Vriendelijk herhaald verzoek Bedankt alvast.
Ik heb geïmporteerd wat er staat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490455
Zuidflat gaat weg?
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490572
Oude pand #9 staat nog in de BAG, gaarne verwijderen als gesloopt.
Vriendelijk herhaald verzoek Bedankt alvast.
BikePC:Nog een verzoekje. https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06504&mlon=4.52329#map=19/52.06504/4.52329
De woningen Leeuwenhof, Zoetermeer zijn opgeleverd en deze heb ik van ‘construction’ afgehaald.
Nu nog gaarne de import van de schuurtjes.
De ligging van de wegen zal ik z.s.m. controleren.B.v.d.!
eggie:Graag herimport van het zuidelijke flatgebouw incl adresnodes.
Er is hier iets te veel weggehaald. Het gaat om het deel dat ik even voor ‘nood’ heb ingetekend. Het noordelijke deel is al gesloopt.
Dit blijft kennelijk staan.Markendaalseweg Breda
https://www.openstreetmap.org/note/3122759#map=19/51.58364/4.77432&layers=N
BVD
eggieIk heb geïmporteerd wat er staat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490455
Zuidflat gaat weg?
Nee, juist niet. Daar ging het eggie om, en mij ook. De sloopvergunning in de BAG geldt niet voor het hele pand! Ik heb er dan ook een terugmelding op zitten.
En wat je geïmporteerd hebt hoefde nou juist niet (volgens mij is dat nog niet in aanbouw?).
Martin Borsje: eggie:Graag herimport van het zuidelijke flatgebouw incl adresnodes.
Er is hier iets te veel weggehaald. Het gaat om het deel dat ik even voor ‘nood’ heb ingetekend. Het noordelijke deel is al gesloopt.
Dit blijft kennelijk staan.Markendaalseweg Breda
https://www.openstreetmap.org/note/3122759#map=19/51.58364/4.77432&layers=N
BVD
eggieIk heb geïmporteerd wat er staat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490455
Zuidflat gaat weg?
Nee, juist niet. Daar ging het eggie om, en mij ook. De sloopvergunning in de BAG geldt niet voor het hele pand! Ik heb er dan ook een terugmelding op zitten.
En wat je geïmporteerd hebt hoefde nou juist niet (volgens mij is dat nog niet in aanbouw?).
Op de laatste satfoto ziijn aan de noordzijde wel activiteiten te zien (alhoewel geen fundamenten), de “zuidflat” laat in de BAG wel sloopvergunning verleend staan…
Graag BAG import
Hool 15 C Nuenen + schuur
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/way/1063827394
Laan door de Panakkers 11 t/m 19 Nuenen
Panakkersdreef 1 Nuenen
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/relation/11528587#map=19/51.46649/5.53101
Kerkhoef 3 Nuenen
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/way/5105557
Graag BAG import
Hool 15 C Nuenen + schuur
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/way/1063827394
Laan door de Panakkers 11 t/m 19 Nuenen
Panakkersdreef 1 Nuenen
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/relation/11528587#map=19/51.46649/5.53101
Kerkhoef 3 Nuenen
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/way/5105557
Zaltbommel, woonwijk De Waluwe. Bag nog op bouwvergunning, maar panden zijn volop in aanbouw zoals ook op Superview van 18/5/22 te zien zijn, Daarom verzoek voor BAG-import:
Harry Parrenhof nr. 8: https://osm.org/go/0EvO5G2gQ-?m=
Burgemeester Wilminkhof nr. 6 en nr. 12: https://osm.org/go/0EvO5S_QV-?m=
Alvast bedankt!
Zaltbommel, woonwijk De Waluwe. Bag nog op bouwvergunning, maar panden zijn volop in aanbouw zoals ook op Superview van 18/5/22 te zien zijn, Daarom verzoek voor BAG-import:
Harry Parrenhof nr. 8: https://osm.org/go/0EvO5G2gQ-?m=
Burgemeester Wilminkhof nr. 6 en nr. 12: https://osm.org/go/0EvO5S_QV-?m=
Alvast bedankt!
Graag gedaan: alles dat ik zag: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121619565
Graag import Erfscheidenweg 59 Nieuw-Amsterdam
https://osm.org/go/0GT9U749V?layers=N&m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=254861.685625&geometry.y=527649.3096875&zoomlevel=6&objectId=0114100000416720&detailsObjectId=0114010000416721
Bouw is vrijwel gereed.
Bij voorbaat dank!
Graag import Julianastraat Emmen
https://osm.org/go/0GWpK6BZ3?layers=N&m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=256951.3628125&geometry.y=533682.91484375&zoomlevel=7&objectId=0114100000417396&detailsObjectId=
Bouw is in vergevorderd stadium
Bij voorbaat dank.
Graag import Erfscheidenweg 59 Nieuw-Amsterdam
https://osm.org/go/0GT9U749V?layers=N&m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=254861.685625&geometry.y=527649.3096875&zoomlevel=6&objectId=0114100000416720&detailsObjectId=0114010000416721
Bouw is vrijwel gereed.
Bij voorbaat dank!
Graag import Julianastraat Emmen
https://osm.org/go/0GWpK6BZ3?layers=N&m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=256951.3628125&geometry.y=533682.91484375&zoomlevel=7&objectId=0114100000417396&detailsObjectId=
Bouw is in vergevorderd stadium
Bij voorbaat dank.
Allebei gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121646938
Sorry voor de dubbele importverzoek. Ik dacht dat niemand het nog zou importeren. Ik probeer wel geloofwaardig te blijven, maar niet op deze manier. Ik wil gewoon dat de kaart juist eruitziet.
Even opgepast, baggeraars, mogelijk alter ego uit de Betuwe.
dion van dijk:Sorry voor de dubbele importverzoek. Ik dacht dat niemand het nog zou importeren. Ik probeer wel geloofwaardig te blijven, maar niet op deze manier. Ik wil gewoon dat de kaart juist eruitziet.
Even opgepast, baggeraars, mogelijk alter ego uit de Betuwe.
Onder dit IP huizen avendenhovius, timovanrijswijk. Verzoek is verwijderd en IP-adres is geband.
Dank Martin voor het dichtdraaien van de kraan.
Graag een import van Dr Schaepmanlaan 2 in Noordwijkerhout.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=94235.56&geometry.y=475880.1096875&zoomlevel=6&objectId=0575100000174294&detailsObjectId=0575010000147014
https://www.openstreetmap.org/note/3202357#map=15/52.2667/4.4929
BVD