In Westergeest (Friesland) is een klein vakantieparkje met 3 tiny vakantiehuisjes aan de Weardebuorsterwei 1a.
Graag import van deze 3 huisjes: https://osm.org/go/0GVyT3bKw-?m=&way=876241460
Verzoek om een bagimport te doen van de Ferdinand Bolstraat (22 /38) in Terneuzen.
Het appartementengebouw wat op de kaart met het huisnummer 22 (bij uitzoomen met 38) wordt aangegeven bevat meerdere huisnummers die nu niet zichtbaar zijn op de kaart. Bij andere appartementengebouwen worden de onderliggende huisnummers wel getoond op de kaart.
Om precies te zijn, is het de gemeente die het zo in de BAG zet. Het verschilt dus per gemeente. Daarnaast zijn er gemeentes die het nu anders aanpakken dan in de begintijd van de BAG. De enige conditie die de BAG stelt is dat het verblijfsobject (en daarmee de adresnode(s)) binnen het bijbehorende pand valt.
In de bag plug-in is er voor gekozen om adresnodes die op de zelfde locatie staan ver genoeg uit elkaar te trekken om ze in de editor te kunnen bewerken. Voor navigatiedoeleinden wil je normaal gesproken naar de ingang gestuurd worden en niet naar de fysieke locatie van een appartement in een pand. Hoe de adresnodes op de kaart verschijnen is in principe aan de renderers. Die houden echter geen rekening met de Nederlandse situatie (veel adressen in 1 pand en alle adressen opgenomen in OSM)
Het vervelende anoniempje dat NL volspamd (waarschijnlijk met hetzelfde IP adres als daan/levi/…) heeft een keer gelijk; kan iemand hier de huisjes inplakken? Straten heb ik nog niet zo’n zin in met de overbelichte satellietfoto, als anoniempje het zo goed weet, kan hij dat ook vast zelf https://www.openstreetmap.org/note/3191061#map=19/51.94678/5.83508&layers=N