Leo_Slager
(Leo Slager)
May 15, 2022, 9:21pm
10701
nilodo
(Nilodo)
May 16, 2022, 8:15am
10702
Mag ik een import in Houten voor:
Kuilgras - 3994NX nrs 2-28
Wollegras - 3994MZ nrs 1-9
Kamgras - 3994NH nrs 72-110
Kamgras - 3994NC nrs 135-173
Speelgras - 3994NJ nrs 1-7 even en oneven
Honinggras - 3994NK nrs 1-8 even en oneven
Hennegras - 3994MX nrs 1-6 even en oneven
Borstelgras - 3994ND nrs 1-29 even en oneven
Schaduwgras - 3994NE nrs 2-6
Zie ook: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.01620/5.18611
en
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=141223.9&geometry.y=447597.08&zoomlevel=6
Vast veel dank.
MarjanVan
(Marjan)
May 16, 2022, 8:43am
10703
Deze ‘spiky buildings’ fouten moeten wat mij betreft niet met een MapRoulette afgehandeld worden maar met herimports uit de BAG.
En we hebben volgens mij nog steeds geen antwoord op de vraag wat het belang van TomTom in betere OpenStreetMap data is.
MarjanVan:
Hallo iedereen
Marjan van TomTom hier. Eerder deze week postte ik dit bericht over een aantal MapRoulette-challenges die kunnen helpen bij het verbeteren van verschillende types kwaliteitsproblemen in Nederland.
Een van deze challenges is bedoeld om zogenaamde spiky buildings (gebouwen met extreem scherpe hoeken) te corrigeren. Ik vernam intussen dat de meeste gebouwen in Nederland geïmporteerd zijn uit BAG, en dat deze geometrie doorgaans niet manueel aangepast wordt. Dus kom ik ook eens langs in deze topic om jullie specifiek te informeren over deze spiky buildings-challenge en onze werkwijze hiervoor.
Eens we edits beginnen te maken in deze challenge, zullen we ook de BAG-data goed bekijken en voorzichtig tewerkgaan. We maken alleen wijzigingen wanneer we kunnen verifiëren dat deze in overeenstemming zijn met de werkelijkheid. En als we echte fouten zouden vinden in BAG, kunnen we deze terugrapporteren.
Als jullie vragen of opmerkingen hebben, hoor ik het graag.
Fijn weekend!
Marjan
Ik onderschrijf volledig het antwoord van Jillis.
Zoals gezegd zijn de gebouwen in NL gebaseerd op de officiële BAG data. Als TomTom daar fouten in meent te vinden, dan kan TomTom een BAG-terugmelding doen en niet via OSM.
Ook begrijp ik totaal niet wat Tomtom met gebouwengeometrie van doen heeft.
Probeer OSM-vrijwilligers niet voor het commerciële Tomtompaard te spannen.
Dag Jillis en Martin
Bedankt voor jullie snelle feedback. Intussen hebben we de challenge verwijderd. (Eerder zei ik dat ze wel nog beschikbaar zou zijn voor wie de link heeft, maar dat is nu niet meer het geval.)
Nog een prettige zonnige dag verder.
Marjan
jb54osm
(Jb54osm)
May 17, 2022, 10:23pm
10704
Van het bouwproject Molenpad, Leidschendam zijn nu de schuurtjes (en de woningen) in gemeten.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08164&mlon=4.39849#map=19/52.08164/4.39849
Daarom graag herimport.
B.v.d.
Famlam
(Famlam)
May 17, 2022, 10:25pm
10705
Zou iemand de huizen langs de Ankerkade in Heemstede willen importeren?
https://www.openstreetmap.org/way/631607348
Alvast dank!
arvdk
(Arvdk)
May 19, 2022, 1:54pm
10709
Dus eigenlijk alles daar? Gedaan. Kan jij de wegen repareren? Die lopen nu door de woningen heen.
Hallo,
Ik heb vanochtend een terugmelding gedaan in de BAG voor Ravelijnstraat 60, 4102AN in Culemborg. Volgens de BAG viewer is dit al afgerond, al laat de viewer het zelf nog niet zien.
Ik weet niet hoe snel het gaat maar ik zou dit adres graag geupdated hebben.
Bedankt
arvdk
(Arvdk)
May 19, 2022, 8:30pm
10711
Paultjevdh:
Hallo,
Ik heb vanochtend een terugmelding gedaan in de BAG voor Ravelijnstraat 60, 4102AN in Culemborg. Volgens de BAG viewer is dit al afgerond, al laat de viewer het zelf nog niet zien.
Ik weet niet hoe snel het gaat maar ik zou dit adres graag geupdated hebben.
Bedankt
Heb je een OSM link naar deze locatie? Dan gaan we eens kijken
Goeiemorgen,
De link voor Ravelijnstraat 60 in Culemborg: https://www.openstreetmap.org/way/275547482
De wijziging in BAG: de rechthoek op west-zuidwest steekt nu nog uit aan de achterkant (noord-noordwest). In BAG zou dit nu gelijkgetrokken moeten zijn met de buren.
Groeten
Nee, in BAG is de vorm nog steeds de oude (geen verschil); misschien krijg je ook het bekende antwoord vanuit BAG: afgerond. Maar ondertussen is de data niet aangepast. Je kunt met de hand de vorm aanpassen voor nu: that is the truth on the ground
Teek
May 20, 2022, 8:34pm
10714
De begane grond vloeren van onder andere de Herman Broodhof, hier
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.47565/4.79973
Zijn aangelegd, is een import dan op zijn plaats / mogelijk ?
Het BAG-viewer laat alles zien.
Mapper Teek
Leo_Slager
(Leo Slager)
May 21, 2022, 2:00pm
10716
Als geboren Vlaardinger kan ik je deze dienst niet laten: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121291140
keesm
(Keesm)
May 22, 2022, 10:04am
10718
In Westergeest (Friesland) is een klein vakantieparkje met 3 tiny vakantiehuisjes aan de Weardebuorsterwei 1a.
Graag import van deze 3 huisjes: https://osm.org/go/0GVyT3bKw-?m=&way=876241460
Alvast bedankt!
Mooi plekje, genoteerd als mogelijke vakantiebestemming, tnx!:
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121313695
jb54osm
(Jb54osm)
May 22, 2022, 2:41pm
10720
Zo te zien zijn de woningen op de Veenweg 141-153, Den Haag
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07042&mlon=4.40961#map=19/52.07042/4.40961
ingemeten.
Graag een import, dan sluiten de keermuren aan.
(De laatste 2 woningen zijn nog niet gebouwd).
B.v.d.