fwsmit
(Fwsmit)
May 23, 2022, 7:55pm
10729
Verzoek voor een BAG import van de wijk Sancta Maria in Noordwijkerhout (https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.27740/4.48990 )
Er zijn een aantal gebouwen bij gekomen sinds de laatste import. Het viel me ook op dat er een adres dubbel op een huis stond, waarschijnlijk vanwege adreswijziging. Deze is inmiddels verwijderd in https://www.openstreetmap.org/changeset/121368460#map=19/52.27851/4.48806
Zie de notities in de wijk voor twee van de gebouwen die missen (het zijn er nog meer).
jb54osm
(Jb54osm)
May 23, 2022, 9:08pm
10731
Vanaf “Yesterday 16:41:15” (22-5-2022) zijn een paar verzoekjes ondergesneeuwd geraakt.
Pakt iemand ze nog even op?
jb54osm
(Jb54osm)
May 23, 2022, 9:14pm
10732
Op Diamanthorst 181, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.09399&mlon=4.35615#map=19/52.09399/4.35615
zijn de bouwvakkers al bezig met de begane grondvloer van de uitbreiding van het Diamant College. (BAG loopt achter).
Alvast bedankt.
Op de foto van 18-04-2022 waren nog geen bouwactiviteiten te zien.
Ik ga uit van jouw bevinding!
Het staat erop.
eggie
(Eggie)
May 24, 2022, 3:51pm
10734
Graag import nieuw opgeleverd stukje IJskristal te Arnhem
https://www.openstreetmap.org/changeset/121425405
BVD
eggie
Famlam
(Famlam)
May 24, 2022, 7:41pm
10736
Het vervelende anoniempje dat NL volspamd (waarschijnlijk met hetzelfde IP adres als daan/levi/…) heeft een keer gelijk; kan iemand hier de huisjes inplakken? Straten heb ik nog niet zo’n zin in met de overbelichte satellietfoto, als anoniempje het zo goed weet, kan hij dat ook vast zelf
https://www.openstreetmap.org/note/3191061#map=19/51.94678/5.83508&layers=N
De note vermeldt straten: geen BAG-activiteit. Ik zie geen BAG-importverzoek. Kan wat mij betreft wachten.
Famlam
(Famlam)
May 24, 2022, 8:07pm
10738
Ah, ja, het BAG importverzoek op die plek kwam van mij n.a.v. wat ik zag op satellietfoto’s op deze plek
jb54osm
(Jb54osm)
May 24, 2022, 9:24pm
10739
Even een ‘reply naar mezelf’ zodat deze aanvraag voor een herimport weer in beeld komt. Deze was ondergesneeuwd.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121454198
Maar ik ben geen voorstander van het mappen van µ-elementen als een vijf meter lange oprit bij een huis.
Sint_E7
(Sint E7)
May 25, 2022, 7:02am
10742
Verzoek BAG-import voor ingemeten woningen:
eggie
(Eggie)
May 25, 2022, 8:09am
10743
Graag herimport van het zuidelijke flatgebouw incl adresnodes.
Er is hier iets te veel weggehaald. Het gaat om het deel dat ik even voor ‘nood’ heb ingetekend. Het noordelijke deel is al gesloopt.
Dit blijft kennelijk staan.
Markendaalseweg Breda
https://www.openstreetmap.org/note/3122759#map=19/51.58364/4.77432&layers=N
BVD
eggie
Lachgast
(Luciën)
May 25, 2022, 6:27pm
10744
Aan de Wijkerweg 23 in Langbroek is een woning met bijgebouw geweken voor nieuwbouw.
Zou iemand dit bouwsel op de kaart willen zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.99469&mlon=5.35253#map=19/51.99469/5.35253
Overigens is aan Wijkerweg 9 ook gestart met nieuwbouw. Zo bleek uit de BAG en ook het portaal der satellietdata.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.99673&mlon=5.35487#map=19/51.99673/5.35487
Alvast bedankt!
BikePC
(BikePC)
May 25, 2022, 7:00pm
10745
Vriendelijk herhaald verzoek
BikePC
(BikePC)
May 25, 2022, 7:02pm
10746
Vriendelijk herhaald verzoek Bedankt alvast.
Ik heb geïmporteerd wat er staat: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121490455
Zuidflat gaat weg?