Aan het Zeevangsdijkje 8c is wat nieuwbouw gepleegd. Zou iemand dat erop kunnen zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.52404&mlon=4.99790#map=19/52.52404/4.99790
Dank!
Aan het Zeevangsdijkje 8c is wat nieuwbouw gepleegd. Zou iemand dat erop kunnen zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.52404&mlon=4.99790#map=19/52.52404/4.99790
Dank!
Hoi allemaal,
Aan/op/in het Kraaiennest wordt gebouwd aan mooie rijtjeshuizen. Kan iemand deze Oosthuizense parels op de kaart zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57505&mlon=5.00032#map=17/52.57505/5.00032
Dank!
Nog wat gewenste toevoegingen, gespot vanuit de trein of vanaf de fiets:
IJsselmeerdijk 5b (verbouwing):
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56983&mlon=5.02773#map=17/52.56983/5.02773
Men is uitgebreid aan het heien voor de appartementen aan het Betsy Kaiserhof in Hoorn, Johan Kerkmeijer kan er ook worden bijgeplaatst op de kaart:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64786&mlon=5.07818#map=18/52.64786/5.07818
De Pastoor Ammerlaanstraat (klinkt toch dubbelop) 8-11 in Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6674&mlon=5.0915#map=16/52.6674/5.0915
Ellie Molstraat 1-7 en 30-35 te Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6667&mlon=5.0890#map=16/52.6667/5.0890
Tom Karsten 1-9 (van de tenten) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6665&mlon=5.0900#map=16/52.6665/5.0900
Corry van Kleefstraat (noordzijde) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6656&mlon=5.0900#map=16/52.6656/5.0900
Camil Schutijserstraat 1-15 te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6654&mlon=5.0873#map=16/52.6654/5.0873
De Lienweid 33-56 (appartementengebouw) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66676&mlon=5.09632#map=18/52.66676/5.09632
Sowieso kan van de Weiden de definitieve contouren worden ingelezen. Er zijn er enkele gewijzigd ten opzichte van het oorspronkelijk ontwerp.
Alvast bedankt voor de hele bubs!
Leo: hier heb je zelf al wat geïmporteerd? Het is me niet duidelijk wat daar nieuw is of aangepast dient te worden.
Hoewel op de sat. foto van okt. '21 nog niets zichtbaar, het voordeel van de twijfel: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117580114
Gedaan wat nieuw was, als er wat ontbreekt dan hoor ik het wel, abusievelijk te veel geïmporteerd kun je zelf weghalen. De contouren wijzigen moet ik nog aan beginnen (of een ander).
Graag een her-import van zijleiland 1 te Leiden.
https://www.openstreetmap.org/note/3056780#map=18/52.17250/4.51755&layers=N
B.v.d.
Nee, het N deel van het gebouw stond al in OSM.
Heeft een interessante historie:
import in 2014
in 2020 zijn alle tags van het gebouw afgehaald omdat er een multipolygoon werd gemaakt.
Die mp valt op door twee foutmeldingen in OSM Inspector.
Die fouten heb ik onlangs gerepareerd waardoor het lijkt of ik het gebouw geïmporteerd heb.
Nu is aan de Z-zijde waar een landuse=construction ligt, een forse uitbreiding van het gebouw gereed gekomen.
En het staat als één gebouw in de BAG:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=76692.689985977&geometry.y=438910.47673218&zoomlevel=5&objectId=0556100000014411&detailsObjectId=
De nieuwbouw van het clubhuis van de golfclub is nog steeds winddicht op
De Star 51a, Leidschendam
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08418&mlon=4.40962#map=19/52.08418/4.40962&layers=N
(BAG-status loopt achter).
B.v.d.
Martin Borsje: Leo Slager:Graag een import van de nieuwbouw Cornelis van der Lelylaan 1 t/m 9 te Maassluis.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.93295/4.24832B.v.d.
Leo: hier heb je zelf al wat geïmporteerd? Het is me niet duidelijk wat daar nieuw is of aangepast dient te worden.
Nee, het N deel van het gebouw stond al in OSM.
Heeft een interessante historie:
import in 2014
in 2020 zijn alle tags van het gebouw afgehaald omdat er een multipolygoon werd gemaakt.
Die mp valt op door twee foutmeldingen in OSM Inspector.
Die fouten heb ik onlangs gerepareerd waardoor het lijkt of ik het gebouw geïmporteerd heb.Nu is aan de Z-zijde waar een landuse=construction ligt, een forse uitbreiding van het gebouw gereed gekomen.
En het staat als één gebouw in de BAG:
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=76692.689985977&geometry.y=438910.47673218&zoomlevel=5&objectId=0556100000014411&detailsObjectId=
Dan denk ik dat ik het zo goed geïmporteerd heb: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117619237
Ik heb een aantal deels overlappende niet aansluitende building:part van jouw hand verwijderd; ik neem aan dat je die zelf weer aanpast zo nodig.
Ook tussen N en Z zijde van het gebouw een roof?
Uiteraard alle kruisende wegen e.d. dienen aangepast te worden.
Verzoekje om https://www.openstreetmap.org/way/269278685 en omliggend gebied te importeren; een aantal van deze gebouwen bestaan niet meer sinds de sloop van de sauna, en inmiddels lijken er ook bouwvergunningen voor nieuwe gebouwen te zijn.
Edit: en deze bestaat ook niet meer.
Verzoekje om https://www.openstreetmap.org/way/269278685 en omliggend gebied te importeren; een aantal van deze gebouwen bestaan niet meer sinds de sloop van de sauna, en inmiddels lijken er ook bouwvergunningen voor nieuwe gebouwen te zijn.
Edit: en deze bestaat ook niet meer.
Joepie:
Gebouwen die niet meer bestaan kun je zelf verwijderen, inclusief de adresnodes, daar is geen BAG-import voor nodig.
Gebouwen waar slechts bouwvergunning voor bestaat en nog niet gebouwd wordt kunnen nog niet geïmporteerd worden natuurlijk.
Wellicht kun je na het volgen van deze suggesties je verzoek preciseren?
Graag een her-import van zijleiland 1 te Leiden.
https://www.openstreetmap.org/note/3056780#map=18/52.17250/4.51755&layers=NB.v.d.
De nieuwbouw van het clubhuis van de golfclub is nog steeds winddicht op
De Star 51a, Leidschendamhttps://www.openstreetmap.org/?mlat=52.08418&mlon=4.40962#map=19/52.08418/4.40962&layers=N
(BAG-status loopt achter).B.v.d.
Gedaan: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117629305
Op het volkstuincomplex(?) stonden ook aardig wat BAG-pandjes; gelijk meegenomen.
Zaltbommel, Toepadweg 8: bedrijfspand in aanbouw.
https://osm.org/go/0EvO~amZx–?m=
Gaarne import.
Alvast bedankt!
Hedel, Molendijk 1-3: pand verbouwd vanwege uitbreiding met huisartsenpraktijk en huisartsenpost.
https://osm.org/go/0EvLvExHF?m=
Gaarne (her-)import.
Alvast bedankt!