Hallo,
Ik heb vanochtend een terugmelding gedaan in de BAG voor Ravelijnstraat 60, 4102AN in Culemborg. Volgens de BAG viewer is dit al afgerond, al laat de viewer het zelf nog niet zien.
Ik weet niet hoe snel het gaat maar ik zou dit adres graag geupdated hebben.
Bedankt
De wijziging in BAG: de rechthoek op west-zuidwest steekt nu nog uit aan de achterkant (noord-noordwest). In BAG zou dit nu gelijkgetrokken moeten zijn met de buren.
Nee, in BAG is de vorm nog steeds de oude (geen verschil); misschien krijg je ook het bekende antwoord vanuit BAG: afgerond. Maar ondertussen is de data niet aangepast. Je kunt met de hand de vorm aanpassen voor nu: that is the truth on the ground
De begane grond vloeren van onder andere de Herman Broodhof, hier https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.47565/4.79973
Zijn aangelegd, is een import dan op zijn plaats / mogelijk ?
Het BAG-viewer laat alles zien.
Mapper Teek
In Westergeest (Friesland) is een klein vakantieparkje met 3 tiny vakantiehuisjes aan de Weardebuorsterwei 1a.
Graag import van deze 3 huisjes: https://osm.org/go/0GVyT3bKw-?m=&way=876241460
Verzoek om een bagimport te doen van de Ferdinand Bolstraat (22 /38) in Terneuzen.
Het appartementengebouw wat op de kaart met het huisnummer 22 (bij uitzoomen met 38) wordt aangegeven bevat meerdere huisnummers die nu niet zichtbaar zijn op de kaart. Bij andere appartementengebouwen worden de onderliggende huisnummers wel getoond op de kaart.