Gedaan: nu is de eerste scheef en de tweede recht
En er mag altijd een parking, servicewegen, speeltuin e.d. toegevoegd worden.
Ik heb wat gedaan, kun je afmaken op basis van je survey.
Wellicht is er bij een gemeente iets misgegaan toen Weesp bij Amsterdam ging horen, maar rond deze opmerking zijn enkele panden in de BAG van ‘bouwvergunning verleend’ naar ‘pand in gebruik (niet ingemeten)’ gegaan, zonder ooit ‘in aanbouw’ zijn geweest. Daardoor zijn de adressen nu in OSM niet te vinden, terwijl er waarschijnlijk al wel mensen naartoe willen. Voor mij genoeg reden om hier een verzoek te doen. Bedankt voor het importeren.
https://www.openstreetmap.org/note/3242313#map=17/52.32014/5.05296&layers=N
Edit: link gecorrigeerd
Graag BAG import
Boslust Eindhoven
https://www.openstreetmap.org/way/84063700
Status nummer 4. 11, 29 en 30 gereed
Overige status bouw gestart
N.a.v. note 3247308
De gebouwen aan de kruising Schedeldoekshaven - Turfhaven, Den Haag
(Turfhaven 17 e.v., Schedeldoekshaven 100 e.v.)
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07740&mlon=4.31965#map=19/52.07740/4.31965&layers=N
zijn ver gevorderd, maar nog niet gereed.
Graag een import.
Na import check ik nog wel op botsingen.
Graag BAG import
Vresselseweg 2 St Oedenrode
https://www.openstreetmap.org/node/2796497604
Status: bouw gestart
Wie kan dit pand opnieuw invoeren?
https://osm.org/go/0E4f0IOYG?layers=N&m=
Schijnt verdwenen te zijn (in OSM dan).
Bij voorbaat dank.
Graag een herimport van de panden achter Wilhelminalaan 2-76 in Hoofddorp. Een Mapbox mapper heeft hier zitten prutsen met zaken uit de BAG, niet een nette revert gedaan zoals door mij gevraagd. (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.30087/4.69993). Bedankt…
Graag BAG import van:
Stationsstraat 5 en 7 te Rhoon
https://www.openstreetmap.org/node/5693376590
Dank
De gebouwen in OSM zijn al identiek tov BAG, er valt dus niets te importeren. Ik zie ook dat de vormen niet kloppen tov de werkelijkheid: je zou een BAG terugmelding kunnen doen en/of de gebouwen met de hand bijwerken.
Ten zuiden van de Kuifjestraat worden de woningen nu actief gebouwd. Het fundament ligt er en van sommigen al meer dan dat.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86805/5.85636
Het betreft dus de 2-onder-1-kap-huizen, de rijtjeshuizen ten noorden ervan heb ik nog niet waargenomen (maar ook moeilijk te zien vanaf waar ik fietste)
Helaas geen recente satellietfoto’s van dit gebied sinds april… (en toen lag er nog niks)
Zouden deze geïmporteerd kunnen worden?
Daarnaast het herhaalde verzoekje voor de drie langwerpige gebouwen hier:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84458/5.80823
met BAG ids 0268100000107058, 0268100000107059 en 0268100000107060
Alvast dank
Edit: link bijgewerkt
NB: Deze link verwijst naar een opmerking in Utrecht die ik heb afgehandeld, maar met de juiste coördinaten in Nijmegen.
Oeps, bijgewerkt
Graag BAG-import van:
Adres: Dolomiet 142
Postcode: 1703DZ
Plaatsnaam: Heerhugowaard
Gemeente: Dijk en Waard
Pand id: 1980100000253437
Verblijfsobject id: 1980010000253439
Nummeraanduiding id: 1980200000253438
Openbare ruimte id: 0398300000000143
Woonplaats id: 1746
Bronhouder id: 1980
Positie Openstreetmap: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66647&mlon=4.82470#map=19/52.66632/4.82511&layers=N
Hudsonweg 2 Venlo is uitgebreid en de adressen zijn aangepast.
Graag import van het nieuwe gebouw.
https://www.openstreetmap.org/changeset/123456651#map=18/51.39714/6.07966
BVD
eggie