Mam problem z zestawem zmian: 114433881. Została w nim usunięta w całości linia energetyczna 220kV Jasiniec-Pelplin. Lina po wybudowaniu nowej linii 400kV nie jest już użytkowana, ale nie została jeszcze zdemontowana, bo Operator nie podjął jeszcze decyzji o jej dalszym przeznaczeniu. Może ktoś ją przywrócić, bo nie wiem czy ja bałaganu nie zrobię.
Również usunięta została druga część tej linii: Pelplin-Gdańsk I której sytuacja jest analogiczna. Niestety nie potrafiłem znaleźć zestawu zmian w którym została usunięta.
Dzień dobry wieczór wszystkim, nowy coś skopał i teraz nie wie jak naprawić…
Północna jezdnia Marsa jest w remoncie, ruch odbywa się w obie strony jezdnią południową. Próbowałem dodać construction na jezdnię północną, ale najwyraźniej coś skopałem bo segmenty się nie wyświetlają na OSM. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś poprawił to miejsce
Mam prośbę, bo nie chcę popsuć. Chodzi o przebudowę LK 38 (RailBaltica) a dokładniej skrzyżowanie tejże z ulicą Kolejową. https://osm.org/go/0ProkOHhP
Obecna droga już nie istnieje, tunel pod torami powstanie za ponad rok (jest widoczny jako droga w budowie ciut na północny wschód), natomiast przez ten czas ruch odbywać się wybudowanym łącznikiem. Na starej drodze są relacje (linie autobusowe) i żółte naklejki PLK - z tego powodu nie chcę nic popsuć.
Od skrzyżowania z Szyszkową do Sielskiej drogi już nie ma, chodnika także. Chodnik biegnie wzdłuż łącznika (chyba), możesz do nie dodawać, zrobię sam jak potwierdzę, bo nie zwróciłem uwagi.
Odnośnie tagów - to nie wiem - numer żółtej naklejki powinien zniknąć stamtąd po skończeniu inwestycji, bo przejazdu nie będzie. Przejazd na nowym łączniku jest bez szlabanów.
Widzę, że w tej okolicy (m.in. Osiedle Wczasowe) warto pochylić się nad szczegółami. Ktoś dodał chodniki ale bez przejść na skrzyżowaniach i tutaj pieszy routing będzie działał beznadziejnie:
Czy jest ktoś kto potrafi utworzyć wyspę na wodzie. Wydawało mi się ze już to zrobić potrafię w edytorze ID na jeziorze ale poległem przy tym zadaniu i na morzu nie jestem w stanie tego bubla naprawić https://www.openstreetmap.org/#map=17/8.27482/98.50070
To ja tez sie podpytam w tym temacie. Czy ktos wogole monitoruje, czy wszystkie wyspy zostaly dodane do osm? ewentualnie, gdzie takie cos mozna zglaszac?
To naprawdę dziwne i nasuwa się pytanie jak do takiego błędu mogło dojść że cały duży zbiór zdjęć ulicznych z Brazylii został przeniesiony na ocean koło Madagaskaru?