Ik heb geïmporteerd van wat BAG daar laat zien: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117406896
Maar heb deze keer niet gemerged, want ik weet zo niet precies wat de bedoeling is. Pls update.
Graag een import van Maanzicht 11-27 (oneven), Maanzicht 14-26 (even). De bouw is recentelijk gestart en sinds vandaag ook in het BAG gemeld.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49327/4.74094
Dank alvast
Op dezelfde dag in OSM: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117407083
Als teveel dan verwijder maar weer aub.
De Aldi is verhuisd, dus graag een import van de nieuwbouw, Breelaan 7 te Scherpenzeel.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.08594/5.49016
Bij voorbaat Dank.
De Aldi is verhuisd, dus graag een import van de nieuwbouw, Breelaan 7 te Scherpenzeel.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.08594/5.49016
Bij voorbaat Dank.
Gedaan, ergens in deze changeset: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117491082
Er hing nog een stukje Kaatsheuvel in JOSM naar het blijkt.
De bouw van de villa’s aan de Noortheylaan 2-6, Leidschendam is begonnen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.10362&mlon=4.41731#map=19/52.10362/4.41731
B.v.d.
Graag een import van de nieuwbouw Cornelis van der Lelylaan 1 t/m 9 te Maassluis.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.93295/4.24832
B.v.d.
Kunnen deze 4 huizen opnieuw geïmporteerd worden met juiste adres node op juiste huis? Thanks!
Er was al tijden grondverzet tussen de Basisweg en het spoor, en nu is men werkelijk gestart met bouwen van Noordzeeweg 5 en 7 in het Westelijk Havengebied van Amsterdam.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.3932&mlon=4.8096#map=16/52.3932/4.8096&layers=N
Kan iemand deze kolossen op de kaart zetten?
Aan de andere kant wordt inmiddels het oude Van Gend & Loos omgewoeld, maar daar ik kennelijk nog geen bouwvergunning afgegeven. Even in de gaten houden.
Dank!
Aan het Zeevangsdijkje 8c is wat nieuwbouw gepleegd. Zou iemand dat erop kunnen zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.52404&mlon=4.99790#map=19/52.52404/4.99790
Dank!
Hoi allemaal,
Aan/op/in het Kraaiennest wordt gebouwd aan mooie rijtjeshuizen. Kan iemand deze Oosthuizense parels op de kaart zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57505&mlon=5.00032#map=17/52.57505/5.00032
Dank!
Nog wat gewenste toevoegingen, gespot vanuit de trein of vanaf de fiets:
IJsselmeerdijk 5b (verbouwing):
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56983&mlon=5.02773#map=17/52.56983/5.02773
Men is uitgebreid aan het heien voor de appartementen aan het Betsy Kaiserhof in Hoorn, Johan Kerkmeijer kan er ook worden bijgeplaatst op de kaart:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64786&mlon=5.07818#map=18/52.64786/5.07818
De Pastoor Ammerlaanstraat (klinkt toch dubbelop) 8-11 in Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6674&mlon=5.0915#map=16/52.6674/5.0915
Ellie Molstraat 1-7 en 30-35 te Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6667&mlon=5.0890#map=16/52.6667/5.0890
Tom Karsten 1-9 (van de tenten) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6665&mlon=5.0900#map=16/52.6665/5.0900
Corry van Kleefstraat (noordzijde) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6656&mlon=5.0900#map=16/52.6656/5.0900
Camil Schutijserstraat 1-15 te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6654&mlon=5.0873#map=16/52.6654/5.0873
De Lienweid 33-56 (appartementengebouw) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66676&mlon=5.09632#map=18/52.66676/5.09632
Sowieso kan van de Weiden de definitieve contouren worden ingelezen. Er zijn er enkele gewijzigd ten opzichte van het oorspronkelijk ontwerp.
Alvast bedankt voor de hele bubs!
De bouw van de villa’s aan de Noortheylaan 2-6, Leidschendam is begonnen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.10362&mlon=4.41731#map=19/52.10362/4.41731B.v.d.
Graag een import van de nieuwbouw Cornelis van der Lelylaan 1 t/m 9 te Maassluis.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.93295/4.24832B.v.d.
Leo: hier heb je zelf al wat geïmporteerd? Het is me niet duidelijk wat daar nieuw is of aangepast dient te worden.
Kunnen deze 4 huizen opnieuw geïmporteerd worden met juiste adres node op juiste huis? Thanks!
Er was al tijden grondverzet tussen de Basisweg en het spoor, en nu is men werkelijk gestart met bouwen van Noordzeeweg 5 en 7 in het Westelijk Havengebied van Amsterdam.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.3932&mlon=4.8096#map=16/52.3932/4.8096&layers=N
Kan iemand deze kolossen op de kaart zetten?
Aan de andere kant wordt inmiddels het oude Van Gend & Loos omgewoeld, maar daar ik kennelijk nog geen bouwvergunning afgegeven. Even in de gaten houden.Dank!
Hoewel op de sat. foto van okt. '21 nog niets zichtbaar, het voordeel van de twijfel: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117580114
Aan het Zeevangsdijkje 8c is wat nieuwbouw gepleegd. Zou iemand dat erop kunnen zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.52404&mlon=4.99790#map=19/52.52404/4.99790
Dank!
Hoi allemaal,
Aan/op/in het Kraaiennest wordt gebouwd aan mooie rijtjeshuizen. Kan iemand deze Oosthuizense parels op de kaart zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57505&mlon=5.00032#map=17/52.57505/5.00032
Dank!
Nog wat gewenste toevoegingen, gespot vanuit de trein of vanaf de fiets:
IJsselmeerdijk 5b (verbouwing):
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56983&mlon=5.02773#map=17/52.56983/5.02773Men is uitgebreid aan het heien voor de appartementen aan het Betsy Kaiserhof in Hoorn, Johan Kerkmeijer kan er ook worden bijgeplaatst op de kaart:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64786&mlon=5.07818#map=18/52.64786/5.07818De Pastoor Ammerlaanstraat (klinkt toch dubbelop) 8-11 in Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6674&mlon=5.0915#map=16/52.6674/5.0915Ellie Molstraat 1-7 en 30-35 te Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6667&mlon=5.0890#map=16/52.6667/5.0890Tom Karsten 1-9 (van de tenten) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6665&mlon=5.0900#map=16/52.6665/5.0900Corry van Kleefstraat (noordzijde) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6656&mlon=5.0900#map=16/52.6656/5.0900Camil Schutijserstraat 1-15 te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6654&mlon=5.0873#map=16/52.6654/5.0873De Lienweid 33-56 (appartementengebouw) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66676&mlon=5.09632#map=18/52.66676/5.09632Sowieso kan van de Weiden de definitieve contouren worden ingelezen. Er zijn er enkele gewijzigd ten opzichte van het oorspronkelijk ontwerp.
Alvast bedankt voor de hele bubs!
Gedaan wat nieuw was, als er wat ontbreekt dan hoor ik het wel, abusievelijk te veel geïmporteerd kun je zelf weghalen. De contouren wijzigen moet ik nog aan beginnen (of een ander).
Graag een her-import van zijleiland 1 te Leiden.
https://www.openstreetmap.org/note/3056780#map=18/52.17250/4.51755&layers=N
B.v.d.