Hudsonweg 2 Venlo is uitgebreid en de adressen zijn aangepast.
Graag import van het nieuwe gebouw.
https://www.openstreetmap.org/changeset/123456651#map=18/51.39714/6.07966
BVD
eggie
Hudsonweg 2 Venlo is uitgebreid en de adressen zijn aangepast.
Graag import van het nieuwe gebouw.
https://www.openstreetmap.org/changeset/123456651#map=18/51.39714/6.07966
BVD
eggie
https://www.openstreetmap.org/changeset/123476520
Zaltbommel, Beersteeg 29, bouw Hospice De Samaritaan is gestart. Fundatie ligt er inmiddels zoals ook te zien op satellietbeeld 12/06 (helaas blijft BAG weer achter…).
Gaarne BAG-import
https://osm.org/go/0EvO12oQ4?m=
Alvast bedankt!
Het gebouw Pierre van Hauwelaan 4 t/m 552 in Delft is voltooid, maar staat nog met de verkeerde geometrie in OSM.
Alvast bedankt
Deze snel tussendoor: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123491464
Hierboven staan nog meer verzoeken…
Hierbij verzoek ik om de gebouwen op Slikweg 7 en 7a in Kerkwerve vanuit de BAG te importeren. Deze zijn een aantal jaren geleden nieuw gebouwd. Eén van de oude panden heb ik al verwijderd.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.69160/3.84984
Alvast bedankt
Graag BAG import
Bakkerpad 6 Sint-Oedenrode
BAG ID: 1948100040647569
Status: bouw gestart
BAG ID: 1948100040659765
Status: bouw gereed
BAG ID: 1948100040653993
NIET importeren bouw niet gestart.
Verzoek BAG-import Operaplein 131 a t/m m in Apeldoorn. Winkelruimte is verbouwd naar woonruimten.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.23039/5.98652
Alvast bedankt
Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen en panden:
De bouw is gestart, ook volgens de BAG-viewer
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018
Heel erg bedankt
Hierbij verzoek ik om een BAG-import van de volgende adressen:
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Bouw nieuwbouwappartementen en andere gebouwen is nog nog niet gestart
Alvast bedankt
Hierbij verzoek ik om voor de volgende panden/adressen een BAG-import uit te voeren:
Kanaalpad 1 en 7 t/m 17 in Apeldoorn.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.22278/5.97018-
Alvast weer bedankt.
Slechts nummer 1 zichtbaar op de laatste foto’s: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=123576784
En je locatie klopte niet …