
Kanaalpad 1 en 7 t/m 17 in Apeldoorn.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Alvast weer bedankt.
Slechts nummer 1 zichtbaar op de laatste foto’s: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576784
En je locatie klopte niet …
Sorry voor de onjuiste locatie. Dat moet zijn: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.21495/5.97450
In de BAGviewer staan de nummers 7 t/m 17 wel degelijk. Voorbeeld:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=kanaalpad&resultOffset=0&objectId=0200100003949748&geometry.x=195148.79&geometry.y=469787.509&zoomlevel=6&detailsObjectId=0200010003949749
Inderdaad, maar nog niet op de laatste foto’s en soms is BAG-data optimistisch of voorbarig, dus even afwachten.
WandelendeFietser:Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen:
- Voormalige kerk aan de Haagwinde 91 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 9 appartementen met de adressen: Haagwinde 89a en 93 t/m 102 in Apeldoorn
- Voormalige pastorie aan de Zilverschoon 38 in Apeldoorn wordt omgebouwd tot 8 appartementen met de adressen: Haagwinde 145 t/m 159.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Bouw nieuwbouwappartementen en andere gebouwen is nog nog niet gestart
Alvast bedankt
Gedaan wat zichtbaar was: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576852
Het lijkt alsof er iets niet helemaal goed is gegaan. De link verwijst naar een andere changeset (Vlijtsemolen, Apeldoorn) en ik zie de nieuwe nummers niet in OSM staan. Zou je nog eens willen kijken?