Sorry, maar de gemeente heeft de huizen hier zo slordig (geen rechte hoeken, overlappend etc.) neergekwakt dat het importeren mijn eer te boven gaat. Even afwachten maar tot het verbeterd is.
Klopt het dat ik hier Oldenhuis 1 nog in mis? Zie bag https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=oldenhuis%201&resultOffset=0&objectId=1586200000056631&geometry.x=238842.531&geometry.y=451481.881&zoomlevel=6&detailsObjectId=1586010000041623
Martin Borsje: Nel_Stefan:Graag een nieuwe import van project Oldenhuis in Groenlo, in de bag viewer zijn redelijk wat nieuwe object beschikbaar.
OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04602/6.61012Alvast bedankt!
Laatste beelden: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122350882
Klopt het dat ik hier Oldenhuis 1 nog in mis? Zie bag https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=oldenhuis%201&resultOffset=0&objectId=1586200000056631&geometry.x=238842.531&geometry.y=451481.881&zoomlevel=6&detailsObjectId=1586010000041623
Dat klopt: van het pand is op de laatste luchtfoto nog niets te zien.
Zou iemand Hillekensacker 3202-6 willen (her)importeren? De ontplofte huizen worden opnieuw opgebouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83485/5.78322
Daarnaast is mogelijk mijn vorige importverzoek gemist?
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=864854#p864854
Zou iemand Hillekensacker 3202-6 willen (her)importeren? De ontplofte huizen worden opnieuw opgebouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83485/5.78322Daarnaast is mogelijk mijn vorige importverzoek gemist?
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=864854#p864854
Dit was het volgens mij: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122441650
Van die vele kleine gebouwtjes zijn niet alle gerealiseerd volgens laatste foto.
Graag een import van de woningen rondom Dubbelspoor in Obdam.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=123182.8&geometry.y=521078.4096875&zoomlevel=6&objectId=1598100000029249&detailsObjectId=1598010000043965
https://www.openstreetmap.org/note/3227273#map=17/52.67645/4.91699
BVD
Graag een import van de woningen rondom Dubbelspoor in Obdam.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=123182.8&geometry.y=521078.4096875&zoomlevel=6&objectId=1598100000029249&detailsObjectId=1598010000043965
https://www.openstreetmap.org/note/3227273#map=17/52.67645/4.91699BVD
Uitgerekte changeset, er zat nog iets meer in de pipeline: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122479034
Mooi dorp Obdam, heb er familie wonen…
Graag import nieuwbouw te Paterswolde, Burg. J.G. Legroweg 3.
Bouw gestart (zichtbaar op recent sat.beeld).
Graag import nieuwbouw te Paterswolde, Burg. J.G. Legroweg 3.
Bouw gestart (zichtbaar op recent sat.beeld).
nr 3 erbij gezet (en nog eea in omgeving; oa huizen aan Buitenwolde schieten ook al aardig op)
Dank weer.
Dit was het volgens mij: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122441650
Van die vele kleine gebouwtjes zijn niet alle gerealiseerd volgens laatste foto.
Top, dankjewel! Volgens mij zijn ze allemaal meegenomen, behalve de drie langwerpige gebouwen hier:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84458/5.80823&layers=N
Zouden deze nog meegenomen kunnen worden?
Vriendelijk verzoek BAG import van appartementencomplex Bladgroen 4, Zoetermeer. Bouw heeft hoogste punt bereikt.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.04219&mlon=4.49690#map=19/52.04219/4.49690&layers=N
Tevens is aan de overzijde van de Rokkeveenseweg Zuid de oude boerderij met bijgebouwen gesloopt (nr. 166E) - heb ik op ‘demolished’ gezet. Verzoek voor BAG-import van de 6 nieuwe woningen die er gebouwd gaan worden volgt t.z.t., status staat nu nog op vergunning verleend.
Met dank alvast!
Vriendelijk verzoek BAG import van appartementencomplex Bladgroen 4, Zoetermeer. Bouw heeft hoogste punt bereikt.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.04219&mlon=4.49690#map=19/52.04219/4.49690&layers=N
Tevens is aan de overzijde van de Rokkeveenseweg Zuid de oude boerderij met bijgebouwen gesloopt (nr. 166E) - heb ik op ‘demolished’ gezet. Verzoek voor BAG-import van de 6 nieuwe woningen die er gebouwd gaan worden volgt t.z.t., status staat nu nog op vergunning verleend.
Met dank alvast!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122560186
Graag vriendelijk verzoek om gebouw in te tekenen indien mogelijk.
Pand id: 0361100000204038
Verblijfsobject: 0361010000204818
Nummeraanduiding: 0361200000204877
Openbare ruimte: 0361300000002115
Postcode: 1829CA
Huisnummer: 10
Huisletter: A
Straatnaam: Jupiterstraat
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62904&mlon=4.77439#map=19/52.62904/4.77439&layers=N
Alvast bedankt.
Graag vriendelijk verzoek om gebouw in te tekenen indien mogelijk.
Pand id: 0361100000204038
Verblijfsobject: 0361010000204818
Nummeraanduiding: 0361200000204877
Openbare ruimte: 0361300000002115
Postcode: 1829CA
Huisnummer: 10
Huisletter: A
Straatnaam: Jupiterstraat
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.62904&mlon=4.77439#map=19/52.62904/4.77439&layers=N
Alvast bedankt.
Na de import, heb ik wat handwerk toegepast in deze, om het bestaande gebouw aan te sluiten: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122568742
Graag een import van Hoge Morsweg 200 G en omliggende panden te Leiden.
https://www.openstreetmap.org/note/3230597#map=18/52.15914/4.45258
BVD
Graag een import van Hoge Morsweg 200 G en omliggende panden te Leiden.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=91004.08&geometry.y=463844.1696875&zoomlevel=6&objectId=0546100000060927&detailsObjectId=0546010000075785
https://www.openstreetmap.org/note/3230597#map=18/52.15914/4.45258
BVD
Zoiets: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122580558
Het grote centrale ding (nog) niet meegenomen, zal wel een parkeergarage zijn.
En de bovenste wegen wat verschoven zodat ze niet door de gebouwen lopen, en ‘residential’ toegevoegd.
Goedemiddag,
Graag BAG import van het adres Nerts 26 te 's-Gravenzande
Er worden daarnaast nog 2 andere niet nader benoemde panden gebouwd.
Bedankt!