Zou iemand dit gebouw kunnen herimporteren? Het middendeel ontbreekt op dit moment; het betreft een constructie met twee flats en één 1-verdieping-hoog deel in het midden, met een pleintje op het dak van het middendeel (wat inderdaad niet rechtstreeks aansluit aan de straat, maar d.m.v. een trapje in de flat die nu “blok VII” genoemd wordt)
BAG 0268100000083374 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84734/5.85930
Indien alleen het gebouw geïmporteerd wordt, zal ik de boel daarna op (proberen te) schonen. Alvast dank!
Vanochtend gespot:
Er wordt volop gebouwd in Hedel tbv 2 nieuwbouw wijkjes, ondanks dat BAG nog op “Bouwvergunning verleend” staat.
Derhalve toch verzoek voor import:
Edit: ik zie dat panden J. Grootendorststraat 24-42 in 2020 al handmatig zijn toegevoegd (geen BAG-import zo te zien), gaarne deze ook meenemen. Als ik de huidige eerst moet verwijderen lees ik het wel.
Gedaan in deze changeset http://overpass-api.de/achavi/?changeset=117958479
Ik ben lokaal niet bekend dus zal verder niks editen, de BAG zegt alleen wel dat de gebouwen al in gebruik zijn, dus mogelijk kan het landuse=construction gebied weggehaald worden.