Moest even puzzelen: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=120763167
Graag import voor enkele gebouwen in Yerseke:
Breedsendijk: https://osm.org/go/0Emn~1q0o?m= (Bouw is al gestart)
Steeweg: https://osm.org/go/0Emn~KvOP?m= (Contouren kerk/huizen in aanbouw kloppen niet helemaal)
Steehof: https://osm.org/go/0Emn~i2lD?m= (Bouw gestart op meerdere huizen)
Sepia: https://osm.org/go/0EmtFjhyN?m= (Garageboxen in aanbouw)
Grintweg: https://osm.org/go/0EmnvtfAw–?m= (Meerdere huizen langs hele weg in aanbouw)
De Zaete: https://osm.org/go/0EmtTHP0Y?m= (contouren incorrect)
Alvast bedankt!
Graag een (her-) import van Clematislaan 2 in Gouda.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=107944.36&geometry.y=449009.3496875&zoomlevel=6&objectId=0513100011131754&detailsObjectId=0513010013063502
https://www.openstreetmap.org/note/3172514#map=18/52.02770/4.70104
Bij voorbaat Dank
Graag update van dit pand:
https://www.openstreetmap.org/way/267890004
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?objectId=0394100001023143&detailsObjectId=0394010001006571
Alvast bedankt!
Graag een import van een pand behorend bij het nieuwe busdepot in Huizen aan de Randweg 2. Status in BAG loopt achter, op foto van begin maart ziet het er al als voltooid uit (terugmelding gedaan): https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.28723/5.24144. Bedankt.
De eerste aanvraag heb je al eens (twee maal zelfs) gedaan, en daarvan heeft FrankOverman gezegd dat de datakwaliteit van de BAG niet goed genoeg is. Wat overigens een steevast probleem is in Gorinchem. Dat verzoek is dus al afgewezen, probeer het ajb niet nog eens dan.
Wat je tweede aanvraag betreft: zoals Martin Borsje je heeft gezegd wordt er pas geïmporteerd als de bouw op foto’s te zien is. Neem dat ajb ter harte.
Op de Van Groeneveltlaan 2, Wassenaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.14566&mlon=4.40773#map=19/52.14566/4.40773&layers=N
is een “hypermoderne sporthal” geopend.
We moeten de gebruikers dan maar even op weg helpen.
B.v.d.
Ben ik benieuwd of BAG gedraaid is
https://nos.nl/artikel/2428367-school-in-oost-souburg-achterstevoren-gebouwd-bizar
https://overpass-api.de/achavi/?changeset=120865938
Terwijl bij de Kameleon het gebouw hopelijk aan de BAG wordt aangepast in plaats van andersom (wat een bericht, Frank!), heb ik weer een aantal aanpassingen voor Openstreetmap:
Rijndijk 2A in Utrecht: een verbouwing en wat nieuwbouw aldaar:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07456&mlon=5.14148#map=19/52.07456/5.14148
Bij Tuinvereniging Rijndijk hebben we zowaar een aantal bouwwerken in de BAG staan die nog niet op de kaart staan. Kan iemand ze er op zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.07401&mlon=5.14285#map=19/52.07401/5.14285
Hartelijk bedankt!!
Op de Papeweg 4, Wassenaar
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.13783&mlon=4.41184#map=19/52.13783/4.41184
wordt het beton gestort voor een nieuwe passende woning.
B.v.d.