Graag gedaan2: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117261619
Graag een BAG-import/update van de volgende panden (graag de niet genoemde pandnummers buiten beschouwing laten) te Heinenoord, Zuid-Holland:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81386/4.49861
1963100002249748 + 1963100002249749
https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.81499/4.50214
1963100002249711
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81409/4.50412
1963100000003624 + 1963100000003839 (via survey; bouw is gestart)
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81283/4.50302
1963100002250116
Alvast dank!
Graag een BAG-import/update van de volgende panden (graag de niet genoemde pandnummers buiten beschouwing laten) te Heinenoord, Zuid-Holland:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81386/4.49861
1963100002249748 + 1963100002249749https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.81499/4.50214
1963100002249711https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81409/4.50412
1963100000003624 + 1963100000003839 (via survey; bouw is gestart)https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81283/4.50302
1963100002250116Alvast dank!
Gedaan en geen een meer!: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117312392
Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
FERINA365:Graag een BAG-import/update van de volgende panden (graag de niet genoemde pandnummers buiten beschouwing laten) te Heinenoord, Zuid-Holland:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81386/4.49861
1963100002249748 + 1963100002249749https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.81499/4.50214
1963100002249711https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81409/4.50412
1963100000003624 + 1963100000003839 (via survey; bouw is gestart)https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81283/4.50302
1963100002250116Alvast dank!
Gedaan en geen een meer!: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117312392
Vandaag een survey gedaan en de BAG is daar slecht bijgewerkt.
Graag ook import van:
1963100002249433 (is zelfs al gebouwd en in gebruik)
1963100002249433
En waar vinden wij 1963100002249433 ?
Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
Is dit wat je bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117368149?
Graag import Sportpromenade 5 Rucphen. Het gebouw staat nog op bouwvergunning verleend, maar in werkelijkheid is het gereed en heeft zelfs een fietsenwinkel in het pand.
Het gebouw is door mapper Frank al zelf ingetekend, maar officiele import heeft wel de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/117292843#map=19/51.53832/4.57555
BVD
eggie
Graag een import van Maanzicht 11-27 (oneven), Maanzicht 14-26 (even). De bouw is recentelijk gestart en sinds vandaag ook in het BAG gemeld.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49327/4.74094
Dank alvast
jack1968:Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
Is dit wat je bedoelde: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117368149?
Klopt! Dank je wel.
Graag import Sportpromenade 5 Rucphen. Het gebouw staat nog op bouwvergunning verleend, maar in werkelijkheid is het gereed en heeft zelfs een fietsenwinkel in het pand.
Het gebouw is door mapper Frank al zelf ingetekend, maar officiele import heeft wel de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/117292843#map=19/51.53832/4.57555
BVD
eggie
Ik heb geïmporteerd van wat BAG daar laat zien: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117406896
Maar heb deze keer niet gemerged, want ik weet zo niet precies wat de bedoeling is. Pls update.
FERINA365:1963100002249433
En waar vinden wij 1963100002249433 ?
Hierzo denk ik: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117407011
Graag een import van Maanzicht 11-27 (oneven), Maanzicht 14-26 (even). De bouw is recentelijk gestart en sinds vandaag ook in het BAG gemeld.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49327/4.74094
Dank alvast
Op dezelfde dag in OSM: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117407083
Als teveel dan verwijder maar weer aub.
De Aldi is verhuisd, dus graag een import van de nieuwbouw, Breelaan 7 te Scherpenzeel.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.08594/5.49016
Bij voorbaat Dank.
De Aldi is verhuisd, dus graag een import van de nieuwbouw, Breelaan 7 te Scherpenzeel.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.08594/5.49016
Bij voorbaat Dank.
Gedaan, ergens in deze changeset: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117491082
Er hing nog een stukje Kaatsheuvel in JOSM naar het blijkt.
De bouw van de villa’s aan de Noortheylaan 2-6, Leidschendam is begonnen.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.10362&mlon=4.41731#map=19/52.10362/4.41731
B.v.d.
Graag een import van de nieuwbouw Cornelis van der Lelylaan 1 t/m 9 te Maassluis.
https://www.openstreetmap.org/#map=17/51.93295/4.24832
B.v.d.
Kunnen deze 4 huizen opnieuw geïmporteerd worden met juiste adres node op juiste huis? Thanks!
Er was al tijden grondverzet tussen de Basisweg en het spoor, en nu is men werkelijk gestart met bouwen van Noordzeeweg 5 en 7 in het Westelijk Havengebied van Amsterdam.
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.3932&mlon=4.8096#map=16/52.3932/4.8096&layers=N
Kan iemand deze kolossen op de kaart zetten?
Aan de andere kant wordt inmiddels het oude Van Gend & Loos omgewoeld, maar daar ik kennelijk nog geen bouwvergunning afgegeven. Even in de gaten houden.
Dank!
Aan het Zeevangsdijkje 8c is wat nieuwbouw gepleegd. Zou iemand dat erop kunnen zetten?
https://www.openstreetmap.org/?mlat=52.52404&mlon=4.99790#map=19/52.52404/4.99790
Dank!