Timo,
Probeer niet onder een ander pseudoniem in te loggen.
Blijf je doorgaan, dan zal ik een verzoek indienen je te blokkeren.
Timo,
Probeer niet onder een ander pseudoniem in te loggen.
Blijf je doorgaan, dan zal ik een verzoek indienen je te blokkeren.
Zou iemand https://www.openstreetmap.org/way/389290662 willen bijwerken?
Staat nog op building=construction en de shape lijkt iets gewijzigd.
Deze zinswending kwam me wel erg bekend voor
Tussen de zaterdag-dingen door (nee, geen OSM surveys vandaag ):
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=120975577
Bedankt! Was bezig met het bijwerken van maxspeed voor Rotterdam maar tegelijk de omgeving nog bijgewerkt.
Tja, toch (weer) er ingetuind. Maar nu alert!
Jammer genoeg dat het moet gebeuren.
Overigens de infamous users daandejong en Rowan van Lent verschuilen zich achter hetzelfde IP-adres
Graag een import van de nieuwe huisnummers voor het gebouw aan de Schenkelweg 2E t/m 2R in Zoeterwoude.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=94208.47&geometry.y=459146.14484375&zoomlevel=7&objectId=0638100000367048&detailsObjectId=
https://www.openstreetmap.org/note/3179697#map=19/52.11738/4.49993
BVD
Mag ik een import in Houten voor:
Kuilgras - 3994NX nrs 2-28
Wollegras - 3994MZ nrs 1-9
Kamgras - 3994NH nrs 72-110
Kamgras - 3994NC nrs 135-173
Speelgras - 3994NJ nrs 1-7 even en oneven
Honinggras - 3994NK nrs 1-8 even en oneven
Hennegras - 3994MX nrs 1-6 even en oneven
Borstelgras - 3994ND nrs 1-29 even en oneven
Schaduwgras - 3994NE nrs 2-6
Zie ook: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.01620/5.18611
en
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=141223.9&geometry.y=447597.08&zoomlevel=6
Vast veel dank.
Deze ‘spiky buildings’ fouten moeten wat mij betreft niet met een MapRoulette afgehandeld worden maar met herimports uit de BAG.
En we hebben volgens mij nog steeds geen antwoord op de vraag wat het belang van TomTom in betere OpenStreetMap data is.
MarjanVan:Hallo iedereen
Marjan van TomTom hier. Eerder deze week postte ik dit bericht over een aantal MapRoulette-challenges die kunnen helpen bij het verbeteren van verschillende types kwaliteitsproblemen in Nederland.
Een van deze challenges is bedoeld om zogenaamde spiky buildings (gebouwen met extreem scherpe hoeken) te corrigeren. Ik vernam intussen dat de meeste gebouwen in Nederland geïmporteerd zijn uit BAG, en dat deze geometrie doorgaans niet manueel aangepast wordt. Dus kom ik ook eens langs in deze topic om jullie specifiek te informeren over deze spiky buildings-challenge en onze werkwijze hiervoor.
Eens we edits beginnen te maken in deze challenge, zullen we ook de BAG-data goed bekijken en voorzichtig tewerkgaan. We maken alleen wijzigingen wanneer we kunnen verifiëren dat deze in overeenstemming zijn met de werkelijkheid. En als we echte fouten zouden vinden in BAG, kunnen we deze terugrapporteren.
Als jullie vragen of opmerkingen hebben, hoor ik het graag.
Fijn weekend!
Marjan
Ik onderschrijf volledig het antwoord van Jillis.
Zoals gezegd zijn de gebouwen in NL gebaseerd op de officiële BAG data. Als TomTom daar fouten in meent te vinden, dan kan TomTom een BAG-terugmelding doen en niet via OSM.
Ook begrijp ik totaal niet wat Tomtom met gebouwengeometrie van doen heeft.
Probeer OSM-vrijwilligers niet voor het commerciële Tomtompaard te spannen.
Dag Jillis en Martin
Bedankt voor jullie snelle feedback. Intussen hebben we de challenge verwijderd. (Eerder zei ik dat ze wel nog beschikbaar zou zijn voor wie de link heeft, maar dat is nu niet meer het geval.)
Nog een prettige zonnige dag verder.
Marjan
Van het bouwproject Molenpad, Leidschendam zijn nu de schuurtjes (en de woningen) in gemeten.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08164&mlon=4.39849#map=19/52.08164/4.39849
Daarom graag herimport.
B.v.d.
Zou iemand de huizen langs de Ankerkade in Heemstede willen importeren?
https://www.openstreetmap.org/way/631607348
Alvast dank!
Van het bouwproject Molenpad, Leidschendam zijn nu de schuurtjes (en de woningen) in gemeten.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08164&mlon=4.39849#map=19/52.08164/4.39849
Daarom graag herimport.
B.v.d.
Dit zo?: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121149301
Zou iemand de huizen langs de Ankerkade in Heemstede willen importeren?
https://www.openstreetmap.org/way/631607348
Alvast dank!
Hier is iemand crea bezig geweest: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=121149549
Graag een import van de nieuwe huisnummers voor het gebouw aan de Schenkelweg 2E t/m 2R in Zoeterwoude.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=94208.47&geometry.y=459146.14484375&zoomlevel=7&objectId=0638100000367048&detailsObjectId=
https://www.openstreetmap.org/note/3179697#map=19/52.11738/4.49993BVD
Gedaan.
Mag ik een import in Houten voor:
Kuilgras - 3994NX nrs 2-28
Wollegras - 3994MZ nrs 1-9
Kamgras - 3994NH nrs 72-110
Kamgras - 3994NC nrs 135-173
Speelgras - 3994NJ nrs 1-7 even en oneven
Honinggras - 3994NK nrs 1-8 even en oneven
Hennegras - 3994MX nrs 1-6 even en oneven
Borstelgras - 3994ND nrs 1-29 even en oneven
Schaduwgras - 3994NE nrs 2-6Zie ook: https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.01620/5.18611
en
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/#?geometry.x=141223.9&geometry.y=447597.08&zoomlevel=6Vast veel dank.
Dus eigenlijk alles daar? Gedaan. Kan jij de wegen repareren? Die lopen nu door de woningen heen.
Hallo,
Ik heb vanochtend een terugmelding gedaan in de BAG voor Ravelijnstraat 60, 4102AN in Culemborg. Volgens de BAG viewer is dit al afgerond, al laat de viewer het zelf nog niet zien.
Ik weet niet hoe snel het gaat maar ik zou dit adres graag geupdated hebben.
Bedankt
Hallo,
Ik heb vanochtend een terugmelding gedaan in de BAG voor Ravelijnstraat 60, 4102AN in Culemborg. Volgens de BAG viewer is dit al afgerond, al laat de viewer het zelf nog niet zien.
Ik weet niet hoe snel het gaat maar ik zou dit adres graag geupdated hebben.
Bedankt
Heb je een OSM link naar deze locatie? Dan gaan we eens kijken
Goeiemorgen,
De link voor Ravelijnstraat 60 in Culemborg: https://www.openstreetmap.org/way/275547482
De wijziging in BAG: de rechthoek op west-zuidwest steekt nu nog uit aan de achterkant (noord-noordwest). In BAG zou dit nu gelijkgetrokken moeten zijn met de buren.
Groeten
Goeiemorgen,
De link voor Ravelijnstraat 60 in Culemborg: https://www.openstreetmap.org/way/275547482
De wijziging in BAG: de rechthoek op west-zuidwest steekt nu nog uit aan de achterkant (noord-noordwest). In BAG zou dit nu gelijkgetrokken moeten zijn met de buren.
Groeten
Nee, in BAG is de vorm nog steeds de oude (geen verschil); misschien krijg je ook het bekende antwoord vanuit BAG: afgerond. Maar ondertussen is de data niet aangepast. Je kunt met de hand de vorm aanpassen voor nu: that is the truth on the ground
De begane grond vloeren van onder andere de Herman Broodhof, hier
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.47565/4.79973
Zijn aangelegd, is een import dan op zijn plaats / mogelijk ?
Het BAG-viewer laat alles zien.
Mapper Teek