Het gebouw Pierre van Hauwelaan 4 t/m 552 in Delft is voltooid, maar staat nog met de verkeerde geometrie in OSM.
Alvast bedankt
Het gebouw Pierre van Hauwelaan 4 t/m 552 in Delft is voltooid, maar staat nog met de verkeerde geometrie in OSM.
Alvast bedankt
Deze snel tussendoor: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123491464
Hierboven staan nog meer verzoeken…
Hierbij verzoek ik om de gebouwen op Slikweg 7 en 7a in Kerkwerve vanuit de BAG te importeren. Deze zijn een aantal jaren geleden nieuw gebouwd. Eén van de oude panden heb ik al verwijderd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.69160/3.84984
Alvast bedankt
Graag BAG import
Bakkerpad 6 Sint-Oedenrode
BAG ID: 1948100040647569
Status: bouw gestart
BAG ID: 1948100040659765
Status: bouw gereed
BAG ID: 1948100040653993
NIET importeren bouw niet gestart.
Verzoek BAG-import Operaplein 131 a t/m m in Apeldoorn. Winkelruimte is verbouwd naar woonruimten.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23039/5.98652
Alvast bedankt
Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen en panden:
De bouw is gestart, ook volgens de BAG-viewer
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018
Heel erg bedankt
Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Bouw nieuwbouwappartementen en andere gebouwen is nog nog niet gestart
Alvast bedankt
Hierbij verzoek ik om voor de volgende panden/adressen een BAG-import uit te voeren:
Kanaalpad 1 en 7 t/m 17 in Apeldoorn.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Alvast weer bedankt.
Slechts nummer 1 zichtbaar op de laatste foto’s: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576784
En je locatie klopte niet …
Graag import stukje Maria Tudorhof te Hoofddorp
https://www.openstreetmap.org/note/3191329#map=18/52.28652/4.66312&layers=N
en tevens appartementencomplex Thomas Moorelaan
https://www.openstreetmap.org/note/3191322#map=19/52.29041/4.65930&layers=N
en graag import nieuwe locatie Karwei te Rosmalen aan de Kloosterstraat
https://www.openstreetmap.org/note/3206869
BVD
eggie
Sorry voor de onjuiste locatie. Dat moet zijn: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.21495/5.97450
In de BAGviewer staan de nummers 7 t/m 17 wel degelijk. Voorbeeld:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=kanaalpad&resultOffset=0&objectId=0200100003949748&geometry.x=195148.79&geometry.y=469787.509&zoomlevel=6&detailsObjectId=0200010003949749
Martin Borsje: WandelendeFietser:Hierbij verzoek ik om voor de volgende panden/adressen een BAG-import uit te voeren:
Kanaalpad 1 en 7 t/m 17 in Apeldoorn.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Alvast weer bedankt.
Slechts nummer 1 zichtbaar op de laatste foto’s: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576784
En je locatie klopte niet …
Sorry voor de onjuiste locatie. Dat moet zijn: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.21495/5.97450
In de BAGviewer staan de nummers 7 t/m 17 wel degelijk. Voorbeeld:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=kanaalpad&resultOffset=0&objectId=0200100003949748&geometry.x=195148.79&geometry.y=469787.509&zoomlevel=6&detailsObjectId=0200010003949749
Inderdaad, maar nog niet op de laatste foto’s en soms is BAG-data optimistisch of voorbarig, dus even afwachten.