Vanochtend gespot:
Er wordt volop gebouwd in Hedel tbv 2 nieuwbouw wijkjes, ondanks dat BAG nog op “Bouwvergunning verleend” staat.
Derhalve toch verzoek voor import:
Edit: ik zie dat panden J. Grootendorststraat 24-42 in 2020 al handmatig zijn toegevoegd (geen BAG-import zo te zien), gaarne deze ook meenemen. Als ik de huidige eerst moet verwijderen lees ik het wel.
Gedaan in deze changeset http://overpass-api.de/achavi/?changeset=117958479
Ik ben lokaal niet bekend dus zal verder niks editen, de BAG zegt alleen wel dat de gebouwen al in gebruik zijn, dus mogelijk kan het landuse=construction gebied weggehaald worden.
In deze wijk klopt iets niet. De BGT en 7.5cm PDOK luchtbeelden komen netjes met elkaar overeen, maar de BAG en OSM zeggen wat anders. Kan iemand hier kaas van maken?
Ik was virtueel in Weesp aan het rondneuzen toen me opviel dat Aetsveldseweg 2 geen bijbehorende pand(en) heeft: https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.30204/5.03630. Zou iemand deze (opnieuw) willen importeren? Bedankt.
Even gekeken, maar ik zie bij Aetveldseweg 2 gewoon een pand staan. Maakt deel uit van een rijtje huizen. Kan het zijn dat er ergens een losse adresnode zwerft?