gedaan met eea in omgeving
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117735807
Gaarne de volgende keer een OSM plaatsmarker zoals te doen gebruikelijk: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71729&mlon=5.37483#map=19/51.71729/5.37483&layers=N
Ha die baggeraars!
Ik sprak net iemand die er bekend is, en op de locatie aan de voormalige Dijk 10 wordt driftig gebouwd aan nieuwe woningen. In ieder geval Oude Werf 8, 9 en 10 zijn in aanbouw, als ik de satellietdataportaalbeelden van december jl mag geloven!
Heb de oude werf afgevoerd van de kaart en het terrein enigszins ingetekend.
Nu nog de woningen zelve.
Wie o wie?
https://www.openstreetmap.org/node/2907888274#map=17/52.66821/4.80213
groet!
Hedel, Molendijk 1-3: pand verbouwd vanwege uitbreiding met huisartsenpraktijk en huisartsenpost.
https://osm.org/go/0EvLvExHF?m=
Gaarne (her-)import.
Alvast bedankt!
Graag gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117742185
Graag een herimport van Amsterdamseweg 45 te Amersfoort: winkelpand is onlangs flink verbouwd en daarmee van geometrie gewijzigd, dank. https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.16434/5.36647
Het is zelfs een ander gebouw(-nummer): https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117742294
Graag BAG import van de volgende 37 nieuwbouwappartementen: 's-Gravenzandseweg 40 A t/m 44 S te Naaldwijk
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117742705
Ook de nieuwe brandweer kazerne meegenomen, ernaast.
Ook wat wegen uitgelijnd want week wel erg ver af: de buurt kan wel een SatPortaal uitlijn sessie gebruiken
Ha die baggeraars!
Ik sprak net iemand die er bekend is, en op de locatie aan de voormalige Dijk 10 wordt driftig gebouwd aan nieuwe woningen. In ieder geval Oude Werf 8, 9 en 10 zijn in aanbouw, als ik de satellietdataportaalbeelden van december jl mag geloven!
Heb de oude werf afgevoerd van de kaart en het terrein enigszins ingetekend.
Nu nog de woningen zelve.
Wie o wie?
https://www.openstreetmap.org/node/2907888274#map=17/52.66821/4.80213
groet!
Ikke ikke: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117742858
8,9,10 dus.
Ik denk dat landuse dan op Constr mag, en klopt die weg nog wel, anders verwijderen en over x maanden de nieuwe situatie inplotten.
leandert:Graag BAG import van de volgende 37 nieuwbouwappartementen: 's-Gravenzandseweg 40 A t/m 44 S te Naaldwijk
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117742705
Ook de nieuwe brandweer kazerne meegenomen, ernaast.
Ook wat wegen uitgelijnd want week wel erg ver af: de buurt kan wel een SatPortaal uitlijn sessie gebruiken
Dankje!
Wordt het niet eens tijd voor een nieuw topic voor BAG-import met een duidelijke openingspost waar altijd naar verwezen kan worden?
Ik verbaas me al een tijdje over dit topic en hoe de procedure niet beter wordt gestroomlijnd.
Bepaalde onduidelijkheden blijven terugkomen, zoals verzoeken om verwijdering, voortijdige verzoeken, geven van BAG-links i.p.v. OSM-links.
Dat lijkt mij een goed idee. Want bijvoorbeeld…
Gaarne de volgende keer een OSM plaatsmarker zoals te doen gebruikelijk: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 3&layers=N
…ik was totaal onbekend met het gebruik van plaatsmarkers hiervoor, of uberhaupt het bestaan van de functionaliteit op osm.org! Dat zou een stuk duidelijker zijn met een goede introductiepost.
Wat dat betreft heb ik gelijk twee nieuwe bouwlocaties te melden die nu in aanbouw zijn (zojuist tijdens survey bevestigd dat er ook echt gebouwd wordt):
- https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71605&mlon=5.35407#map=19/51.71605/5.35407&layers=N
- https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71712&mlon=5.36079#map=19/51.71712/5.36079&layers=N (let op: 2 gebouwen)
Dus hierbij verzoek voor import daarvan - als ik het goed begrijp is het nu niet te vroeg meer
Ik ben ook voor een nieuw topic met de regels. Daar mag ook bij: adres(sen) vermelden
AndriesWijma:Wordt het niet eens tijd voor een nieuw topic voor BAG-import met een duidelijke openingspost waar altijd naar verwezen kan worden?
Ik verbaas me al een tijdje over dit topic en hoe de procedure niet beter wordt gestroomlijnd.
Bepaalde onduidelijkheden blijven terugkomen, zoals verzoeken om verwijdering, voortijdige verzoeken, geven van BAG-links i.p.v. OSM-links.Dat lijkt mij een goed idee. Want bijvoorbeeld…
Martin Borsje:Gaarne de volgende keer een OSM plaatsmarker zoals te doen gebruikelijk: https://www.openstreetmap.org/?mlat=51. … 3&layers=N
…ik was totaal onbekend met het gebruik van plaatsmarkers hiervoor, of uberhaupt het bestaan van de functionaliteit op osm.org! Dat zou een stuk duidelijker zijn met een goede introductiepost.
Wat dat betreft heb ik gelijk twee nieuwe bouwlocaties te melden die nu in aanbouw zijn (zojuist tijdens survey bevestigd dat er ook echt gebouwd wordt):
- https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71605&mlon=5.35407#map=19/51.71605/5.35407&layers=N
- https://www.openstreetmap.org/?mlat=51.71712&mlon=5.36079#map=19/51.71712/5.36079&layers=N (let op: 2 gebouwen)
Dus hierbij verzoek voor import daarvan - als ik het goed begrijp is het nu niet te vroeg meer
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117784857
En dat van de plaatsmarker: dat had je uit zo’n 5000 eerdere importverzoeken wel kunnen afleiden…
Mag ik een BAG-update aanvragen voor:
- De gebouwen-in-aanbouw uit dit blokje? Lijken op basis van satellietbeelden al langzaam uit de grond te komen (zachte winter, dan spruit het eerder gok ik) https://www.openstreetmap.org/way/930192865 (Het stuk ernaast ben ik nog niet zo van overtuigd, ondanks de anonieme opmerking van
waarschijnlijk dezelfde als alle andere voortijdige anonieme opmerkingen op constructiegebiedendaar…)
En de volgende minigebouwtjes:
- https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82669/5.89688 (BAG 0268100000106407)
- https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81560/5.84002 (BAG 0268100000106238), in OSM staat nog een oud gebouw
Het oude zwembad op Valkenhuizen, Arnhem is inmiddels gesloopt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00544/5.93235 (Beukenlaan 23)
Ook is er nieuwbouw op Beukenlaan 15.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00506/5.93091
Mag ik een BAG-update aanvragen voor:
- De gebouwen-in-aanbouw uit dit blokje? Lijken op basis van satellietbeelden al langzaam uit de grond te komen (zachte winter, dan spruit het eerder gok ik) https://www.openstreetmap.org/way/930192865 (Het stuk ernaast ben ik nog niet zo van overtuigd, ondanks de anonieme opmerking van
waarschijnlijk dezelfde als alle andere voortijdige anonieme opmerkingen op constructiegebiedendaar…)En de volgende minigebouwtjes:
- https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.82669/5.89688 (BAG 0268100000106407)
- https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81560/5.84002 (BAG 0268100000106238), in OSM staat nog een oud gebouw
Het oude zwembad op Valkenhuizen, Arnhem is inmiddels gesloopt.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00544/5.93235 (Beukenlaan 23)Ook is er nieuwbouw op Beukenlaan 15.
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.00506/5.93091
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117820551
Het verwijderen van het gesloopte gebouw en bijbehorende adres-node had je natuurlijk zelf ook kunnen doen, maar dat heb ik meegenomen.
Verzoek import nieuwbouw veldstation RUG op schiermonnikoog
https://www.openstreetmap.org/search?query=herdershut#map=19/53.47817/6.20897
Verzoek import nieuwbouw veldstation RUG op schiermonnikoog
https://www.openstreetmap.org/search?query=herdershut#map=19/53.47817/6.20897
Zou iemand dit gebouw kunnen herimporteren? Het middendeel ontbreekt op dit moment; het betreft een constructie met twee flats en één 1-verdieping-hoog deel in het midden, met een pleintje op het dak van het middendeel (wat inderdaad niet rechtstreeks aansluit aan de straat, maar d.m.v. een trapje in de flat die nu “blok VII” genoemd wordt)
BAG 0268100000083374
https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.84734/5.85930
Indien alleen het gebouw geïmporteerd wordt, zal ik de boel daarna op (proberen te) schonen. Alvast dank!
verzoek import diverse panden Industieterrein Hoogveld Uden
https://www.openstreetmap.org/#map=16/51.6593/5.6681
bvd
https://www.openstreetmap.org/#map=19/52.37069/4.64704
Graag BAG import van pand Schipholweg 5 Haarlem. Pand is gereed (Albert Heijn).