Vooruit dan maar: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121454138
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121454198
Maar ik ben geen voorstander van het mappen van ”-elementen als een vijf meter lange oprit bij een huis.
Verzoek BAG-import voor ingemeten woningen:
-
Lede 19 en 21 in Hekelingen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82441/4.34561 -
Jacob van den Berglaan 4 en 10 en Dirk Oosthoeklaan 1, 3, 9 en 11.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82265/4.34427 -
Verbouwing Hofweg 24 is afgerond
https://www.openstreetmap.org/way/269886861 -
Bijgebouwd bij Stationsweg 28 gesloopt en nieuwe schuur gebouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85955/4.24392 -
Nieuwe garage/schuur Professor de Snoolaan 2
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86015/4.26340 -
Nieuwe garage/schuur Bernisseweg 1
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85968/4.26273 -
Nieuwe schuur en aanbouw Oude Singel 20
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85928/4.26188 -
Nieuwe aanbouw Nibbelandlaan 2
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82280/4.25171 -
Schuur gesloopt en forse aanbouw Margrietstraat 12
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82234/4.25465 -
Verbouwing gereed Oude Veerdam 10
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82487/4.26667 -
Nieuwe woning + grote schuur + dierenhok Dorpsweg 20
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83200/4.28100 -
Nieuwe garage Hogeweg 4
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82230/4.28861 -
Nieuwe schuur Malledijk 6G
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84748/4.30814 -
Nieuwe aanbouw Planetenlaan 55
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84120/4.32481 -
Bijgebouwd gesloopt en nieuwe noodlokalen bij Gangesstraat 13
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84437/4.35282 -
Nieuwe schuur Jachtbuitkreek 27
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82492/4.32932 -
Nieuwe aanbouw tussen huis en schuur Lavasdonk 108
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83102/4.32725 -
Constatering schuur Aardbeiengaard 29
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83491/4.33254 -
Schuur bouwgereed Karperveen 575
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83130/4.34926 -
Nieuwe schuur Dirk Oosthoeklaan 24
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82168/4.34484
Graag herimport van het zuidelijke flatgebouw incl adresnodes.
Er is hier iets te veel weggehaald. Het gaat om het deel dat ik even voor ânoodâ heb ingetekend. Het noordelijke deel is al gesloopt.
Dit blijft kennelijk staan.
Markendaalseweg Breda
https://www.openstreetmap.org/note/3122759#map=19/51.58364/4.77432&layers=N
BVD
eggie
Aan de Wijkerweg 23 in Langbroek is een woning met bijgebouw geweken voor nieuwbouw.
Zou iemand dit bouwsel op de kaart willen zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.99469&mlon=5.35253#map=19/51.99469/5.35253
Overigens is aan Wijkerweg 9 ook gestart met nieuwbouw. Zo bleek uit de BAG en ook het portaal der satellietdata.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.99673&mlon=5.35487#map=19/51.99673/5.35487
Alvast bedankt!
Vriendelijk herhaald verzoek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05963&mlon=4.50223#map=18/52.05963/4.50223
Het appartementencomplex âResidence Du Govertâ aan de Du meelaan in Zoetermeer staat in de steigers. Gaarne een BAG import.
Met dank alvast!
Vriendelijk herhaald verzoek Bedankt alvast.
Nog een verzoekje. https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06504&mlon=4.52329#map=19/52.06504/4.52329
De woningen Leeuwenhof, Zoetermeer zijn opgeleverd en deze heb ik van âconstructionâ afgehaald.
Nu nog gaarne de import van de schuurtjes.
De ligging van de wegen zal ik z.s.m. controleren.B.v.d.!
Verzoek BAG-import voor ingemeten woningen:
- Lede 19 en 21 in Hekelingen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82441/4.34561[âŠ]
- Nieuwe schuur Dirk Oosthoeklaan 24
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82168/4.34484
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490377
Nibbelandlaan geen update gezien.
Graag herimport van het zuidelijke flatgebouw incl adresnodes.
Er is hier iets te veel weggehaald. Het gaat om het deel dat ik even voor ânoodâ heb ingetekend. Het noordelijke deel is al gesloopt.
Dit blijft kennelijk staan.Markendaalseweg Breda
https://www.openstreetmap.org/note/3122759#map=19/51.58364/4.77432&layers=N
BVD
eggie
Ik heb geĂŻmporteerd wat er staat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490455
Zuidflat gaat weg?
Aan de Wijkerweg 23 in Langbroek is een woning met bijgebouw geweken voor nieuwbouw.
Zou iemand dit bouwsel op de kaart willen zetten?https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.99469&mlon=5.35253#map=19/51.99469/5.35253
Overigens is aan Wijkerweg 9 ook gestart met nieuwbouw. Zo bleek uit de BAG en ook het portaal der satellietdata.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.99673&mlon=5.35487#map=19/51.99673/5.35487Alvast bedankt!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490572
Oude pand #9 staat nog in de BAG, gaarne verwijderen als gesloopt.
Vriendelijk herhaald verzoek
BikePC:https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05963&mlon=4.50223#map=18/52.05963/4.50223
Het appartementencomplex âResidence Du Govertâ aan de Du meelaan in Zoetermeer staat in de steigers. Gaarne een BAG import.
Met dank alvast!
Vriendelijk herhaald verzoek Bedankt alvast.
BikePC:Nog een verzoekje. https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06504&mlon=4.52329#map=19/52.06504/4.52329
De woningen Leeuwenhof, Zoetermeer zijn opgeleverd en deze heb ik van âconstructionâ afgehaald.
Nu nog gaarne de import van de schuurtjes.
De ligging van de wegen zal ik z.s.m. controleren.B.v.d.!
eggie:Graag herimport van het zuidelijke flatgebouw incl adresnodes.
Er is hier iets te veel weggehaald. Het gaat om het deel dat ik even voor ânoodâ heb ingetekend. Het noordelijke deel is al gesloopt.
Dit blijft kennelijk staan.Markendaalseweg Breda
https://www.openstreetmap.org/note/3122759#map=19/51.58364/4.77432&layers=N
BVD
eggieIk heb geĂŻmporteerd wat er staat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490455
Zuidflat gaat weg?
Nee, juist niet. Daar ging het eggie om, en mij ook. De sloopvergunning in de BAG geldt niet voor het hele pand! Ik heb er dan ook een terugmelding op zitten.
En wat je geĂŻmporteerd hebt hoefde nou juist niet (volgens mij is dat nog niet in aanbouw?).
Martin Borsje: eggie:Graag herimport van het zuidelijke flatgebouw incl adresnodes.
Er is hier iets te veel weggehaald. Het gaat om het deel dat ik even voor ânoodâ heb ingetekend. Het noordelijke deel is al gesloopt.
Dit blijft kennelijk staan.Markendaalseweg Breda
https://www.openstreetmap.org/note/3122759#map=19/51.58364/4.77432&layers=N
BVD
eggieIk heb geĂŻmporteerd wat er staat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490455
Zuidflat gaat weg?
Nee, juist niet. Daar ging het eggie om, en mij ook. De sloopvergunning in de BAG geldt niet voor het hele pand! Ik heb er dan ook een terugmelding op zitten.
En wat je geĂŻmporteerd hebt hoefde nou juist niet (volgens mij is dat nog niet in aanbouw?).
Op de laatste satfoto ziijn aan de noordzijde wel activiteiten te zien (alhoewel geen fundamenten), de âzuidflatâ laat in de BAG wel sloopvergunning verleend staanâŠ
Graag BAG import
Hool 15 C Nuenen + schuur
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/way/1063827394
Laan door de Panakkers 11 t/m 19 Nuenen
Panakkersdreef 1 Nuenen
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/relation/11528587#map=19/51.46649/5.53101
Kerkhoef 3 Nuenen
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/way/5105557
Graag BAG import
Hool 15 C Nuenen + schuur
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/way/1063827394
Laan door de Panakkers 11 t/m 19 Nuenen
Panakkersdreef 1 Nuenen
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/relation/11528587#map=19/51.46649/5.53101
Kerkhoef 3 Nuenen
Status: bouwgestart
https://www.openstreetmap.org/way/5105557
Zaltbommel, woonwijk De Waluwe. Bag nog op bouwvergunning, maar panden zijn volop in aanbouw zoals ook op Superview van 18/5/22 te zien zijn, Daarom verzoek voor BAG-import:
Harry Parrenhof nr. 8: https://osm.org/go/0EvO5G2gQ-?m=
Burgemeester Wilminkhof nr. 6 en nr. 12: https://osm.org/go/0EvO5S_QV-?m=
Alvast bedankt!
Zaltbommel, woonwijk De Waluwe. Bag nog op bouwvergunning, maar panden zijn volop in aanbouw zoals ook op Superview van 18/5/22 te zien zijn, Daarom verzoek voor BAG-import:
Harry Parrenhof nr. 8: https://osm.org/go/0EvO5G2gQ-?m=
Burgemeester Wilminkhof nr. 6 en nr. 12: https://osm.org/go/0EvO5S_QV-?m=
Alvast bedankt!
Graag gedaan: alles dat ik zag: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121619565
Graag import Erfscheidenweg 59 Nieuw-Amsterdam
https://osm.org/go/0GT9U749V?layers=N&m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=254861.685625&geometry.y=527649.3096875&zoomlevel=6&objectId=0114100000416720&detailsObjectId=0114010000416721
Bouw is vrijwel gereed.
Bij voorbaat dank!
Graag import Julianastraat Emmen
https://osm.org/go/0GWpK6BZ3?layers=N&m=
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=256951.3628125&geometry.y=533682.91484375&zoomlevel=7&objectId=0114100000417396&detailsObjectId=
Bouw is in vergevorderd stadium
Bij voorbaat dank.