Населені пункти polygon та point

Бачу, що деякі населені пункти існують в вигляді полігону, а деякі у вигляді точки. Наскільки я розумію, зберігаються вони в різних таблицях. Допустим, у когось виникло бажання якийсь з населеиих пунктів, які зараз існують у вигляді точки, обвести полігоном. Що тоді відбувається з тим об"єктом, який в даний момент існує у вигляді поїнта і має свій osm_id? Він видаляється з таблиці point? Osm_id для того ж населеного пункту, але вже у вигляді полігону - задається новий, чи використовується той що був для поїнт? Чи взагалі - такої практики нема - переносити населені пункти з таблиці point в polygon?

Буду вдячний за відповідь

На форумі вже є розділ про позначення Адмін територіального устрою. Я звів всі обговорення в один документ, подивіться - https://wiki.openstreetmap.org/wiki/User:Andygol/Адміністративно-територіальний_устрій_України

Почав писати відповідь і зрозумів, що зробив помилку у мапері для imposm. Виправив.

А взгалі - OSM - дуже крутий проект. Дякую всім, хто ним займається. Сподіваюся, що колись теж зможу зробити щось корисне для проекту.