Graag een herimport van de panden achter Wilhelminalaan 2-76 in Hoofddorp. Een Mapbox mapper heeft hier zitten prutsen met zaken uit de BAG, niet een nette revert gedaan zoals door mij gevraagd. (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.30087/4.69993). Bedankt…
De gebouwen in OSM zijn al identiek tov BAG, er valt dus niets te importeren. Ik zie ook dat de vormen niet kloppen tov de werkelijkheid: je zou een BAG terugmelding kunnen doen en/of de gebouwen met de hand bijwerken.
Ten zuiden van de Kuifjestraat worden de woningen nu actief gebouwd. Het fundament ligt er en van sommigen al meer dan dat. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86805/5.85636
Het betreft dus de 2-onder-1-kap-huizen, de rijtjeshuizen ten noorden ervan heb ik nog niet waargenomen (maar ook moeilijk te zien vanaf waar ik fietste)
Helaas geen recente satellietfoto’s van dit gebied sinds april… (en toen lag er nog niks)
Zaltbommel, Beersteeg 29, bouw Hospice De Samaritaan is gestart. Fundatie ligt er inmiddels zoals ook te zien op satellietbeeld 12/06 (helaas blijft BAG weer achter…).
Gaarne BAG-import https://osm.org/go/0EvO12oQ4?m=