Gedaan in deze changeset http://overpass-api.de/achavi/?changeset=117958479
Ik ben lokaal niet bekend dus zal verder niks editen, de BAG zegt alleen wel dat de gebouwen al in gebruik zijn, dus mogelijk kan het landuse=construction gebied weggehaald worden.
In deze wijk klopt iets niet. De BGT en 7.5cm PDOK luchtbeelden komen netjes met elkaar overeen, maar de BAG en OSM zeggen wat anders. Kan iemand hier kaas van maken?
Ik was virtueel in Weesp aan het rondneuzen toen me opviel dat Aetsveldseweg 2 geen bijbehorende pand(en) heeft: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.30204/5.03630. Zou iemand deze (opnieuw) willen importeren? Bedankt.
Even gekeken, maar ik zie bij Aetveldseweg 2 gewoon een pand staan. Maakt deel uit van een rijtje huizen. Kan het zijn dat er ergens een losse adresnode zwerft?
Bouw van Bisschopsweg 181-263 te Amersfoort is voltooid, maar wat belangrijker is, is dat de gebouwomtrekken anders zijn in de BAG dan in OSM (wat nu in OSM staat is de BGT omtrek). Graag een herimport van de twee panden, bedankt. https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.15082/5.39456
Hoi, op het adres It Achterom 1 in Akkrum mist een gebouw. Volgens iemand die ik ken die er langs is gefietst is de bouw hiervan klaar en wordt het pand in gebruik genomen. De Poiesz is hier heen verplaatst.