Geim
(Geim)
February 9, 2022, 3:15pm
10259
CJTmmr
(Kees-Jan)
February 9, 2022, 4:34pm
10260
Handelsweg 1a - bijgebouw erbij gezet
Famlam
(Famlam)
February 10, 2022, 12:13am
10261
Graag een BAG update voor:
Alvast dank!
FrankOverman
(Frank Overman)
February 10, 2022, 8:04am
10262
Famlam
(Famlam)
February 10, 2022, 7:53pm
10263
Jazeker :). Dankjewel!
Mag ik hetzelfde verzoek ook doen voor deze gebouwen?
BAG 1705100000033385 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91979/5.94785
BAG 1705100000032874 https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.91762/5.95404
FrankOverman
(Frank Overman)
February 10, 2022, 8:45pm
10264
FERINA365
(Sven)
February 11, 2022, 1:10pm
10265
Graag een BAG-import/update van de volgende panden (graag de niet genoemde pandnummers buiten beschouwing laten) te Heinenoord, Zuid-Holland:
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81386/4.49861
1963100002249748 + 1963100002249749
https://www.openstreetmap.org/edit#map=20/51.81499/4.50214
1963100002249711
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81409/4.50412
1963100000003624 + 1963100000003839 (via survey; bouw is gestart)
https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/51.81283/4.50302
1963100002250116
Alvast dank!
jack1968
February 13, 2022, 3:26pm
10267
Graag een BAG-import van de gebouwen in de wijk rondom het Van Wijk plantsoen in Eemnes. De aanbouw bij de huizen zijn nu ook in het BAG opgenomen.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.24606/5.25806&layers=N
Alvast dank!
FERINA365
(Sven)
February 13, 2022, 6:01pm
10268
Vandaag een survey gedaan en de BAG is daar slecht bijgewerkt.
Graag ook import van:
1963100002249433 (is zelfs al gebouwd en in gebruik)
FERINA365:
1963100002249433
En waar vinden wij 1963100002249433 ?
eggie
(Eggie)
February 14, 2022, 12:35pm
10271
Graag import Sportpromenade 5 Rucphen. Het gebouw staat nog op bouwvergunning verleend, maar in werkelijkheid is het gereed en heeft zelfs een fietsenwinkel in het pand.
Het gebouw is door mapper Frank al zelf ingetekend, maar officiele import heeft wel de voorkeur.
https://www.openstreetmap.org/changeset/117292843#map=19/51.53832/4.57555
BVD
eggie
Graag een import van Maanzicht 11-27 (oneven), Maanzicht 14-26 (even). De bouw is recentelijk gestart en sinds vandaag ook in het BAG gemeld.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.49327/4.74094
Dank alvast
FrankOverman
(Frank Overman)
February 14, 2022, 7:04pm
10274
Ik heb geïmporteerd van wat BAG daar laat zien: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117406896
Maar heb deze keer niet gemerged, want ik weet zo niet precies wat de bedoeling is. Pls update.
FrankOverman
(Frank Overman)
February 14, 2022, 7:06pm
10275
FrankOverman
(Frank Overman)
February 14, 2022, 7:09pm
10276
Op dezelfde dag in OSM: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117407083
Als teveel dan verwijder maar weer aub.
Leo_Slager
(Leo Slager)
February 16, 2022, 3:03pm
10277
De Aldi is verhuisd, dus graag een import van de nieuwbouw, Breelaan 7 te Scherpenzeel.
https://www.openstreetmap.org/#map=18/52.08594/5.49016
Bij voorbaat Dank.
FrankOverman
(Frank Overman)
February 16, 2022, 7:40pm
10278
Gedaan, ergens in deze changeset: https://overpass-api.de/achavi/?changeset=117491082
Er hing nog een stukje Kaatsheuvel in JOSM naar het blijkt.