Graag een herimport van het voormalige kantoorgebouw aan de Loevestein 33 in Ede. Dit is deels gesloopt en wat ervan over is, is gevuld met vele appartementen (Victoriastein 163-549): https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.04050/5.64545. Bedankt weer.
Hoi Frank, bedankt dat je deze nog even mee pikte
maar ik mis nog Schietbergweg 9 Sint-Oedenrode
Ik bedoel de ‘tijdelijke’ bouw units die momenteel als woonhuis worden gebruikt
Graag de import van het nieuwe restaurant aan de Rijnstraat 6 te Maurik, omdat ze ons ondanks gesloten zijn wel een drankje serveerden.
NB: dit adres bestaat op dit moment twee keer in de BAG als verblijfsobject in gebruik, dit heb ik teruggemeld (adres moet weg van kleine pand). https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.97229/5.43970
En hoewel zij wel gesloten bleven voor ons graag een herimport van de panden van het restaurant aan de Veerweg 5 te Eck en Wiel, die liggen nu schots en scheef in OSM. https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.97770/5.45784
Gedaan: nu is de eerste scheef en de tweede recht
En er mag altijd een parking, servicewegen, speeltuin e.d. toegevoegd worden.
Ik heb wat gedaan, kun je afmaken op basis van je survey.
Wellicht is er bij een gemeente iets misgegaan toen Weesp bij Amsterdam ging horen, maar rond deze opmerking zijn enkele panden in de BAG van ‘bouwvergunning verleend’ naar ‘pand in gebruik (niet ingemeten)’ gegaan, zonder ooit ‘in aanbouw’ zijn geweest. Daardoor zijn de adressen nu in OSM niet te vinden, terwijl er waarschijnlijk al wel mensen naartoe willen. Voor mij genoeg reden om hier een verzoek te doen. Bedankt voor het importeren.
Graag een herimport van de panden achter Wilhelminalaan 2-76 in Hoofddorp. Een Mapbox mapper heeft hier zitten prutsen met zaken uit de BAG, niet een nette revert gedaan zoals door mij gevraagd. (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.30087/4.69993). Bedankt…