Deze stond er ook nog tussen; eea bijgewerkt
Verzoek in draadje 10781 graag… die is er nog bij ingeschoten.
https://www.openstreetmap.org/changeset/121802037#map=19/52.28942/4.57854&layers=N
Graag import adresnodes verbouwde school tot appartementencomplex en nieuwbouw.ernaast
Bvd
Eggie
Nu niet meer: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121876251
Even checken aub; het is een beetje een BAG-rommeltje daar.
Is dat interessant dan, dat is x maanden nodig en moet dan weer weg.
Als ik dan ter plekke tijdens import moet kiezen, dan laat ik hem soms weg omdat opruimen vergeten kan worden.
Maar ik zal hem alsnog voor je doen.
Verzoek: Nieuw transformatorgebouw 0363100012254327 in de buurt van https://www.openstreetmap.org/node/8172292318
Verzoek: Nieuw transformatorgebouw 0363100012254327 in de buurt van https://www.openstreetmap.org/node/8172292318
Spannend: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121910034
Graag een import van https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49300/4.74150
De bouw van Uitzicht 1, Waterzicht 12-18 (even), Waterzicht 37-41 (oneven) en Polderzicht 11-31 (even+oneven) is inmiddels gestart.
Dank alvast!
Graag een import van https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49300/4.74150
De bouw van Uitzicht 1, Waterzicht 12-18 (even), Waterzicht 37-41 (oneven) en Polderzicht 11-31 (even+oneven) is inmiddels gestart.
Dank alvast!
BAG import of update aan de Oosterdwarsweg, hier https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49970/4.89377
Het gebouw met kenmerk 880100000000616 vertoond een deels open parkeerplaats in het PDOK beeld ?!
IIVQ:Verzoek: Nieuw transformatorgebouw 0363100012254327 in de buurt van https://www.openstreetmap.org/node/8172292318
Spannend: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121910034
Thx!
Mag ik een herimport aanvragen van Gabriël Metsulaan 30 te Veenendaal + omliggende gebouwtjes?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02340/5.54382&layers=N
Idem voor Haspel 7 t/m 17 en omliggende gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03148/5.52379&layers=N
En het nieuwe gebouw rechtsonder langs deze weg:
https://www.openstreetmap.org/way/6962097
Alvast dank!
Mag ik een herimport aanvragen van Gabriël Metsulaan 30 te Veenendaal + omliggende gebouwtjes?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02340/5.54382&layers=NIdem voor Haspel 7 t/m 17 en omliggende gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03148/5.52379&layers=NEn het nieuwe gebouw rechtsonder langs deze weg:
https://www.openstreetmap.org/way/6962097Alvast dank!
BAG import of update aan de Oosterdwarsweg, hier https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49970/4.89377
Het gebouw met kenmerk 880100000000616 vertoond een deels open parkeerplaats in het PDOK beeld ?!
Deze nog gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121977853
Graag BAG import
Wilhelminastraat 85 Sint Jansteen
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1067060126
Gentsevaart 6 k to m Kapellebrug
Status: Bouw gereed
https://www.openstreetmap.org/way/459045187
Heerlijkheid 17 Sint Jansteen
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1067067236
Mulderstraat 2 a Hulst
StatusL Bouw gereed
https://www.openstreetmap.org/way/7596384
Mulderstraat 4 Hulst
Status: Bouw gereed
https://www.openstreetmap.org/way/7596384
Goedemorgen,
Graag een import in Houten.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03783/5.15434
https://kadastralekaart.com/kaart/perceel/HTN04/E/1310
Bedankt weer.
Groet,
freek
Graag BAG import
Wilhelminastraat 85 Sint Jansteen
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1067060126Gentsevaart 6 k to m Kapellebrug
Status: Bouw gereed
https://www.openstreetmap.org/way/459045187Heerlijkheid 17 Sint Jansteen
Status: Bouw gestart
https://www.openstreetmap.org/way/1067067236Mulderstraat 2 a Hulst
StatusL Bouw gereed
https://www.openstreetmap.org/way/7596384Mulderstraat 4 Hulst
Status: Bouw gereed
https://www.openstreetmap.org/way/7596384
Hulst en Sint Jansteen bijgewerkt
Goedemorgen,
Graag een import in Houten.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03783/5.15434
https://kadastralekaart.com/kaart/perceel/HTN04/E/1310
Bedankt weer.
Groet,
freek
Olijvengaarde toegevoegd (en nog wat schuurtjes in de omgeving)
Verzoek om toevoeging van de panden die hier in aanbouw zijn: https://www.openstreetmap.org/node/2800631325