Op Diamanthorst 181, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.09399&mlon=4.35615#map=19/52.09399/4.35615
zijn de bouwvakkers al bezig met de begane grondvloer van de uitbreiding van het Diamant College. (BAG loopt achter).
Alvast bedankt.
Op Diamanthorst 181, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.09399&mlon=4.35615#map=19/52.09399/4.35615
zijn de bouwvakkers al bezig met de begane grondvloer van de uitbreiding van het Diamant College. (BAG loopt achter).
Alvast bedankt.
Op de foto van 18-04-2022 waren nog geen bouwactiviteiten te zien.
Ik ga uit van jouw bevinding!
Het staat erop.
Graag import nieuw opgeleverd stukje IJskristal te Arnhem
https://www.openstreetmap.org/changeset/121425405
BVD
eggie
Het vervelende anoniempje dat NL volspamd (waarschijnlijk met hetzelfde IP adres als daan/levi/…) heeft een keer gelijk; kan iemand hier de huisjes inplakken? Straten heb ik nog niet zo’n zin in met de overbelichte satellietfoto, als anoniempje het zo goed weet, kan hij dat ook vast zelf
https://www.openstreetmap.org/note/3191061#map=19/51.94678/5.83508&layers=N
De note vermeldt straten: geen BAG-activiteit. Ik zie geen BAG-importverzoek. Kan wat mij betreft wachten.
Ah, ja, het BAG importverzoek op die plek kwam van mij n.a.v. wat ik zag op satellietfoto’s op deze plek
Even een ‘reply naar mezelf’ zodat deze aanvraag voor een herimport weer in beeld komt. Deze was ondergesneeuwd.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121454198
Maar ik ben geen voorstander van het mappen van µ-elementen als een vijf meter lange oprit bij een huis.
Verzoek BAG-import voor ingemeten woningen:
Lede 19 en 21 in Hekelingen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82441/4.34561
Jacob van den Berglaan 4 en 10 en Dirk Oosthoeklaan 1, 3, 9 en 11.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82265/4.34427
Verbouwing Hofweg 24 is afgerond
https://www.openstreetmap.org/way/269886861
Bijgebouwd bij Stationsweg 28 gesloopt en nieuwe schuur gebouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85955/4.24392
Nieuwe garage/schuur Professor de Snoolaan 2
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86015/4.26340
Nieuwe garage/schuur Bernisseweg 1
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85968/4.26273
Nieuwe schuur en aanbouw Oude Singel 20
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85928/4.26188
Nieuwe aanbouw Nibbelandlaan 2
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82280/4.25171
Schuur gesloopt en forse aanbouw Margrietstraat 12
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82234/4.25465
Verbouwing gereed Oude Veerdam 10
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82487/4.26667
Nieuwe woning + grote schuur + dierenhok Dorpsweg 20
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83200/4.28100
Nieuwe garage Hogeweg 4
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82230/4.28861
Nieuwe schuur Malledijk 6G
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84748/4.30814
Nieuwe aanbouw Planetenlaan 55
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84120/4.32481
Bijgebouwd gesloopt en nieuwe noodlokalen bij Gangesstraat 13
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84437/4.35282
Nieuwe schuur Jachtbuitkreek 27
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82492/4.32932
Nieuwe aanbouw tussen huis en schuur Lavasdonk 108
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83102/4.32725
Constatering schuur Aardbeiengaard 29
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83491/4.33254
Schuur bouwgereed Karperveen 575
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83130/4.34926
Nieuwe schuur Dirk Oosthoeklaan 24
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82168/4.34484
Graag herimport van het zuidelijke flatgebouw incl adresnodes.
Er is hier iets te veel weggehaald. Het gaat om het deel dat ik even voor ‘nood’ heb ingetekend. Het noordelijke deel is al gesloopt.
Dit blijft kennelijk staan.
Markendaalseweg Breda
https://www.openstreetmap.org/note/3122759#map=19/51.58364/4.77432&layers=N
BVD
eggie
Aan de Wijkerweg 23 in Langbroek is een woning met bijgebouw geweken voor nieuwbouw.
Zou iemand dit bouwsel op de kaart willen zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.99469&mlon=5.35253#map=19/51.99469/5.35253
Overigens is aan Wijkerweg 9 ook gestart met nieuwbouw. Zo bleek uit de BAG en ook het portaal der satellietdata.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.99673&mlon=5.35487#map=19/51.99673/5.35487
Alvast bedankt!
Vriendelijk herhaald verzoek
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05963&mlon=4.50223#map=18/52.05963/4.50223
Het appartementencomplex ‘Residence Du Govert’ aan de Du meelaan in Zoetermeer staat in de steigers. Gaarne een BAG import.
Met dank alvast!
Vriendelijk herhaald verzoek Bedankt alvast.
Nog een verzoekje. https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06504&mlon=4.52329#map=19/52.06504/4.52329
De woningen Leeuwenhof, Zoetermeer zijn opgeleverd en deze heb ik van ‘construction’ afgehaald.
Nu nog gaarne de import van de schuurtjes.
De ligging van de wegen zal ik z.s.m. controleren.B.v.d.!
Verzoek BAG-import voor ingemeten woningen:
- Lede 19 en 21 in Hekelingen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82441/4.34561[…]
- Nieuwe schuur Dirk Oosthoeklaan 24
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82168/4.34484
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490377
Nibbelandlaan geen update gezien.
Graag herimport van het zuidelijke flatgebouw incl adresnodes.
Er is hier iets te veel weggehaald. Het gaat om het deel dat ik even voor ‘nood’ heb ingetekend. Het noordelijke deel is al gesloopt.
Dit blijft kennelijk staan.Markendaalseweg Breda
https://www.openstreetmap.org/note/3122759#map=19/51.58364/4.77432&layers=N
BVD
eggie
Ik heb geïmporteerd wat er staat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490455
Zuidflat gaat weg?
Aan de Wijkerweg 23 in Langbroek is een woning met bijgebouw geweken voor nieuwbouw.
Zou iemand dit bouwsel op de kaart willen zetten?https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.99469&mlon=5.35253#map=19/51.99469/5.35253
Overigens is aan Wijkerweg 9 ook gestart met nieuwbouw. Zo bleek uit de BAG en ook het portaal der satellietdata.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.99673&mlon=5.35487#map=19/51.99673/5.35487Alvast bedankt!
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490572
Oude pand #9 staat nog in de BAG, gaarne verwijderen als gesloopt.
Vriendelijk herhaald verzoek
BikePC:https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.05963&mlon=4.50223#map=18/52.05963/4.50223
Het appartementencomplex ‘Residence Du Govert’ aan de Du meelaan in Zoetermeer staat in de steigers. Gaarne een BAG import.
Met dank alvast!
Vriendelijk herhaald verzoek Bedankt alvast.
BikePC:Nog een verzoekje. https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.06504&mlon=4.52329#map=19/52.06504/4.52329
De woningen Leeuwenhof, Zoetermeer zijn opgeleverd en deze heb ik van ‘construction’ afgehaald.
Nu nog gaarne de import van de schuurtjes.
De ligging van de wegen zal ik z.s.m. controleren.B.v.d.!