het duurde even, maar dan ook nog maar wat meegenomen in de omgeving
Graag BAG import
Stakenburgstraat 4 Son en Breugel
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/way/70115394
Hoi Frank,
Je bent de tijdelijke woning/bouwkeet bij Kerkhoef 3 vergeten…
Oosterwolde is bijgewerkt
Waarvoor dank.
Bij het gebouw Van Essenkazerne in Ede ontbreekt nog een groot aantal nieuwe huisnummers.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03450/5.67811
BAG ID: 0228100000009652
Graag toevoegen/heruploaden:
Van Essenkwartier 1 t/m 61
Verbindelaarsweg 32 t/m 48.
Alvast bedankt!
Deze stond er ook nog tussen; eea bijgewerkt
Verzoek in draadje 10781 graag… die is er nog bij ingeschoten.
https://www.openstreetmap.org/changeset/121802037#map=19/52.28942/4.57854&layers=N
Graag import adresnodes verbouwde school tot appartementencomplex en nieuwbouw.ernaast
Bvd
Eggie
Nu niet meer: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121876251
Even checken aub; het is een beetje een BAG-rommeltje daar.
Is dat interessant dan, dat is x maanden nodig en moet dan weer weg.
Als ik dan ter plekke tijdens import moet kiezen, dan laat ik hem soms weg omdat opruimen vergeten kan worden.
Maar ik zal hem alsnog voor je doen.
Verzoek: Nieuw transformatorgebouw 0363100012254327 in de buurt van https://www.openstreetmap.org/node/8172292318
Verzoek: Nieuw transformatorgebouw 0363100012254327 in de buurt van https://www.openstreetmap.org/node/8172292318
Spannend: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121910034
Graag een import van https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49300/4.74150
De bouw van Uitzicht 1, Waterzicht 12-18 (even), Waterzicht 37-41 (oneven) en Polderzicht 11-31 (even+oneven) is inmiddels gestart.
Dank alvast!
Graag een import van https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49300/4.74150
De bouw van Uitzicht 1, Waterzicht 12-18 (even), Waterzicht 37-41 (oneven) en Polderzicht 11-31 (even+oneven) is inmiddels gestart.
Dank alvast!
BAG import of update aan de Oosterdwarsweg, hier https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49970/4.89377
Het gebouw met kenmerk 880100000000616 vertoond een deels open parkeerplaats in het PDOK beeld ?!
IIVQ:Verzoek: Nieuw transformatorgebouw 0363100012254327 in de buurt van https://www.openstreetmap.org/node/8172292318
Spannend: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121910034
Thx!
Mag ik een herimport aanvragen van Gabriël Metsulaan 30 te Veenendaal + omliggende gebouwtjes?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02340/5.54382&layers=N
Idem voor Haspel 7 t/m 17 en omliggende gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03148/5.52379&layers=N
En het nieuwe gebouw rechtsonder langs deze weg:
https://www.openstreetmap.org/way/6962097
Alvast dank!
Mag ik een herimport aanvragen van Gabriël Metsulaan 30 te Veenendaal + omliggende gebouwtjes?
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.02340/5.54382&layers=NIdem voor Haspel 7 t/m 17 en omliggende gebouwen:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.03148/5.52379&layers=NEn het nieuwe gebouw rechtsonder langs deze weg:
https://www.openstreetmap.org/way/6962097Alvast dank!