Top. Dank je
Graag import Veste in Emmen: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79817&mlon=6.94790#map=19/52.79817/6.94790&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=260308.245625&geometry.y=535645.6896875&zoomlevel=6&objectId=0114100000413732&detailsObjectId=0114010000413733
Alvast bedankt!
Graag import Veste in Emmen: https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79817&mlon=6.94790#map=19/52.79817/6.94790&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=260308.245625&geometry.y=535645.6896875&zoomlevel=6&objectId=0114100000413732&detailsObjectId=0114010000413733Alvast bedankt!
Graag een BAG-import van een gebouw in Rotterdam-Nesselande:
0599100110005361
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.97176/4.59595
EDIT: En deze s.v.p.
0599100110014242
Graag een BAG-import van een gebouw in Rotterdam-Nesselande:
0599100110005361
https://www.openstreetmap.org/edit#map=18/51.97176/4.59595
EDIT: En deze s.v.p.
0599100110014242
https://www.openstreetmap.org/edit#map=21/51.97132/4.59380
Gedaan (en wat meer): https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122132173
Graag import van uitbreiding Marcoen school
Dennenlaan 71 Dorst
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.59113/4.85587&layers=N
zo vast bedankt
Graag import van zes nieuwe adressen aan de Emplacementstraat in Arnhem (https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.97565/5.92573), bedankt weer.
Graag import van uitbreiding Marcoen school
Dennenlaan 71 Dorst
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.59113/4.85587&layers=N
zo vast bedankt
Uitbreiding erbij gezet en verder nog wat schuurtjes etc in Dorst
Bedankt voor de moeite
Graag import van zes nieuwe adressen aan de Emplacementstraat in Arnhem (https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.97565/5.92573), bedankt weer.
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122224161
Mag ik een herimport van de Wal 152 in Veldhoven. Het oude bad en buurt centrum zijn inmiddels gesloopt.
Nog een verzoek voor Veldhoven: De nieuwe huizen in de Perenerf, Appelerf, Kransackerweg, Kersenerf, Notenerf, Eindhovensebaan, Klaproos, Goudsbloem, Koekoeksbloem, Kamperfoelie, Bosanemoon, Zilverschoon, Leeuwenbekje, Wilgenroosje, Grasklokje en Bosackerweg. Allen liggen in nieuwe wijk Zilverackers.
Mag ik een herimport van de Wal 152 in Veldhoven. Het oude bad en buurt centrum zijn inmiddels gesloopt.
Graag bij je verzoeken een linkje als deze: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.41969/5.40406, dat maakt het voor de BAG importeurs makkelijker terug te vinden. Dit was je ook al eerder gevraagd.
Zet je bij je andere verzoek er dus een of meer bij? En (reeksen van) huisnummers zijn daar ook wenselijk. Dank.
Zou iemand dit gebouw opnieuw willen importeren? Geometrie gewijzigd en een beetje complex om handmatig aan te passen:
OSM: https://www.openstreetmap.org/way/291839585
BAG: 0268100000011250
Alvast dank!
Graag import Weerdingerstraat/Bendienplein Emmen
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.79399&mlon=6.89924#map=19/52.79399/6.89924&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=256992.52033323&geometry.y=535133.58740593&zoomlevel=7&objectId=0114100000416452&detailsObjectId=
Bij voorbaat dank!
Zou iemand dit gebouw opnieuw willen importeren? Geometrie gewijzigd en een beetje complex om handmatig aan te passen:
OSM: https://www.openstreetmap.org/way/291839585
BAG: 0268100000011250Alvast dank!
Graag import Weerdingerstraat/Bendienplein Emmen
Bij voorbaat dank!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122263683.
De schuurtjes waren nog niet zichtbaar, maar toch maar vast meegenomen.
Graag import 7 nieuwe woningen in aanbouw:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.29887&mlon=6.70830#map=18/52.29887/6.70830&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=245074.27844291&geometry.y=479741.07844409&zoomlevel=6&objectId=1735100000060318&detailsObjectId=1735010000019980
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=245074.27844291&geometry.y=479741.07844409&zoomlevel=6&objectId=1735100000799061&detailsObjectId=1735010000020023
Bij voorbaat dank!
Graag een import van twee appartementengebouwen in aanbouw aan de Horsterweg en Zuiderzeehof te Zeewolde (https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.32987/5.53925), bedankt weer.
44627822:Mag ik een herimport van de Wal 152 in Veldhoven. Het oude bad en buurt centrum zijn inmiddels gesloopt.
Graag bij je verzoeken een linkje als deze: https://www.openstreetmap.org/#map=18/51.41969/5.40406, dat maakt het voor de BAG importeurs makkelijker terug te vinden. Dit was je ook al eerder gevraagd.
Zet je bij je andere verzoek er dus een of meer bij? En (reeksen van) huisnummers zijn daar ook wenselijk. Dank.
Het is me zo comfortabel gelukt, bedankt allebei: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=122281817