Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
Vandaag een survey gedaan en de BAG is daar slecht bijgewerkt.
Graag ook import van:
1963100002249433 (is zelfs al gebouwd en in gebruik)
1963100002249433
En waar vinden wij 1963100002249433 ?
Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
Is dit wat je bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117368149?
Graag import Sportpromenade 5 Rucphen. Het gebouw staat nog op bouwvergunning verleend, maar in werkelijkheid is het gereed en heeft zelfs een fietsenwinkel in het pand.
Het gebouw is door mapper Frank al zelf ingetekend, maar officiele import heeft wel de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/117292843#map=19/51.53832/4.57555
BVD
eggie
Graag een import van Maanzicht 11-27 (oneven), Maanzicht 14-26 (even). De bouw is recentelijk gestart en sinds vandaag ook in het BAG gemeld.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49327/4.74094
Dank alvast
jack1968:Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
Is dit wat je bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117368149?
Klopt! Dank je wel.
Graag import Sportpromenade 5 Rucphen. Het gebouw staat nog op bouwvergunning verleend, maar in werkelijkheid is het gereed en heeft zelfs een fietsenwinkel in het pand.
Het gebouw is door mapper Frank al zelf ingetekend, maar officiele import heeft wel de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/117292843#map=19/51.53832/4.57555
BVD
eggie
Ik heb geĆÆmporteerd van wat BAG daar laat zien: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117406896
Maar heb deze keer niet gemerged, want ik weet zo niet precies wat de bedoeling is. Pls update.
FERINA365:1963100002249433
En waar vinden wij 1963100002249433 ?
Hierzo denk ik: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117407011
Graag een import van Maanzicht 11-27 (oneven), Maanzicht 14-26 (even). De bouw is recentelijk gestart en sinds vandaag ook in het BAG gemeld.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49327/4.74094
Dank alvast
Op dezelfde dag in OSM: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117407083
Als teveel dan verwijder maar weer aub.
De Aldi is verhuisd, dus graag een import van de nieuwbouw, Breelaan 7 te Scherpenzeel.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.08594/5.49016
Bij voorbaat Dank.
De Aldi is verhuisd, dus graag een import van de nieuwbouw, Breelaan 7 te Scherpenzeel.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.08594/5.49016
Bij voorbaat Dank.
Gedaan, ergens in deze changeset: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117491082
Er hing nog een stukje Kaatsheuvel in JOSM naar het blijkt.
De bouw van de villaās aan de Noortheylaan 2-6, Leidschendam is begonnen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.10362&mlon=4.41731#map=19/52.10362/4.41731
B.v.d.
Graag een import van de nieuwbouw Cornelis van der Lelylaan 1 t/m 9 te Maassluis.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.93295/4.24832
B.v.d.
Kunnen deze 4 huizen opnieuw geĆÆmporteerd worden met juiste adres node op juiste huis? Thanks!
Er was al tijden grondverzet tussen de Basisweg en het spoor, en nu is men werkelijk gestart met bouwen van Noordzeeweg 5 en 7 in het Westelijk Havengebied van Amsterdam.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.3932&mlon=4.8096#map=16/52.3932/4.8096&layers=N
Kan iemand deze kolossen op de kaart zetten?
Aan de andere kant wordt inmiddels het oude Van Gend & Loos omgewoeld, maar daar ik kennelijk nog geen bouwvergunning afgegeven. Even in de gaten houden.
Dank!
Aan het Zeevangsdijkje 8c is wat nieuwbouw gepleegd. Zou iemand dat erop kunnen zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.52404&mlon=4.99790#map=19/52.52404/4.99790
Dank!
Hoi allemaal,
Aan/op/in het Kraaiennest wordt gebouwd aan mooie rijtjeshuizen. Kan iemand deze Oosthuizense parels op de kaart zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.57505&mlon=5.00032#map=17/52.57505/5.00032
Dank!
Nog wat gewenste toevoegingen, gespot vanuit de trein of vanaf de fiets:
IJsselmeerdijk 5b (verbouwing):
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.56983&mlon=5.02773#map=17/52.56983/5.02773
Men is uitgebreid aan het heien voor de appartementen aan het Betsy Kaiserhof in Hoorn, Johan Kerkmeijer kan er ook worden bijgeplaatst op de kaart:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.64786&mlon=5.07818#map=18/52.64786/5.07818
De Pastoor Ammerlaanstraat (klinkt toch dubbelop) 8-11 in Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6674&mlon=5.0915#map=16/52.6674/5.0915
Ellie Molstraat 1-7 en 30-35 te Blokker
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6667&mlon=5.0890#map=16/52.6667/5.0890
Tom Karsten 1-9 (van de tenten) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6665&mlon=5.0900#map=16/52.6665/5.0900
Corry van Kleefstraat (noordzijde) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6656&mlon=5.0900#map=16/52.6656/5.0900
Camil Schutijserstraat 1-15 te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.6654&mlon=5.0873#map=16/52.6654/5.0873
De Lienweid 33-56 (appartementengebouw) te Blokker:
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.66676&mlon=5.09632#map=18/52.66676/5.09632
Sowieso kan van de Weiden de definitieve contouren worden ingelezen. Er zijn er enkele gewijzigd ten opzichte van het oorspronkelijk ontwerp.
Alvast bedankt voor de hele bubs!
De bouw van de villaās aan de Noortheylaan 2-6, Leidschendam is begonnen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.10362&mlon=4.41731#map=19/52.10362/4.41731B.v.d.