Graag een import van twee appartementengebouwen in aanbouw aan de Horsterweg en Zuiderzeehof te Zeewolde (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32987/5.53925), bedankt weer.
Het is me zo comfortabel gelukt, bedankt allebei: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122281817
De schuurtjes waren nog niet zichtbaar, maar toch maar vast meegenomen.
Kan ook niet, binnenterrein is nog 1 grote bouwput.
Zullen wel houten prefab schuurtjes zijn die vlak voor de oplevering geplaatst worden.
Zou iemand het pand Chrysantenstraat 2 t/m 50 in Aalsmeer willen herimporteren? De geometrie is onlangs in BAG gecorrigeerd. De U-vormige versie van het gebouw is de juiste.
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=111527.02822887&geometry.y=475952.69004122&zoomlevel=7&objectId=0358100020877489&detailsObjectId=
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26991/4.75043
Alvast bedankt.
Zou iemand de nieuwe bebouwing op de locatie van dit (voormalige) gebouw kunnen importeren?
https://www.openstreetmap.org/way/291789988 (ook: één gebouwtje iets ten zuiden ervan)
Daarnaast alle kleine gebouwtjes hier:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84354/5.80377
alsmede de nieuwe gebouwen hier?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84435/5.80754
Alledrie de locaties bevinden zich op hetzelfde industrieterrein in Nijmegen
Alvast dank!
Nog een verzoek voor Veldhoven: De nieuwe huizen in de Perenerf, Appelerf, Kransackerweg, Kersenerf, Notenerf, Eindhovensebaan, Klaproos, Goudsbloem, Koekoeksbloem, Kamperfoelie, Bosanemoon, Zilverschoon, Leeuwenbekje, Wilgenroosje, Grasklokje en Bosackerweg. Allen liggen in nieuwe wijk Zilverackers.
Ik ben daar vorige week geweest, binnendoor rijden vanuit mijn werk: heb daar veel geïmporteerd & opgedateerd (en ben nog niet klaar met de construction landuse schiet me nu te binnen…). Dus ik beschouw dit even als gedaan.
Oa: https://www.openstreetmap.org/changeset/122112317
Graag import 7 nieuwe woningen in aanbouw:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.29887&mlon=6.70830#map=18/52.29887/6.70830&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=245074.27844291&geometry.y=479741.07844409&zoomlevel=6&objectId=1735100000060318&detailsObjectId=1735010000019980
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=245074.27844291&geometry.y=479741.07844409&zoomlevel=6&objectId=1735100000799061&detailsObjectId=1735010000020023
Bij voorbaat dank!
Graag een import van twee appartementengebouwen in aanbouw aan de Horsterweg en Zuiderzeehof te Zeewolde (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32987/5.53925), bedankt weer.
Zou iemand het pand Chrysantenstraat 2 t/m 50 in Aalsmeer willen herimporteren? De geometrie is onlangs in BAG gecorrigeerd. De U-vormige versie van het gebouw is de juiste.
BAG: https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=111527.02822887&geometry.y=475952.69004122&zoomlevel=7&objectId=0358100020877489&detailsObjectId=
OSM: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.26991/4.75043
Alvast bedankt.
Graag een import van Gatestraat 24-28 te Landgraaf. De huizen zijn in aanbouw.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=200477.08&geometry.y=324111.31484375&zoomlevel=7&objectId=0882101313119939&detailsObjectId=0882011313119941
https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.90517/6.03412&layers=N
BVD
Graag een nieuwe import van project Oldenhuis in Groenlo, in de bag viewer zijn redelijk wat nieuwe object beschikbaar.
OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04602/6.61012
Alvast bedankt!
Graag een nieuwe import van de nieuwbouwwijk Hofstede. Inmiddels zijn er al meerdere huizen opgeleverd.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.53013/4.54979
Bedankt alvast!
Graag een import van Gatestraat 24-28 te Landgraaf. De huizen zijn in aanbouw.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=200477.08&geometry.y=324111.31484375&zoomlevel=7&objectId=0882101313119939&detailsObjectId=0882011313119941
https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.90517/6.03412&layers=NBVD
Graag een nieuwe import van project Oldenhuis in Groenlo, in de bag viewer zijn redelijk wat nieuwe object beschikbaar.
OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04602/6.61012Alvast bedankt!
Laatste beelden: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122350882
Graag een nieuwe import van de nieuwbouwwijk Hofstede. Inmiddels zijn er al meerdere huizen opgeleverd.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.53013/4.54979
Bedankt alvast!
Sorry, maar de gemeente heeft de huizen hier zo slordig (geen rechte hoeken, overlappend etc.) neergekwakt dat het importeren mijn eer te boven gaat. Even afwachten maar tot het verbeterd is.
Nel_Stefan:Graag een nieuwe import van project Oldenhuis in Groenlo, in de bag viewer zijn redelijk wat nieuwe object beschikbaar.
OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04602/6.61012Alvast bedankt!
Laatste beelden: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122350882
Klopt het dat ik hier Oldenhuis 1 nog in mis? Zie bag https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=oldenhuis%201&resultOffset=0&objectId=1586200000056631&geometry.x=238842.531&geometry.y=451481.881&zoomlevel=6&detailsObjectId=1586010000041623
Martin Borsje: Nel_Stefan:Graag een nieuwe import van project Oldenhuis in Groenlo, in de bag viewer zijn redelijk wat nieuwe object beschikbaar.
OSM:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.04602/6.61012Alvast bedankt!
Laatste beelden: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122350882
Klopt het dat ik hier Oldenhuis 1 nog in mis? Zie bag https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=oldenhuis%201&resultOffset=0&objectId=1586200000056631&geometry.x=238842.531&geometry.y=451481.881&zoomlevel=6&detailsObjectId=1586010000041623
Dat klopt: van het pand is op de laatste luchtfoto nog niets te zien.
Zou iemand Hillekensacker 3202-6 willen (her)importeren? De ontplofte huizen worden opnieuw opgebouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83485/5.78322
Daarnaast is mogelijk mijn vorige importverzoek gemist?
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=864854#p864854
Zou iemand Hillekensacker 3202-6 willen (her)importeren? De ontplofte huizen worden opnieuw opgebouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83485/5.78322Daarnaast is mogelijk mijn vorige importverzoek gemist?
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=864854#p864854
Dit was het volgens mij: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122441650
Van die vele kleine gebouwtjes zijn niet alle gerealiseerd volgens laatste foto.
Graag een import van de woningen rondom Dubbelspoor in Obdam.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=123182.8&geometry.y=521078.4096875&zoomlevel=6&objectId=1598100000029249&detailsObjectId=1598010000043965
https://www.openstreetmap.org/note/3227273#map=17/52.67645/4.91699
BVD