Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117784857
En dat van de plaatsmarker: dat had je uit zo’n 5000 eerdere importverzoeken wel kunnen afleiden…
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117784857
En dat van de plaatsmarker: dat had je uit zo’n 5000 eerdere importverzoeken wel kunnen afleiden…
Mag ik een BAG-update aanvragen voor:
En de volgende minigebouwtjes:
Het oude zwembad op Valkenhuizen, Arnhem is inmiddels gesloopt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00544/5.93235 (Beukenlaan 23)
Ook is er nieuwbouw op Beukenlaan 15.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00506/5.93091
Mag ik een BAG-update aanvragen voor:
- De gebouwen-in-aanbouw uit dit blokje? Lijken op basis van satellietbeelden al langzaam uit de grond te komen (zachte winter, dan spruit het eerder gok ik) https://www.openstreetmap.org/way/930192865 (Het stuk ernaast ben ik nog niet zo van overtuigd, ondanks de anonieme opmerking van
waarschijnlijk dezelfde als alle andere voortijdige anonieme opmerkingen op constructiegebiedendaar…)En de volgende minigebouwtjes:
- https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82669/5.89688 (BAG 0268100000106407)
- https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81560/5.84002 (BAG 0268100000106238), in OSM staat nog een oud gebouw
Het oude zwembad op Valkenhuizen, Arnhem is inmiddels gesloopt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00544/5.93235 (Beukenlaan 23)Ook is er nieuwbouw op Beukenlaan 15.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00506/5.93091
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117820551
Het verwijderen van het gesloopte gebouw en bijbehorende adres-node had je natuurlijk zelf ook kunnen doen, maar dat heb ik meegenomen.
Verzoek import nieuwbouw veldstation RUG op schiermonnikoog
https://www.openstreetmap.org/search?query=herdershut#map=19/53.47817/6.20897
Verzoek import nieuwbouw veldstation RUG op schiermonnikoog
https://www.openstreetmap.org/search?query=herdershut#map=19/53.47817/6.20897
Zou iemand dit gebouw kunnen herimporteren? Het middendeel ontbreekt op dit moment; het betreft een constructie met twee flats en één 1-verdieping-hoog deel in het midden, met een pleintje op het dak van het middendeel (wat inderdaad niet rechtstreeks aansluit aan de straat, maar d.m.v. een trapje in de flat die nu “blok VII” genoemd wordt)
BAG 0268100000083374
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84734/5.85930
Indien alleen het gebouw geïmporteerd wordt, zal ik de boel daarna op (proberen te) schonen. Alvast dank!
verzoek import diverse panden Industieterrein Hoogveld Uden
https://www.openstreetmap.org/#map=16/51.6593/5.6681
bvd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.37069/4.64704
Graag BAG import van pand Schipholweg 5 Haarlem. Pand is gereed (Albert Heijn).
Meteren, Dorpsstraat 7a: bouw gestart.
Gaarne import.
https://osm.org/go/0EvwBvZ1N–?layers=N&m=
Alvast bedankt!
Graag een (her-) import voor user TedGroentjes:
https://www.openstreetmap.org/note/3067787#map=17/52.50520/4.77210&layers=N
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=113155.67038712&geometry.y=502085.38152679&zoomlevel=7&objectId=0479100000043595&detailsObjectId=0479010000070028
en
https://www.openstreetmap.org/note/3067784
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=113155.67038712&geometry.y=502085.38152679&zoomlevel=7&objectId=0479100000044040&detailsObjectId=0479010000013433
Graag BAG import
Bakertdreef 5 Nuenen
Status: bouw gestart
Steekedreef 2 Nuenen
Status: bouw gestart
Vanochtend gespot:
Er wordt volop gebouwd in Hedel tbv 2 nieuwbouw wijkjes, ondanks dat BAG nog op “Bouwvergunning verleend” staat.
Derhalve toch verzoek voor import:
Wilhelminahof : https://osm.org/go/0EvL4srg0?m=
J. Grootendorststaat/H. Germansstraat e.o. : https://osm.org/go/0EvL4Gx71-?m=
Alvast bedankt!
Edit: ik zie dat panden J. Grootendorststraat 24-42 in 2020 al handmatig zijn toegevoegd (geen BAG-import zo te zien), gaarne deze ook meenemen. Als ik de huidige eerst moet verwijderen lees ik het wel.
Zou iemand dit gebouw kunnen herimporteren? Het middendeel ontbreekt op dit moment; het betreft een constructie met twee flats en één 1-verdieping-hoog deel in het midden, met een pleintje op het dak van het middendeel (wat inderdaad niet rechtstreeks aansluit aan de straat, maar d.m.v. een trapje in de flat die nu “blok VII” genoemd wordt)
BAG 0268100000083374
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84734/5.85930Indien alleen het gebouw geïmporteerd wordt, zal ik de boel daarna op (proberen te) schonen. Alvast dank!
Is dit wat je bedoelt: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117954014
verzoek import diverse panden Industieterrein Hoogveld Uden
https://www.openstreetmap.org/#map=16/51.6593/5.6681
bvd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.37069/4.64704
Graag BAG import van pand Schipholweg 5 Haarlem. Pand is gereed (Albert Heijn).
Gedaan, zet je er zelf de AH tags etc. op? https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117954267
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.43386/4.84675&layers=N
Graag BAG import nieuwbouw Zaandam
Staat nog op ‘planned’ en op okt '21 foto nog niets te zien. Wordt er echt gebouwd?
Meteren, Dorpsstraat 7a: bouw gestart.
Gaarne import.
https://osm.org/go/0EvwBvZ1N–?layers=N&m=Alvast bedankt!