Hoi,
Inmiddels geeft de BAG viewer wél de juiste vorm. Mag ik een nieuw verzoekje voor import doen?
Bedankt,
Paul
Hoi,
Inmiddels geeft de BAG viewer wél de juiste vorm. Mag ik een nieuw verzoekje voor import doen?
Bedankt,
Paul
Verzoek om een bagimport te doen van de Ferdinand Bolstraat (22 /38) in Terneuzen.
Het appartementengebouw wat op de kaart met het huisnummer 22 (bij uitzoomen met 38) wordt aangegeven bevat meerdere huisnummers die nu niet zichtbaar zijn op de kaart. Bij andere appartementengebouwen worden de onderliggende huisnummers wel getoond op de kaart.
Marker:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.33349/3.84195
Bedankt alvast!
FrankOverman: Paultjevdh:Goeiemorgen,
De link voor Ravelijnstraat 60 in Culemborg: https://www.openstreetmap.org/way/275547482
De wijziging in BAG: de rechthoek op west-zuidwest steekt nu nog uit aan de achterkant (noord-noordwest). In BAG zou dit nu gelijkgetrokken moeten zijn met de buren.
GroetenNee, in BAG is de vorm nog steeds de oude (geen verschil); misschien krijg je ook het bekende antwoord vanuit BAG: afgerond. Maar ondertussen is de data niet aangepast. Je kunt met de hand de vorm aanpassen voor nu: that is the truth on the ground
Hoi,
Inmiddels geeft de BAG viewer wél de juiste vorm. Mag ik een nieuw verzoekje voor import doen?Bedankt,
Paul
Verzoek om een bagimport te doen van de Ferdinand Bolstraat (22 /38) in Terneuzen.
Het appartementengebouw wat op de kaart met het huisnummer 22 (bij uitzoomen met 38) wordt aangegeven bevat meerdere huisnummers die nu niet zichtbaar zijn op de kaart. Bij andere appartementengebouwen worden de onderliggende huisnummers wel getoond op de kaart.
Marker:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.33349/3.84195Bedankt alvast!
Het is de BAG zelf die de adresnodes zo dicht op elkaar zet.
Ik heb ze wat uitelkaar getrokken, maar dat gaat dus zonder BAG-import.
Je kunt ze ook zelf verschuiven naar bevinden.
Het is de BAG zelf die de adresnodes zo dicht op elkaar zet.
Om precies te zijn, is het de gemeente die het zo in de BAG zet. Het verschilt dus per gemeente. Daarnaast zijn er gemeentes die het nu anders aanpakken dan in de begintijd van de BAG. De enige conditie die de BAG stelt is dat het verblijfsobject (en daarmee de adresnode(s)) binnen het bijbehorende pand valt.
In de bag plug-in is er voor gekozen om adresnodes die op de zelfde locatie staan ver genoeg uit elkaar te trekken om ze in de editor te kunnen bewerken. Voor navigatiedoeleinden wil je normaal gesproken naar de ingang gestuurd worden en niet naar de fysieke locatie van een appartement in een pand. Hoe de adresnodes op de kaart verschijnen is in principe aan de renderers. Die houden echter geen rekening met de Nederlandse situatie (veel adressen in 1 pand en alle adressen opgenomen in OSM)
Verzoek voor een BAG import van de wijk Sancta Maria in Noordwijkerhout (https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.27740/4.48990)
Er zijn een aantal gebouwen bij gekomen sinds de laatste import. Het viel me ook op dat er een adres dubbel op een huis stond, waarschijnlijk vanwege adreswijziging. Deze is inmiddels verwijderd in https://www.openstreetmap.org/changeset/121368460#map=19/52.27851/4.48806
Zie de notities in de wijk voor twee van de gebouwen die missen (het zijn er nog meer).
Verzoek voor een BAG import van de wijk Sancta Maria in Noordwijkerhout (https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.27740/4.48990)
Er zijn een aantal gebouwen bij gekomen sinds de laatste import. Het viel me ook op dat er een adres dubbel op een huis stond, waarschijnlijk vanwege adreswijziging. Deze is inmiddels verwijderd in https://www.openstreetmap.org/changeset/121368460#map=19/52.27851/4.48806
Zie de notities in de wijk voor twee van de gebouwen die missen (het zijn er nog meer).
Vanaf “Yesterday 16:41:15” (22-5-2022) zijn een paar verzoekjes ondergesneeuwd geraakt.
Pakt iemand ze nog even op?
Op Diamanthorst 181, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.09399&mlon=4.35615#map=19/52.09399/4.35615
zijn de bouwvakkers al bezig met de begane grondvloer van de uitbreiding van het Diamant College. (BAG loopt achter).
Alvast bedankt.
Op Diamanthorst 181, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.09399&mlon=4.35615#map=19/52.09399/4.35615
zijn de bouwvakkers al bezig met de begane grondvloer van de uitbreiding van het Diamant College. (BAG loopt achter).Alvast bedankt.
Op de foto van 18-04-2022 waren nog geen bouwactiviteiten te zien.
Ik ga uit van jouw bevinding!
Het staat erop.
Graag import nieuw opgeleverd stukje IJskristal te Arnhem
https://www.openstreetmap.org/changeset/121425405
BVD
eggie
Graag import nieuw opgeleverd stukje IJskristal te Arnhem
https://www.openstreetmap.org/changeset/121425405BVD
eggie
Het vervelende anoniempje dat NL volspamd (waarschijnlijk met hetzelfde IP adres als daan/levi/…) heeft een keer gelijk; kan iemand hier de huisjes inplakken? Straten heb ik nog niet zo’n zin in met de overbelichte satellietfoto, als anoniempje het zo goed weet, kan hij dat ook vast zelf
https://www.openstreetmap.org/note/3191061#map=19/51.94678/5.83508&layers=N
Het vervelende anoniempje dat NL volspamd (waarschijnlijk met hetzelfde IP adres als daan/levi/…) heeft een keer gelijk; kan iemand hier de huisjes inplakken? Straten heb ik nog niet zo’n zin in met de overbelichte satellietfoto, als anoniempje het zo goed weet, kan hij dat ook vast zelf
https://www.openstreetmap.org/note/3191061#map=19/51.94678/5.83508&layers=N
De note vermeldt straten: geen BAG-activiteit. Ik zie geen BAG-importverzoek. Kan wat mij betreft wachten.
Ah, ja, het BAG importverzoek op die plek kwam van mij n.a.v. wat ik zag op satellietfoto’s op deze plek
Even een ‘reply naar mezelf’ zodat deze aanvraag voor een herimport weer in beeld komt. Deze was ondergesneeuwd.
Zo te zien zijn de woningen op de Veenweg 141-153, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07042&mlon=4.40961#map=19/52.07042/4.40961
ingemeten.
Graag een [her]import, dan sluiten de keermuren aan.
(De laatste 2 woningen zijn nog niet gebouwd).B.v.d.
Ah, ja, het BAG importverzoek op die plek kwam van mij n.a.v. wat ik zag op satellietfoto’s op deze plek
Vooruit dan maar: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121454138
Even een ‘reply naar mezelf’ zodat deze aanvraag voor een herimport weer in beeld komt. Deze was ondergesneeuwd.
jb54osm:Zo te zien zijn de woningen op de Veenweg 141-153, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07042&mlon=4.40961#map=19/52.07042/4.40961
ingemeten.
Graag een [her]import, dan sluiten de keermuren aan.
(De laatste 2 woningen zijn nog niet gebouwd).B.v.d.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121454198
Maar ik ben geen voorstander van het mappen van µ-elementen als een vijf meter lange oprit bij een huis.
Verzoek BAG-import voor ingemeten woningen:
Lede 19 en 21 in Hekelingen
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82441/4.34561
Jacob van den Berglaan 4 en 10 en Dirk Oosthoeklaan 1, 3, 9 en 11.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82265/4.34427
Verbouwing Hofweg 24 is afgerond
https://www.openstreetmap.org/way/269886861
Bijgebouwd bij Stationsweg 28 gesloopt en nieuwe schuur gebouwd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85955/4.24392
Nieuwe garage/schuur Professor de Snoolaan 2
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.86015/4.26340
Nieuwe garage/schuur Bernisseweg 1
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85968/4.26273
Nieuwe schuur en aanbouw Oude Singel 20
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.85928/4.26188
Nieuwe aanbouw Nibbelandlaan 2
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82280/4.25171
Schuur gesloopt en forse aanbouw Margrietstraat 12
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82234/4.25465
Verbouwing gereed Oude Veerdam 10
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82487/4.26667
Nieuwe woning + grote schuur + dierenhok Dorpsweg 20
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83200/4.28100
Nieuwe garage Hogeweg 4
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82230/4.28861
Nieuwe schuur Malledijk 6G
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84748/4.30814
Nieuwe aanbouw Planetenlaan 55
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84120/4.32481
Bijgebouwd gesloopt en nieuwe noodlokalen bij Gangesstraat 13
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84437/4.35282
Nieuwe schuur Jachtbuitkreek 27
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82492/4.32932
Nieuwe aanbouw tussen huis en schuur Lavasdonk 108
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83102/4.32725
Constatering schuur Aardbeiengaard 29
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83491/4.33254
Schuur bouwgereed Karperveen 575
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.83130/4.34926
Nieuwe schuur Dirk Oosthoeklaan 24
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82168/4.34484
Graag herimport van het zuidelijke flatgebouw incl adresnodes.
Er is hier iets te veel weggehaald. Het gaat om het deel dat ik even voor ‘nood’ heb ingetekend. Het noordelijke deel is al gesloopt.
Dit blijft kennelijk staan.
Markendaalseweg Breda
https://www.openstreetmap.org/note/3122759#map=19/51.58364/4.77432&layers=N
BVD
eggie